Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Głogowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Pompa ciepła to innowacyjny i ekologiczny system grzewczy, który wykorzystuje odnawialne źródła energii. Korzysta on z energii cieplnej z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kieruje ciepło do instalacji grzewczej wewnątrz budynku.

  Wśród dostępnych na rynku urządzeń wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajduje się najczęściej wybierane rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła powietrze-woda. Jest ona ceniona ze względu na niskie koszt eksploatacji i wysoką wydajność.

  pompy ciepła powietrze woda Głogów
  pompy ciepła opinie Głogów

  Profity z inwestycji w pompę ciepła

  Podejmując decyzję o pompie ciepła zyskuje się przede wszystkim oszczędności, które wynikają ze zmniejszonych kosztów ponoszonych na ogrzewanie. Jest to rentowna inwestycja, przynosząca zyski przez długie lata.

  Działanie instalacji przekłada się również na lepszą jakość powietrza, którym oddychamy. Podczas działania pompy ciepła nie zachodzi proces spalania, a tym samym do atmosfery nie dostają się szkodliwe gazy i pyły.

  Pompa ciepła jest urządzeniem o uniwersalnym zastosowaniu. Może zapewniać ogrzewanie w pomieszczeniach, a także być stosowana w zastępstwie klimatyzacji do ich chłodzenia. Służyć może również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, w tym także wody w basenach.

  System ten jest również niemal bezobsługowy, a do tego bezpieczny, bezawaryjny, cichy, czysty i energooszczędny. Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Głogów

  Montaż pomp ciepła w Głogowie

  Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam uzyskać miano jednej z wiodących firm branży. Oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając o wysoki standard wykonania powierzonych nam inwestycji.

  Działamy na terenie całego kraju, w tym również w Głogowie i okolicy. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając potrzeby inwestorów oraz ulokowanie instalacji. To gwarancja, że system będzie działał z pełną wydajnością.

  Oferowane przez nas urządzenia pochodzą od cenionych producentów. Cechuje je wysoka efektywność, energooszczędność, bezawaryjność. Z całą pewnością sprostają oczekiwaniom nawet wymagających klientów.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę na pompy ciepła Głogów!

  O naszych klientów dbamy na każdym etapie inwestycji. Obsługujemy ich w pełni, oferując zarówno profesjonalne doradztwo z zakresu doboru urządzeń, jak i montaż pompy ciepła. Świadczymy także profesjonalny serwis pomp ciepła.

  Nasza oferta obejmuje również wykonanie projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, która doskonale współgra z pompą ciepła. To pewność wysokich zysków przez długie lata!

  Zainteresowała Cię inwestycja w pompy ciepła Głogów? Zachęcamy do kontaktu – z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i przedstawimy naszą ofertę.

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Głogów

   

  Koszty związane z ogrzewaniem domu stale rosną, co wynika z podwyżek cen paliw opałowych. Jeśli poszukujesz sposobu na ich ograniczenie, a jednocześnie chcesz zadbać o środowisko naturalne, skorzystaj z rozwiązania, jakim są pompy ciepła.

  Na terenie Głogowa i okolic działa zespół specjalistów od doboru i montażu pomp ciepła. Stawiamy na wysoką jakość usług oraz wydajne, ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!