Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Oleśnicy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, które swoje działanie opiera na odnawialnych źródłach energii. Wykorzystuje ona dolne źródło energii znajdujące się na zewnątrz budynku. W zależności od rodzaju pompy ciepła, może korzystać z energii cieplnej pobieranej z gruntu, z wody lub z powietrza. Trafia ono do czynnika roboczego, gdzie w zamkniętym obiegu i z pomocą energii elektrycznej, przekształcane jest w ciepło kierowane do instalacji grzewczej.

  System grzewczy zasilany pompą ciepła jest wykorzystywany do zapewnienia ogrzewania w budynkach, lecz umożliwia również chłodzenie pomieszczeń. Z urządzenia można zatem korzystać jak z klimatyzacji. Co więcej, pompy ciepła przydają się do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Ze względu na rodzaj źródła ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można następujące rodzaje urządzeń: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej montowanych jest pompa ciepła powietrze-woda, która jest w stanie pracować wydajnie nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, a jej montaż jest niemal bezinwazyjny.

  pompy ciepła powietrzne Oleśnica
  pompy ciepła powietrze woda Oleśnica

  Korzystanie z pompy ciepła – zalety

  Pompa ciepła to urządzenie, które zapewnia ogrzewanie budynków w sposób ekologiczny. Do swojej pracy potrzebuje wyłącznie naturalnych i niewyczerpalnych zasobów. Dodatkowo, jest to system nieemisyjny, co oznacza, że nie wytwarza szkodliwych i zanieczyszczających środowisko naturalne substancji.

  Inwestycja w pompę ciepła przekłada się również na korzyści finansowe. W realnym stopniu ograniczeniu ulegają wydatki ponoszone na ogrzewanie budynku, a w przypadku dodatkowej inwestycji, jaką jest fotowoltaika, zapewnienie ciepła dla domu staje się całkowicie bezpłatne! To zyski finansowe, a także niezależność od podwyżek cen materiałów grzewczych na długie lata.

  Co jeszcze można uzyskać decydując się na pompę ciepła? Komfort korzystania z urządzenia! W odróżnieniu od systemów grzewczych korzystających z paliw opałowych, pompa ciepła jest niezwykle prosta w obsłudze. Jedynym zadaniem, jakie przy niej wykonujemy, jest ustawienie odpowiadającej domownikom temperatury. System działa również w sposób cichy, nie zakłócając niczyjego spokoju.

  pompy ciepła opinie Oleśnica

  Montaż pomp ciepła w Oleśnicy

  Współpraca z nami to gwarancja doskonale wykonanej usługi. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizującą się w doborze i montażu instalacji opartych na pompach ciepła. Każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie.

  Montowane przez nas systemy grzewcze działają niezawodnie i wydajnie przez wiele lat. Każda instalacja projektowana jest indywidualnie do potrzeb klientów, zaś jej wykonaniem zajmują się instalatorzy posiadający niezbędne kompetencje zawodowe. W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, które są energooszczędne, wydajne, bezawaryjne.

  Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj oszczędności na długie lata!

  Poznaj pełną ofertę naszej firmy

  Zaletą współpracy z naszą firmą jest w pełni profesjonalna oraz kompleksowa obsługa każdego klienta. W ramach współpracy dobieramy najlepsze urządzenie do umiejscowienia inwestycji, wykonujemy montaż pompy ciepła, a także oferujemy serwis systemu. Dodatkowo, udzielamy niezbędnych porad z zakresu działania pompy ciepła.

  Systemy grzewcze z użyciem pomp ciepła to nie jedyna usługa, jaką posiadamy w ofercie. Możesz nam również powierzyć wykonanie instalacji fotowoltaicznej – połączenie obu inwestycji zapewni maksymalne profity ekonomiczne i ekologiczne.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła Oleśnica!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła Oleśnica

   

  Szukasz sposobu na ekologiczne i tanie ogrzewanie domu? A może chcesz zmodernizować system grzewczy na bezobsługowy, bezpieczny i cichy? Postaw na rozwiązanie, jakim są pompy ciepła!

  Oleśnica to miasto, którego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z usług jednej z wiodących firm oferującej rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych – Hymon. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kompetencjami, a w naszej ofercie znajdują się pompy ciepła wysokiej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!