Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Olsztynie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na czym polega jej działanie?

  Pompa ciepła jest innowacyjnym urządzeniem, które do swojej pracy potrzebuje jedynie bezpłatnej i odnawialnej energii pobieranej z otoczenia: z gruntu, z wody lub z powietrza. Przy niewielkim współudziale energii elektrycznej kieruje ją do instalacji grzewczej, zapewniając ogrzewanie w domach jednorodzinnych lub innych budynkach mieszkalnych, a także budynkach o przeznaczeniu przemysłowym czy komercyjnym.

  Decydując się na instalację pompy ciepła zyskujemy nie tylko ogrzewanie budynku i przyjemne ciepło w trakcie jesiennych bądź zimowych dni, lecz również możliwość obniżania temperatury w upalne dni lata. Pompa ciepła może działać zamiast klimatyzacji! Zapewnia ona również podgrzewanie wody użytkowej, z której każdy z nas korzysta na co dzień np. do kąpieli oraz wody w basenach.

  Mówiąc o pompach ciepła należy również zaznaczyć, że istnieją różne ich rodzaje – gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem, polecanym również przez naszych specjalistów, są pompy ciepła powietrze-woda, które są niezwykle wydajne, a ich montaż jest niemal bezinwazyjny.

  Co zyskujesz dzięki instalacji pompy ciepła?

  Pompy ciepła są przede wszystkim doskonałą inwestycją. W widocznym stopniu obniżają koszty ogrzewania domu. Wykorzystują one darmowe i ekologiczne źródło ciepła, zapewniając tym samym znaczne zyski. I to przez długie lata, gdyż pompy ciepła są urządzeniami trwałymi i odpornymi na eksploatację.

  Urządzenie, jakim jest pompa ciepła, oznacza nie tylko redukcję kosztów ogrzewania, lecz również komfort użytkowania – system jest bowiem niemal bezobsługowy. To również energooszczędność, czystość, cichość działania i bezpieczeństwo.

  Czyste powietrze do jeden z priorytetów pod względem ochrony środowiska naturalnego. Korzystanie z systemów grzewczych opartych na pompach ciepła oznacza redukcję emisji spalin do atmosfery, na czym zyskuje każdy z nas.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak działają instalacje i co możesz zyskać decydując się na ich montaż w swoim domu lub firmie? Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

  Montaż pomp ciepła w Olsztynie

  Hymon jest firmą o zasięgu ogólnopolskim. Działamy na terenie Olsztyna i okolic, a z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, dla których zawsze dobieramy najlepsze rozwiązania.

  Zarówno dla klientów indywidualnych, jaki i dla firm bądź instytucji, zlecenia realizujemy w pełni profesjonalny i zindywidualizowany sposób. Tworząc projekt instalacji bierzemy pod uwagę uwarunkowania budowlane z miejsca inwestycji, jak i potrzeby inwestorów.

  W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie urządzenia wysokiej jakości, co sprawia, że system działa niezawodnie i wydajnie przez długie lata. Montażem zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, realizując swoje zadanie w należyty i sprawny sposób.

  Chcesz wybrać najlepsze rozwiązanie dla swojego domu lub firmy? Skontaktuj się z nami! Z chęcią doradzimy i przedstawimy naszą ofertę na pompy ciepła Olsztyn!

  Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Przeprowadzamy klientów przez cały proces, poczynając od doradztwa w zakresie doboru urządzenia, poprzez montaż pompy ciepła aż po serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Zajmujemy się nie tylko pompami ciepła. W naszej ofercie znajdują się również panele fotowoltaiczne, które stanowią doskonałe uzupełnienie inwestycji w ekologiczne systemy grzewcze.

  Zapraszamy do współpracy – pompy ciepła Olsztyn tylko z firmą Hymon!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Olsztynie i okolicach

   

  Pompy ciepła to systemy grzewcze, na których montaż decyduje się coraz więcej osób i firm. Zapewniają one nie tylko oszczędności w wyniku zmniejszenia kosztów ogrzewania budynku, lecz również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Co więcej, są to urządzenia niezwykle wygodne w użytkowaniu, bezpieczne i ciche.

  Decydując się na pompę ciepła warto do wykonania inwestycji wybrać specjalistów – najlepszych na polskim rynku znaleźć można w firmie Hymon! Oferujemy kompleksową realizację usług doboru, montażu i serwisu pomp ciepła bazując na urządzeniach najwyższej klasy od renomowanych producentów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!