Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Lubinie

    Chcesz poznać ofertę?

    Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

    Pompa ciepła – poznaj zasadę działania

    Pompy ciepła do zapewnienia ogrzewania domu wykorzystują odnawialne źródła energii. Pobierają one energię cieplną z zasobów naturalnych znajdujących się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza. Wytworzone ciepło kierują do instalacji grzewczej, takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

    Instalacja z pompą ciepła jest w pełni ekologiczna, co stanowi jedną z jej zalet, a także wielofunkcyjna. Służy ona do zapewnienia ogrzewania w domu lub w firmie, a także do chłodzenia pomieszczeń w upalne dni lata, zastępując działanie klimatyzacji. Można ją również wykorzystać do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

    pompy ciepła powietrzne Lubin
    pompy ciepła powietrze woda Lubin

    Ekologiczne pompy ciepła – zalety

    Chcesz zapewnić czyste powietrze sobie i kolejnym pokoleniom? Zainwestuj w ekologiczne rozwiązania, do jakich zaliczana jest pompa ciepła! Urządzenie to w celu zapewnienia ogrzewania domu korzysta z całkowicie naturalnych i odnawialnych zasobów, a podczas jej pracy (w odróżnieniu od systemów grzewczych zasilanych paliwami kopalnymi) nie zachodzę procesy spalania. W efekcie do atmosfery nie są emitowane szkodliwe substancje.

    Użytkownik pompy ciepła zapewnioną ma również wygodę korzystania z systemu. Nie musi uzupełniać ani składować materiałów grzewczych, a także czyścić pieca czy pamiętać o jego uruchamianiu. System grzewczy bazujący na pompie ciepła jet niemal bezobsługowy. Dodatkowo, działa cicho, a także zapewnia wysokie bezpieczeństwo użytkownikom.

    Nie bez znaczenia jest również aspekt finansowy. Pompy ciepła w realnym stopniu obniżają koszty ogrzewania, co przyczynia się do powstawania oszczędności. Inwestycja w pompy ciepła jest rentowna, a dodatkowo zapewnia zyski przez długi okres czasu – żywotność pomp ciepła może wynieść nawet kilkadziesiąt lat.

    Potrzebujesz więcej informacji na temat pompy ciepła Lubin? Zapraszamy do kontaktu!

    pompy ciepła opinie Lubin

    Montaż pomp ciepła w Lubinie

    Firma Hymon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie dostarczania ekologicznych rozwiązań dla klientów prywatnych i biznesowych z całego kraju. Z naszych usług mogą również skorzystać mieszkańcy Lubina i okolic.

    Specjalizacją naszej firmy są systemy grzewcze oparte na pompach ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, dbając o to, aby w pełni zaspokoić oczekiwania klientów oraz zapewnić wysoką wydajność działania montowanych przez nas urządzeń.

    Wysoki standard usług i profesjonalizm – z tego jesteśmy znani. Przekonaj się o tym korzystając z naszej oferty!

    Najlepsi instalatorzy w okolicy – sprawdź naszą ofertę!

    Naszych klientów obsługujemy w pełni profesjonalni i kompleksowo. Dbamy o każdy etap realizacji inwestycji:

    • zajmujemy się doborem urządzeń do potrzeb klienta oraz uwarunkowań budowlanych w miejscu inwestycji, doradzając najkorzystniejsze rozwiązania,
    • przeprowadzamy montaż pompy ciepła w sposób sprawny i staranny, zgodny z wymogami technicznymi,
    • oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji.

    W naszej ofercie znajduje się również fotowoltaika, która idealnie współgra z pompą ciepła. Instalacja fotowoltaiczna zapewnia darmowy prąd, którego niewielka ilość jest potrzebna do działania pompy ciepła. Inwestując w oba rozwiązania zyskuje się bezkosztowy i ekologiczny dom!

    Zainteresowany tematem pompy ciepła Lubin? Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów od odnawialnych źródeł energii – firmy Hymon!

    Pompy ciepła cena

    Pompy ciepła Lubin

     

    Pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje sposobu na ograniczenie wydatków na ogrzewanie, chce zadbać o środowisko naturalne oraz zapewnić sobie wygodę korzystania z systemu grzewczego. Ze względu na profity, jakie zapewnia pompa ciepła, na jej montaż decyduje się coraz więcej inwestorów, w tym także z miejscowości Lubin.

    Chcesz zainstalować w swoim domu lub w firmie wysokiej jakości pompę ciepła, a zadanie to powierzyć w ręce specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami i bogatą wiedzą zawodową? Skorzystaj z oferty naszej firmy! Jesteśmy liderem branży, oferującym usługi na najwyższym poziomie, dysponując zespołem doskonale wyszkolonych instalatorów.