Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
we Wrocławiu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła działa w oparciu o energię cieplną pobieraną z otoczenia budynku, czyli z dolnego źródła energii – z gruntu, z wody lub z powietrza. Wytworzone ciepło jest kierowane poprzez czynnik roboczy do instalacji grzewczej w budynku (centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe). Cały proces zachodzi w zamkniętym obiegu, co jest gwarancją bezpieczeństwa domowników.

  Ze względu na różne źródła, z których czerpią pompy ciepła, wyróżnić można ich następujące rodzaje: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Powietrzna pompa ciepła typu powietrze-woda jest jedną z najczęściej wybieranych ze względu na wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach.

  Jakie zadania może pełnić pompa ciepła? Jest to przede wszystkim system grzewczy, a więc zapewnia ciepło w budynku. Z jej działania można również skorzystać do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Przydatna jest również w upalne dni lata, gdy zastępuje klimatyzację, chłodząc pomieszczenia. Jak zatem widać możliwe jest korzystanie z niej przez cały rok!

  pompy ciepła opinie Wrocław
  pompy ciepła powietrze Wrocław

  Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła?

  Korzyści z instalacji pompy ciepła to przede wszystkim oszczędności, które wynikają z obniżonych kosztów ogrzewania domu lub firmy. Zyski z inwestycji w pompy ciepła płyną do budżetów inwestorów przez długie lata, gdyż pompa ciepła jest urządzeniem o długoletniej żywotności. Czas jej działania oznacza również ogrzewanie domu w sposób tani, bez konieczności nabywania materiałów opałowych i przejmowania się ich rosnącymi cenami.

  Wraz z pompą ciepła zyskuje się również wysoki komfort. Są to systemy ciche, bezobsługowe, bezpieczne. Korzystanie z nich ogranicza się jedynie do ustawienia odpowiedniej dla użytkowników temperatury. Co więcej, łatwo je zamontować i to niemalże wszędzie – nie potrzeba w tym celu żadnych specjalnych pomieszczeń.

  Pompa ciepła pobiera ciepło z odnawialnych źródeł energii, a zatem nie ma destrukcyjnego wpływu na środowisko naturalne. Podczas pracy pompy ciepła nie zachodzi również proces spalania, czyli nie następuje również proces emisji szkodliwych gazów i pyłów do atmosfery. Rosnąca ilość inwestycji w pompy ciepła przekłada się zatem na korzyści dla całego społeczeństwa w postaci lepszej jakości powietrza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

  pompy ciepła powietrzne Wrocław

  Montaż pomp ciepła we Wrocławiu

  Hymon jest jedną z wiodących firm w dziedzinie pomp ciepła. Wieloletnie doświadczenie na rynku, profesjonalizm, tysiące zrealizowanych zleceń oraz budowane przez lata zaufanie klientów zaprocentowało w postaci uzyskania miana lidera branży. Współpraca z nami jest zatem gwarancją, że inwestycja w pompy ciepła będzie rentowna!

  Każde zlecenie realizowane przez naszych specjalistów wykonywane jest w sposób sprawny i staranny. Dobierając urządzenia uwzględniamy potrzeby naszych klientów oraz uwarunkowania budowlane. Dbamy o to, aby wybrane rozwiązanie zapewniało inwestorom maksymalne korzyści przez długie lata.

  W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy cenionych producentów. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, energooszczędność, bezawaryjność. Odpowiednio serwisowane będą działać niezawodnie, zapewniając komfort cieplny użytkownikom.

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty na pompy ciepła – skontaktuj się z nami!

  Skorzystaj z oferty na pompy ciepła Wrocław!

  Decyzja o współpracy z naszą firmą przekłada się na Twoje pełne zadowolenie. Dbamy o to, aby inwestycję przeprowadzać w sposób kompleksowy, dlatego zajmujemy się doborem pompy ciepła, montażem instalacji oraz jej serwisem.

  Połączenie instalacji opartej na pompie ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej to zestaw, który czyni dom niemal bezkosztowym. Specjaliści z naszej firmy mogą zająć się zarówno wykonaniem pompy ciepła, jak i projektem oraz montażem paneli fotowoltaicznych.

  Obniż koszty ogrzewania w swoim domu i zyskaj oszczędności dzięki inwestycji w pompy ciepła Wrocław!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła we Wrocławiu i okolicach

   

  Szukasz sposobu na zapewnienie ogrzewania w swoim domu w sposób ekologiczny, a jednocześnie tani w eksploatacji? Masz dość prac polegających na uzupełnianiu paliw opałowych czy czyszczeniu pieca i chcesz zmodernizować system na bezobsługowy? Postaw na innowacyjne, wydajne, ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie, jakim są pompy ciepła.

  Wrocław jest miastem, na terenie którego działają specjaliści z firmy Hymon – lidera branży odnawialnych źródeł energii. Oferujemy w pełni kompleksowy dobór i montaż pompy ciepła oraz urządzenia najwyżej klasy renomowanych producentów. Współpraca z nami to gwarancja wysokiej jakości wykonania usługi, pełnego profesjonalizmu i wydajności systemu przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!