Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Wałbrzychu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które do swojej pracy potrzebuje energii cieplnej pochodzącej z otoczenia. Pobiera ona ciepło z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kieruje do instalacji grzewczych znajdujących się wewnątrz budynku.

  Z instalacji można korzystać do ogrzewania domu, jak i w formie klimatyzacji. Pompa ciepła umożliwia bowiem chłodzenie pomieszczeń. Przydatna jest również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Jakie są rodzaje pomp ciepła? Podziału dokonać można przede wszystkim ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają. Istnieją zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybierana jest pompa powietrzna typu powietrze-woda, która ceniona jest za wysoką wydajność, niskie koszty eksploatacji oraz małą inwazyjność montażu. Dobór urządzenia warto jednak powierzyć w ręce specjalistów, którzy zadbają o dopasowanie urządzenia do potrzeb inwestora i do ulokowania instalacji.

  pompy ciepła opinie Wałbrzych
  pompy ciepła powietrzne Wałbrzych

  Korzyści z posiadania pompy ciepła

  Pompa ciepła to urządzenie, które działa w sposób cichy i praktycznie bezobsługowy. W odróżnieniu od systemów używających paliw kopalnych jest instalacją wygodną do użytkowania – praca przy niej ogranicza się do ustalenia odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze.

  Inwestując w pompę ciepła zyskuje się również realne oszczędności, które są efektem niższych kosztów ogrzewania budynku. Pompy ciepła są tanie w eksploatacji, a dodatkowo zapewniają niezależność od podwyżek cen paliw opałowych przez długi okres czasu (żywotność pompy ciepła może wynosić nawet 50 lat!).

  System grzewczy korzystający z pompy ciepła jest również przyjazny środowisku naturalnemu. Jego działanie nie powoduje emisji szkodliwych gazów cieplarnianych, które przyczyniają się do powstawania zjawisk takich jak smog czy efekt cieplarniany.

  pompy ciepła powietrze woda Wałbrzych

  Fachowe doradztwo i montaż pompy ciepła w Wałbrzychu

  Firma Hymon to ekspert w zakresie rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem na rynku, które pozwoliło nam wypracować wysokie standardy pracy i obsługi klientów. Współpracując z nami zyskujesz pewność, że usługa doboru i montażu zostanie zrealizowana profesjonalnie, dokładnie, zgodnie z wymogami technicznymi.

  Dbamy o indywidualne podejście do każdego zlecenia. Bierzemy pod uwagę zarówno oczekiwania inwestorów, jak i warunki budowlane z miejsca inwestycji. Ze względu na wysoką jakość naszych prac co roku zyskujemy nowych klientów, którzy są zadowoleni z zrealizowanych przez nas usług.

  Zatrudnieni przez nas instalatorzy posiadają wiedzę zawodową i niezbędne uprawnienia, a do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem, zaś produkty, które proponujemy klientom są energooszczędne, wydajne i niezawodne.

  Sprawdź naszą pełną ofertę na pompy ciepła Wałbrzych!

  Skorzystaj z naszej oferty – pompy ciepła Wałbrzych!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła. W ich ramach oferujemy:

  • doradztwo w zakresie doboru urządzenia,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Specjalizujemy się także w fotowoltaice, która doskonale uzupełnia działanie pompy ciepła, zapewniając bezpłatny prąd niezbędny do jej funkcjonowania. Nasi pracownicy mogą wykonać projekt oraz montaż instalacji fotowoltaicznej.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Wałbrzych

   

  Pompy ciepła cieszą się rosnącą popularnością. Jest to efekt profitów ekonomicznych i ekologicznych, jakie gwarantują inwestorom, a także wysokiego komfortu korzystania z systemu grzewczego.

  Poszukujesz najlepszych specjalistów od pomp ciepła działających na terenie Wałbrzycha i okolic? Znajdziesz ich w naszej firmie! Oferta naszej firmy jest skierowana do klientów prywatnych, biznesowych i instytucjonalnych, którym zależy na wysokiej jakości usług.