Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Świdnicy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Pompa ciepła to innowacyjny system grzewczy, którego działanie opiera się na odnawialnych źródłach energii. Instalacja pobiera energię cieplną z otoczenia, czyli, w zależności od rodzaju urządzenia, z gruntu, z wody lub z powietrza, a wytworzone ciepło kieruje do instalacji grzewczej (takiej jak centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe) znajdującej się wewnątrz budynku.

  Głównym zadaniem pompy ciepła ogrzewanie budynków. Z pompy ciepła można jednak korzystać nie tylko w sezonie grzewczym – jej funkcją jest również chłodzenie pomieszczeń, co przydatne jest latem, w upalne dni. Można stosować ją zatem zamiast klimatyzacji. Służyć może także do podgrzewania wody użytkowej.

  Na rynku dostępne są różne rozwiązania, których wybór powinien być podyktowany potrzebami inwestora oraz ulokowaniem inwestycji, w tym uwarunkowaniami budowlanymi. Wyboru można dokonać spośród rodzajów pomp ciepła takich jak: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań jest powietrzna pompa ciepła typu powietrze-woda, która pracuje z wysoką wydajnością nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, a jej montaż jest praktycznie bezinwazyjny.

  pompy ciepła opinie Świdnica
  pompy ciepła powietrze woda Świdnica

  Zalety pomp ciepła

  Pompy ciepła to urządzenia wielofunkcyjne, które zapewniają ciepło zimą, chłodzenie latem, a także ciepłą wodę użytkową. Uniwersalność urządzenia idzie w parze z jego łatwością jego obsługi, która polega wyłącznie na ustawieniu odpowiedniej temperatury. Dla każdego, kto musiał zajmować się uzupełnianiem materiałów opałowych czy czyszczeniem instalacji w tradycyjnych systemach grzewczych, oznacza to naprawdę dużą wygodę!

  Montując pompę ciepła zyskuje się jednak nie tylko komfort i bezpieczeństwo, lecz również zyski finansowe. W wyniku realnie niższych kosztów ogrzewania w budżetach inwestorów pozostają oszczędności sięgające nawet kilku tysięcy złotych w skali roku. Żywotność instalacji, która może wynieść nawet kilkadziesiąt lat, sprawia, że inwestycja ta jest niezwykle rentowna.

  Na rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła, decyduje się również wiele osób świadomych ekologicznie. Jest to system nieemisyjny – w trakcie jego pracy nie zachodzi proces spalania, a zatem do atmosfery nie uwalniają się zatruwające środowisko naturalne gazy i pyły.

  Poznaj wszystkie zalety pomp ciepła – skontaktuj się z nami, a chętnie Ci o nich opowiemy!

  pompy ciepła powietrzne Świdnica

  Dobór i montaż pompy ciepła w Świdnicy

  Poszukujesz sprawdzonej i rzetelnej firmy działającej w branży pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce! Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku, stawiającą na profesjonalizm, terminowość, wysoką jakość obsługi. Współpraca z nami to gwarancja doskonale wykonanego zlecenia!

  Do współpracy zapraszamy zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem, dbając o wydajną pracę systemów grzewczych.

  W naszych zespołach pracują instalatorzy z doświadczeniem zawodowym i niezbędnymi uprawnieniami. Z kolei oferowane przez nas produkty to urządzenia renomowanych producentów, wyróżniające się energooszczędnością, wydajnością, bezawaryjnością.

  Zdecyduj się na pompę ciepła, my zajmiemy się resztą!

  Nasza firma realizuje instalacje pomp ciepła w kompleksowy sposób. Zajmujemy się doborem urządzeń do potrzeb klientów oraz uwarunkowań z miejsca inwestycji. Nasi pracownicy dokonują również montażu instalacji, a także świadczą serwis pompy ciepła w trakcie trwania gwarancji oraz w okresie pogwarancyjnym.

  Pompa ciepła do swojego działania potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego aby zyskać jeszcze wyższe zyski ekonomiczne warto zdecydować się również na instalację fotowoltaiczną. Wykonanie jej projektu oraz montażu to również zadanie, które możesz powierzyć naszym pracownikom!

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na dobór i montaż pompy ciepła Świdnica!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Świdnica

   

  Na montaż nowoczesnych systemów grzewczych bazujących na pompie ciepła decyduje się coraz więcej osób prywatnych, jak również przedstawicieli firm. To sposób na obniżenie kosztów ogrzewania budynku, a przy okazji na ochronę środowiska naturalnego oraz zapewnienie sobie i innym użytkownikom wysokiego komfortu korzystania z urządzenia.

  Pompy ciepła Świdnica to zlecenie, które chcesz powierzyć w ręce doświadczonych fachowców? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Dbamy o to, aby montowane przez nas urządzenia działały w wydajny i bezawaryjny sposób przez długie lata. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!