Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Elblągu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła to systemy grzewcze, które są ekologiczne, a jednocześnie wygodne w użytkowaniu. Co więcej, w wyniku znacznie niższych kosztów ogrzewania budynku, inwestor zyskuje realne oszczędności.

  Rozważasz zakup i montaż instalacji bazującej na pompie ciepła? Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów od ekologicznych systemów grzewczych w Polsce, których znajdziesz w naszej firmie. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i postaw na pompy ciepła Elbląg w wykonaniu ekspertów z firmy Hymon!

  Pompa ciepła – jak działa?

  Zasada działania pompy ciepła bazuje na pobieraniu energii cieplnej z otoczenia i przekazywaniu jej do instalacji grzewczych w budynkach. Może ona czerpać ciepło z wód gruntowych, z gleby lub z powietrza – są to zasoby całkowicie naturalne i odnawialne.

  Pompa ciepła do swojej pracy potrzebuje niewielkiej ilości energii elektrycznej, dlatego warto połączyć działanie instalacji z panelami fotowoltaicznymi. Dostarczają one darmowy prąd wytwarzany w oparciu o energię słoneczną. Współdziałanie obu instalacji przynosi najwyższe zyski dla inwestorów, czyniąc dom niemal bezkosztowym.

  W zależności od rodzaju źródła, z jakiego czerpie instalacja, wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, wśród których największą popularnością cieszą się pompy ciepła powietrze-woda. Urządzenia te są łatwe w montażu, a także posiadają niewielkie wymiary, dlatego można je zainstalować niemal wszędzie – nie jest do tego potrzebne osobne pomieszczenie.

  Inwestując w rozwiązanie, jakim jest pompa ciepła, zyskujemy nie tylko ogrzewanie domu, lecz również możliwość obniżania temperatury w pomieszczeniach. Nie musimy montować dodatkowych systemów klimatyzacji. Co więcej, otrzymujemy również ciepłą wodę użytkową, za której podgrzanie odpowiada właśnie pompa ciepła.

  pompy ciepła powietrzne Elbląg
  pompy ciepła opinie Elbląg

  Profity z instalacji pompy ciepła

  Pompy ciepła to sposób na ekologiczne ogrzewanie domu. Podczas działania nie emitują szkodliwych dla środowiska naturalnego spalin, a także wykorzystują pokłady energii z natury – ze źródeł całkowicie odnawialnych. Decyzja o montażu pompy ciepła to krok w dobrym kierunku dla naszej planety.

  Inwestując w pompę ciepła w niepamięć idą wysokie rachunki za ogrzewanie gazowe oraz konieczność nabywania materiałów opałowych takich jak pellet, węgiel czy ekogroszek. To realne oszczędności na długie lata!

  Z pompą ciepła wiąże się również wysoki komfort użytkowania. Jest to system bezobsługowy, którego nie trzeba uzupełniać w paliwa czy inne materiały grzewcze, czyścić ani wykonywać żadnych, dodatkowych prac. Zapewniają oszczędność czasu i czystość dookoła instalacji.

  Pompy ciepła to urządzenia ciche i bezpieczne, a także łatwe w montażu. Potrzebujesz więcej informacji na ich temat? Zapraszamy do kontaktu!

  pompy ciepła powietrze woda Elbląg

  Montaż pomp ciepła w Elblągu

  Hymon to lider branży w zakresie odnawialnych źródeł energii, który działa w całej Polsce. Nasze zespoły obsługują również województwo warmińsko-mazurskie, dojeżdżając do miejscowości Elbląg oraz w jej okolice.

  Dokładamy starań, aby każde zlecenie zrealizować w pełni profesjonalny, sprawny i terminowy sposób. Rozwiązania dobieramy indywidualnie do potrzeb klientów, biorąc pod uwagę zarówno ich oczekiwania, jak i warunki, jakie zastajemy w miejscu inwestycji – to gwarancja, że system będzie działał w optymalny sposób.

  W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, które będą służyć naszym klientom wydajnie i niezawodnie przez długie lata. Montaż przeprowadzany jest z kolei przez doświadczonych specjalistów, którzy znają się doskonale na wykonywanej pracy.

  Zastanawiasz się nad najlepszym rozwiązaniem pod względem ogrzewania dla swojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze!

  Pompy ciepła Elbląg – to zadanie dla specjalistów!

  Nasza firma za cel stawia sobie zadowolenie klientów, dlatego każdą usługę realizujemy w pełni kompleksowy sposób. Doradzamy w wyborze urządzenia, dostarczamy je do klienta, udzielamy informacji dotyczących działania pompy ciepła, wykonujemy montaż urządzenia, zajmujemy się serwisem w trakcie trwania gwarancji, jak również po niej.

  Chcesz jeszcze bardziej obniżyć koszty? Połącz inwestycję w pompy ciepła z montażem instalacji fotowoltaicznej, która zapewni dostęp do darmowej energii elektrycznej. Oba te zlecenia możesz powierzyć w ręce ekspertów z naszej firmy.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena