Fotowoltaika Luboń - instalacje fotowoltaiczne w Luboniu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Chcesz generować własną energię elektryczną, a tym samym uzyskać niezależność od podwyżek cen oraz znacznie niższe rachunki za prąd? To proste! Zainwestuj w przynoszące profity ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika!

  Decydując się na fotowoltaikę w Luboniu jej wykonanie możesz powierzyć najlepszym specjalistom na rynku – zespołowi z firmy Hymon. Dla naszych klientów realizujemy profesjonalne usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej, z nastawieniem na najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Luboń

  Instalacja fotowoltaiczna do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje promieniowanie słoneczne, które zaliczane jest do odnawialnych źródeł energii. Jest to rozwiązanie, które sprzyja środowisku naturalnemu, gdyż czerpie z niewyczerpalnych zasobów. Dodatkowo, panele słoneczne podczas produkcji prądu ne emitują szkodliwych substancji – nie zanieczyszczają powietrza, wody, ani gleby.

  Profity ekologiczne to jedno, jednakże dla wielu inwestorów podstawę do decyzji o posiadaniu własnej instalacji fotowoltaicznej stanowią zyski, jakie zapewnia. Korzystanie z darmowego źródła energii oraz nowoczesne technologie, na których bazują panele słoneczne, prowadzą do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%!

  Instalacja fotowoltaiczna to oszczędności przez długie lata. Żywotność paneli fotowoltaicznych wynosić może nawet kilkadziesiąt lat, podczas których inwestor czerpie zyski z całkowicie darmowego prądu.

  Fotowoltaika w Luboniu to bardzo opłacalna inwestycja. Przekonaj się o tym i Ty – skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Luboniu

  Montaż instalacji fotowoltaicznych to zadanie dla specjalistów. Aby system działał wydajnie i trwale przez długie lata, niezbędna jest odpowiednia wiedza, doświadczenie, uprawnienia oraz narzędzia.

  Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz gwarancję, że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalny sposób, z dbałością o efektywność instalacji i jej długoletnią, bezawaryjną pracę. Dokładamy również starań, aby naszych klientów obsłużyć kompleksowo, dlatego zajmujemy się każdym etapem realizacji inwestycji.

  W ramach naszych usług przeprowadzamy bezpłatną konsultację, w trakcie której oceniane są uwarunkowania terenowe, nasłonecznienie oraz zapotrzebowanie na prąd. Stanowi to bazę do wykonania projektu instalacji, na podstawie którego przeprowadzany jest jej montaż. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu domu lub innego budynku, jak i na gruncie.

  Kolejny krok to zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego. Pomagamy również naszym klientom w zakresie uzyskania dofinansowania do instalacji.

  Postaw na instalacje fotowoltaiczne – my zajmiemy się resztą!

  Fotowoltaika Luboń – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Koszt inwestycji w fotowoltaikę może zostać zmniejszony, a to za sprawą bogatej oferty dofinansowań i innych form finansowego wsparcia, jakie zyskać można z różnych programów samorządowych, rządowych czy unijnych.

  Mieszkańcy Lubonia zdecydowani na zakup i montaż fotowoltaiki mają możliwość ubiegania się o dopłatę do inwestycji z programu Mój Prąd, wynoszącą do 5000 zł, a także rozliczenia instalacji fotowoltaicznej w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami związanymi z dofinansowaniem. Możesz liczyć na naszą pomoc!

  Zapraszamy do kontaktu!