Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Bolesławcu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompy ciepła pobierają energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza. Wygenerowane ciepło kieruje do instalacji grzewczych, takich jak ogrzewanie podłogowe czy centralne ogrzewanie.

  Działanie pompy ciepła przekłada się na zapewnienie ogrzewania w budynku. Ciepło dla domu lub firmy to jednak nie wszystko – pompa ciepła przydaje się także do chłodzenia pomieszczeń (stosować ją można zamiast klimatyzacji), a także do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można następujące rodzaje urządzeń: wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wybór spośród wodnych, powietrznych oraz gruntowych pomp ciepła powinien zostać wykonany przez specjalistę, który zna się na systemach i umie dopasować je do potrzeb inwestora oraz uwarunkowań budowlanych z miejsca instalacji.

  pompy ciepła powietrze woda Bolesławiec
  pompy ciepła opinie Bolesławiec

  Czy inwestycja w pompę ciepła się opłaca?

  Pompa ciepła to urządzenie praktycznie bezobsługowe oraz bezpieczne w użytkowaniu. W odróżnieniu od innych systemów grzewczych nie trzeba przy niej wykonywać żadnych prac, za wyjątkiem regularnego serwisu, który jest gwarancją jej wydajnej i bezawaryjnej pracy przez lata. Pompa ciepła jest również systemem cichym, energooszczędnym i niemal bezinwazyjnym w montażu, dlatego można ją zamontować praktycznie wszędzie.

  Inwestując w pompę ciepła zyskuje się także oszczędności, które wynikają z obniżenia kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Dodatkowo, inwestorów przestają interesować rosnące z roku na rok ceny paliw opałowych.

  Pompa ciepła jest urządzeniem, którego działanie polega na wykorzystaniu energii odnawialnej, dlatego nie szkodzi środowisku naturalnemu. Podczas pracy instalacji nie są emitowane szkodliwe gazy i pyły, zanieczyszczające powietrze. Im więcej inwestycji w pompy ciepła, tym lepiej dla naszej planety!

  pompy ciepła powietrzne Bolesławiec

  Montaż pomp ciepła w Bolesławcu

  Jesteśmy ogólnopolską firmą świadczącą profesjonalne usługi z zakresu doboru, montażu oraz serwisu pomp ciepła. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy województwa dolnośląskiego – działamy również w miejscowości Bolesławiec i w okolicy.

  Do każdego zlecenia podchodzimy w profesjonalny sposób, dbając o wydajną pracę montowanych przez nas systemów. Właśnie dlatego wykonaniem instalacji zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami, a w ofercie naszych produktów znajdują wyłącznie urządzenia najwyższej klasy renomowanych producentów.

  Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty!

  Współpracuj z najlepszymi – skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Bolesławiec

  Oferta naszej firmy obejmuje w pełni kompleksową realizację inwestycji w rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Naszym klientom oferujemy:

  • dobór urządzeń do ich potrzeb oraz umiejscowienia inwestycji,
  • montaż pomp ciepła w sposób sprawny i staranny,
  • profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

  Oprócz pompy ciepła możemy również wykonać projekt oraz montaż instalacji fotowoltaicznej, która uzupełnia działanie pompy ciepła. Dostarcza bezpłatną energię elektryczną, którą wytwarza w oparciu o energię słoneczną.

  Pompy ciepła Bolesławiec – zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Bolesławiec

   

  Pompy ciepła to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Jest to ekologiczna technika grzewcza, która jednocześnie przyczynia się do powstawania oszczędności pojawiających się w efekcie redukcji kosztów ponoszonych na ogrzewanie.

  Szukasz firmy, która podejmie się doboru i montażu pompy ciepła w Twoim domu lub w firmie na terenie Bolesławca lub okolic? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują wysokiej jakości usług oraz systemów grzewczych wysokiej klasy.