Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Luboń - instalacje fotowoltaiczne w Luboniu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Chcesz generować własną energię elektryczną, a tym samym uzyskać niezależność od podwyżek cen oraz znacznie niższe rachunki za prąd? To proste! Zainwestuj w przynoszące profity ekonomiczne, jak i ekologiczne rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika!

  Decydując się na fotowoltaikę w Luboniu jej wykonanie możesz powierzyć najlepszym specjalistom na rynku – zespołowi z firmy Hymon. Dla naszych klientów realizujemy profesjonalne usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej, z nastawieniem na najkorzystniejsze dla nich rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Luboń

  Instalacja fotowoltaiczna do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje promieniowanie słoneczne, które zaliczane jest do odnawialnych źródeł energii. Jest to rozwiązanie, które sprzyja środowisku naturalnemu, gdyż czerpie z niewyczerpalnych zasobów. Dodatkowo, panele słoneczne podczas produkcji prądu ne emitują szkodliwych substancji – nie zanieczyszczają powietrza, wody, ani gleby.

  Profity ekologiczne to jedno, jednakże dla wielu inwestorów podstawę do decyzji o posiadaniu własnej instalacji fotowoltaicznej stanowią zyski, jakie zapewnia. Korzystanie z darmowego źródła energii oraz nowoczesne technologie, na których bazują panele słoneczne, prowadzą do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%!

  Instalacja fotowoltaiczna to oszczędności przez długie lata. Żywotność paneli fotowoltaicznych wynosić może nawet kilkadziesiąt lat, podczas których inwestor czerpie zyski z całkowicie darmowego prądu.

  Fotowoltaika w Luboniu to bardzo opłacalna inwestycja. Przekonaj się o tym i Ty – skontaktuj się z nami!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Luboniu

  Montaż instalacji fotowoltaicznych to zadanie dla specjalistów. Aby system działał wydajnie i trwale przez długie lata, niezbędna jest odpowiednia wiedza, doświadczenie, uprawnienia oraz narzędzia.

  Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskujesz gwarancję, że usługa zostanie wykonana w pełni profesjonalny sposób, z dbałością o efektywność instalacji i jej długoletnią, bezawaryjną pracę. Dokładamy również starań, aby naszych klientów obsłużyć kompleksowo, dlatego zajmujemy się każdym etapem realizacji inwestycji.

  W ramach naszych usług przeprowadzamy bezpłatną konsultację, w trakcie której oceniane są uwarunkowania terenowe, nasłonecznienie oraz zapotrzebowanie na prąd. Stanowi to bazę do wykonania projektu instalacji, na podstawie którego przeprowadzany jest jej montaż. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować zarówno na dachu domu lub innego budynku, jak i na gruncie.

  Kolejny krok to zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Zakładu Energetycznego. Pomagamy również naszym klientom w zakresie uzyskania dofinansowania do instalacji.

  Postaw na instalacje fotowoltaiczne – my zajmiemy się resztą!

  Fotowoltaika Luboń – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Koszt inwestycji w fotowoltaikę może zostać zmniejszony, a to za sprawą bogatej oferty dofinansowań i innych form finansowego wsparcia, jakie zyskać można z różnych programów samorządowych, rządowych czy unijnych.

  Mieszkańcy Lubonia zdecydowani na zakup i montaż fotowoltaiki mają możliwość ubiegania się o dopłatę do inwestycji z programu Mój Prąd, wynoszącą do 5000 zł, a także rozliczenia instalacji fotowoltaicznej w rocznym zeznaniu podatkowym.

  Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się za Ciebie wszelkimi formalnościami związanymi z dofinansowaniem. Możesz liczyć na naszą pomoc!

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę