Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Oleśnicy

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Szukasz sposobu na ekologiczne i tanie ogrzewanie domu? A może chcesz zmodernizować system grzewczy na bezobsługowy, bezpieczny i cichy? Postaw na rozwiązanie, jakim są pompy ciepła!

  Oleśnica to miasto, którego mieszkańcy mają możliwość skorzystania z usług jednej z wiodących firm oferującej rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych – Hymon. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kompetencjami, a w naszej ofercie znajdują się pompy ciepła wysokiej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem ekologicznym, które swoje działanie opiera na odnawialnych źródłach energii. Wykorzystuje ona dolne źródło energii znajdujące się na zewnątrz budynku. W zależności od rodzaju pompy ciepła, może korzystać z energii cieplnej pobieranej z gruntu, z wody lub z powietrza. Trafia ono do czynnika roboczego, gdzie w zamkniętym obiegu i z pomocą energii elektrycznej, przekształcane jest w ciepło kierowane do instalacji grzewczej.

  System grzewczy zasilany pompą ciepła jest wykorzystywany do zapewnienia ogrzewania w budynkach, lecz umożliwia również chłodzenie pomieszczeń. Z urządzenia można zatem korzystać jak z klimatyzacji. Co więcej, pompy ciepła przydają się do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Ze względu na rodzaj źródła ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wyróżnić można następujące rodzaje urządzeń: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej montowanych jest pompa ciepła powietrze-woda, która jest w stanie pracować wydajnie nawet w niskich temperaturach zewnętrznych, a jej montaż jest niemal bezinwazyjny.

  pompy ciepła powietrzne Oleśnica
  pompy ciepła powietrze woda Oleśnica

  Korzystanie z pompy ciepła – zalety

  Pompa ciepła to urządzenie, które zapewnia ogrzewanie budynków w sposób ekologiczny. Do swojej pracy potrzebuje wyłącznie naturalnych i niewyczerpalnych zasobów. Dodatkowo, jest to system nieemisyjny, co oznacza, że nie wytwarza szkodliwych i zanieczyszczających środowisko naturalne substancji.

  Inwestycja w pompę ciepła przekłada się również na korzyści finansowe. W realnym stopniu ograniczeniu ulegają wydatki ponoszone na ogrzewanie budynku, a w przypadku dodatkowej inwestycji, jaką jest fotowoltaika, zapewnienie ciepła dla domu staje się całkowicie bezpłatne! To zyski finansowe, a także niezależność od podwyżek cen materiałów grzewczych na długie lata.

  Co jeszcze można uzyskać decydując się na pompę ciepła? Komfort korzystania z urządzenia! W odróżnieniu od systemów grzewczych korzystających z paliw opałowych, pompa ciepła jest niezwykle prosta w obsłudze. Jedynym zadaniem, jakie przy niej wykonujemy, jest ustawienie odpowiadającej domownikom temperatury. System działa również w sposób cichy, nie zakłócając niczyjego spokoju.

  pompy ciepła opinie Oleśnica

  Montaż pomp ciepła w Oleśnicy

  Współpraca z nami to gwarancja doskonale wykonanej usługi. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku, specjalizującą się w doborze i montażu instalacji opartych na pompach ciepła. Każde zlecenie realizujemy na najwyższym poziomie.

  Montowane przez nas systemy grzewcze działają niezawodnie i wydajnie przez wiele lat. Każda instalacja projektowana jest indywidualnie do potrzeb klientów, zaś jej wykonaniem zajmują się instalatorzy posiadający niezbędne kompetencje zawodowe. W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, które są energooszczędne, wydajne, bezawaryjne.

  Skorzystaj z naszej oferty i zyskaj oszczędności na długie lata!

  Poznaj pełną ofertę naszej firmy

  Zaletą współpracy z naszą firmą jest w pełni profesjonalna oraz kompleksowa obsługa każdego klienta. W ramach współpracy dobieramy najlepsze urządzenie do umiejscowienia inwestycji, wykonujemy montaż pompy ciepła, a także oferujemy serwis systemu. Dodatkowo, udzielamy niezbędnych porad z zakresu działania pompy ciepła.

  Systemy grzewcze z użyciem pomp ciepła to nie jedyna usługa, jaką posiadamy w ofercie. Możesz nam również powierzyć wykonanie instalacji fotowoltaicznej – połączenie obu inwestycji zapewni maksymalne profity ekonomiczne i ekologiczne.

  Zapraszamy do kontaktu – pompy ciepła Oleśnica!

  Pompy ciepła cena