Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ełku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Zasada działania pomp ciepła

  Pompy ciepła to systemy grzewcze, które wykorzystują odnawialne źródła energii w celu ogrzewania domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków o przeznaczeniu przemysłowym, komercyjnym czy biznesowym. Znajdują one również zastosowanie w podgrzewaniu wody użytkowej, którą stosujemy do kąpieli, zmywania czy gotowania, a także podgrzewania wody w basenach. Można je także stosować zamiast klimatyzacji – zapewniają przyjemne chłodzenie pomieszczeń w ciepłe dni lata.

  Działanie pomp ciepła opiera się o pobieranie energii cieplnej z otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza i przekształcanie jej w ciepło, które trafia do instalacji grzewczych. Do pracy systemu potrzebny jest prąd, a bezpłatnie można pozyskać go dzięki instalacji fotowoltaicznej, stanowiącej doskonałe uzupełnienie inwestycji w pompę ciepła.

  Rodzaje pomp ciepła, jakie można znaleźć na rynku to gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Wśród powietrznych pomp ciepła znajdują się pompy ciepła powietrze-woda, które są obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem.

  pompy ciepła powietrzne Ełk
  pompy ciepła opinie Ełk

  Pompa ciepła – dlaczego warto w nią zainwestować?

  Pompy ciepła zapewniają ciepło w budynku pobierając energię z naturalnych, ogólnodostępnych źródeł. Z pompą ciepła wiążą się zatem duże oszczędności, które pozyskuje się przez długi czas, bowiem system oparty na pompie ciepła jest niezwykle odporny na eksploatację- może służyć wydajnie i niezawodnie latami.

  Rosnąca ilość montowanych urządzeń to również lepsza jakość powietrza, którym wszyscy oddychamy, redukcja emisji spalin oraz brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To bardzo ekologiczne rozwiązanie!

  Dużym plusem, jaki zapewniają systemy grzewcze oparte na pompach ciepła, jest komfort ich użytkowania. Są to systemy praktycznie bezobsługowe – obsługa ogranicza się jedynie do regulacji temperatury w pomieszczeniach. Nie ma konieczności czyszczenia instalacji czy uzupełniania pieca w materiały opałowe. Co więcej, wymiana systemu z gazowego na pompę ciepła zapewnia bezpieczeństwo domownikom, gdyż nie grozi ulatnianiem gazu i wybuchem.

  Bezpłatne ciepło dla Twojego domu lub firmy – pompa ciepła! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde z nich!

  pompy ciepła powietrze woda Ełk

  Montaż pomp ciepła w Ełku

  Firma Hymon posiada wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, które przekłada się na uzyskaną pozycję lidera branży w Polsce. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno inwestorzy indywidualni, jak i biznesowi, którym zależy na profesjonalizmie i wysokiej jakości wykonanej usługi.

  Naszym klientom oferujemy najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę ich oczekiwania, wymogi techniczne oraz uwarunkowania budowlane w miejscu inwestycji. Stawiamy na najlepszej klasy urządzenia renomowanych producentów, które odznaczają się dużą efektywnością i trwałością.

  Jesteś zainteresowany usługą montażu pompy ciepła w Ełku? Skontaktuj się z nami, wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Pompy ciepła Ełk – poznaj ofertę naszej firmy!

  Wszystkich inwestorów zainteresowanych kompleksowo wykonaną usługą doboru, montażu i serwisu pomp ciepła w Ełku zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Każde zlecenie realizowane jest przez specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy nie tylko wykonują swoją pracę montując system, lecz również udzielają porad w zakresie doboru urządzenia oraz niezbędnych informacji z zakresu działania instalacji.

  Nasza oferta to nie tylko pompy ciepła, lecz również instalacje fotowoltaiczne, stanowiące doskonałe uzupełnienie inwestycji w ekologiczne systemy grzewcze. Dzięki nam możesz mieć wykonane obie instalacje naraz!

  Zapraszamy do kontaktu każdego, kto poszukuje sprawdzonego wykonawcy pompy ciepła Ełk!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ełku i okolicach

   

  Coraz więcej inwestorów decyduje się na montaż nowoczesnych, wydajnych, energooszczędnych i ekologicznych urządzeń grzewczych, do jakich zaliczane są pompy ciepła. Przynoszą one zyski finansowe, a jednocześnie są krokiem w dobrą stronę pod względem ochrony środowiska naturalnego.

  Wszystkich zainteresowanych montażem pomp ciepła w Ełku zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Zapewniamy w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu pomp ciepła w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!