Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Legnicy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę działania

  Pompa ciepła to urządzenie, którego działanie polega na pobieraniu energii cieplnej z otoczenia. Za dolne źródło energii służyć może grunt, woda lub powietrze. Pobrana energia jest następnie przekształcana w ciepło i kierowana do instalacji grzewczej w budynku – do centralnego ogrzewania lub ogrzewania podłogowego.

  Ze względu na korzystanie z odnawialnych źródeł energii, pompy ciepła są uznawane za rozwiązanie proekologiczne. Podczas pracy instalacji nie następuje emisja szkodliwych spalin, zatem nie jest zanieczyszczanie środowisko naturalne. Dodatkowo, cały proces kierowania ciepła do wnętrza budynku zachodzi w zamkniętym obiegu, więc jest również gwarancją bezpieczeństwa.

  Zapewnianie ogrzewania w budynku to jednak nie wszystkie zadania pompy ciepła. Można ją również stosować do chłodzenia pomieszczeń (zastępuje działanie klimatyzacji), a także do podgrzewania wody użytkowej.

  Istnieją różne rodzaje urządzeń, które podzielić można ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają. Wyróżnia się zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda. Wybór urządzenia najlepiej powierzyć w ręce specjalisty, który posiada doświadczenie i niezbędną wiedzę – to gwarancja, że rozwiązanie przyniesie najlepsze efekty.

  pompy ciepła powietrzne Legnica
  pompy ciepła opinie Legnica

  Zalety pompy ciepła – dlaczego warto?

  Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła to przede wszystkim sposób na znaczne oszczędności. Pompa ciepła jest urządzeniem tanim w eksploatacji – jednym kosztem zostaje wydatek na niewielką ilość prądu potrzebnego do jej działania. Koszt ten można skutecznie zredukować, nawet do zera, inwestując w panele fotowoltaiczne, wytwarzające darmową energię elektryczną.

  Obsługa pompy ciepła jest bardzo intuicyjna i nie wymaga dużego zaangażowania ze strony użytkowników, co przekłada się na wygodę korzystania z urządzenia. Praca systemu nie zakłóca również spokoju, gdyż jest to urządzenie ciche. W odróżnieniu od wielu tradycyjnych systemów grzewczych, w tym w szczególności pieców gazowych, zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Pompa ciepła jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Zapewnia ogrzewanie domu, chłodzenie powietrza, a także przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Można z niej korzystać zatem nie tylko zimą, lecz przez cały rok!

  pompy ciepła powietrze woda Legnica

  Dobór i montaż pomp ciepła w Legnicy

  Zainteresowany inwestycją w pompy ciepła Legnica? Skorzystaj z naszej oferty, a zyskasz gwarancję usługi w wykonaniu profesjonalistów, posiadających niezbędne uprawnienia, lata doświadczenia w branży oraz bogatą wiedzę zawodową, co przekłada się na poprawną realizację zlecenia i niezawodną pracę systemu.

  Każde zlecenie realizujemy w kompleksowy sposób, oferując dobór i montaż pompy ciepła, a także jej profesjonalny serwis. Podczas realizacji zlecenia bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby inwestorów, jak i możliwości montażowe w danym budynku. Do wykonania instalacji wykorzystujemy urządzenia renomowanych producentów.

  Nasza oferta na pompy ciepła Legnica skierowana jest do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Zyskaj oszczędności dzięki inwestycji w innowacyjne, nowoczesne i energooszczędne pompy ciepła!

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Naszym klientom oferujemy usługi w zakresie pomp ciepła, które realizujemy w sposób kompleksowy, dbając o profesjonalizm, terminowość i należyte wykonanie instalacji. Korzystanie z naszej oferty to gwarancja:

  • doboru urządzenia – pomagamy w wyborze pompy ciepła biorąc pod uwagę oczekiwania klienta oraz ulokowanie inwestycji,
  • montażu pompy ciepła,
  • serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • fachowej pomocy na każdym etapie realizacji inwestycji.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Legnicy i okolicach

   

  Instalacja pompy ciepła to inwestycja przynosząca oszczędności przez długie lata. Jest to system grzewczy w pełni ekologiczny, a do tego bezobsługowy, energooszczędny, bezawaryjny i tani w eksploatacji. Z tych przyczyn na pompę ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów.

  Poszukujesz specjalistów do wykonania usługi doboru i montażu pompy ciepła na terenie Legnicy lub w jej okolicy? Postaw na współpracę z najlepszymi specjalistami od odnawialnych źródeł energii – znajdziesz ich w naszej firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!