Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Jeleniej Górze

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompy ciepła to urządzenia zapewniające ogrzewanie domu. Jednak to nie wszystko! Mogą one również być używane w zastępstwie klimatyzacji do schładzania pomieszczeń w upały, jak również do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Uniwersalność zastosowania sprawia, że z pompa ciepła może być użytkowana przez cały rok.

  Do pracy pompy ciepła potrzebne jest dolne źródło energii znajdujące się na zewnątrz budynku. Instalacja może pobierać energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza. Wytworzone ciepło, poprzez czynnik roboczy i z niewielką pomocą energii elektrycznej, kierowane jest do instalacji grzewczej znajdującej się wewnątrz budynku.

  Rodzaj pompy ciepła zależy od dolnego źródła energii. Istnieją zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym cieszące się aktualnie największą popularnością pompy ciepła powietrze woda. Wybór urządzenia powinien być podyktowany uwarunkowaniami z miejsca inwestycji, dlatego najlepiej powierzyć go specjalistom.

  pompy ciepła powietrze woda Jelenia Góra
  pompy ciepła opinie Jelenia Góra

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Pompa ciepła zapewnia ogrzewanie budynków w sposób ekologiczny. Jest to system, który podczas pracy nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery, a zatem nie przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

  Inwestycje w pompy ciepła przekładają się również na korzyści finansowe dla inwestorów. To instalacja grzewcza tania w eksploatacji, której montaż powoduje obniżenie kosztów ogrzewania. Decydując się na posiadanie pompy ciepła zyskuje się także niezależność od podwyżek cen materiałów opałowych przez długie lata.

  Co jeszcze możesz zyskać dzięki inwestycji w montaż pompy ciepła? Wygodę użytkowania! Modernizując system grzewczy z tradycyjnego, opartego na paliwach stałych, na rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła, zyskujesz łatwość obsługi instalacji (jedynymi zadaniami, jakie musisz przy niej wykonać są ustawianie odpowiedniej temperatury i regularny serwis), bezpieczeństwo oraz spokój (jest to urządzenie ciche).

  Poznaj więcej zalet pomp ciepła – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci je wszystkie!

  pompy ciepła powietrzne Jelenia Góra

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Jeleniej Górze

  Firma Hymon to lider rynku rozwiązań odnawialnych źródeł energii. Oferujemy usługi w zakresie doboru pompy ciepła oraz montażu instalacji, a także wykonujemy przeglądy systemów grzewczych wykorzystujących pompy ciepła.

  Do każdego zadania podchodzimy ze 100% zaangażowaniem. Doradzamy najlepsze rozwiązania, montujemy je w sposób zgodny z wymogami technicznymi, serwisujemy.

  Działamy na obszarze całej Polski, w tym również na terenie Jeleniej Góry i okolic. Z naszych usług mogą skorzystać klienci indywidualni, jak i partnerzy biznesowi, którym zależy na doskonałej jakości usług oraz urządzeniach wysokiej klasy.

  Korzystaj z nowoczesnego, wydajnego, taniego w eksploatacji systemu grzewczego – skorzystaj z usług najlepszych specjalistów na rynku!

  Sprawdź naszą ofertę – pompy ciepła Jelenia Góra

  Pompy ciepła to nasza specjalność – doskonale wiemy, w jaki sposób wykonać zlecenia, aby uzyskać zadowolenie naszych klientów. Właśnie dlatego działamy w sposób kompleksowy. Nasi specjaliści pomogą zarówno w wyborze pompy ciepła, doradzając najkorzystniejsze dla klientów rozwiązania, przeprowadzając montaż pompy ciepła, a także oferując serwis instalacji. Na naszą fachową pomoc możesz liczyć zawsze, na każdym etapie realizacji prac.

  W nasze ręce możesz powierzyć zarówno wykonanie pompy ciepła, jak i stanowiącej jej doskonałe uzupełnienie, fotowoltaiki. Projektujemy i montujemy kompletne instalacje fotowoltaiczne, które w połączeniu z pompą ciepła zapewniają wysokie oszczędności i ochronę środowiska naturalnego.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Jelenia Góra!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Jelenia Góra

   

  Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na ograniczenie kosztów ogrzewania domu, chcesz zapewnić sobie wygodę korzystania z systemu grzewczego lub zainwestować w ekologiczne i nieprzyczyniające się do zanieczyszczenia powietrza rozwiązanie, odpowiedź jest jedna – pompa ciepła!

  Jelenia Góra to miasto, na terenie którego działa firma Hymon. Naszym klientom, zarówno indywidualnym, jak i biznesowym, oferujemy kompleksowe usługi związane z instalacją pomp ciepła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!