Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Mrągowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  W jaki sposób działa pompa ciepła?

  Pompy ciepła to rozwiązanie niezwykle ekologiczne, co jest wynikiem sposobu ich działania. Pobierają one energię cieplną z otoczenia: z gruntu, z wody lub z powietrza i przekierowują do instalacji grzewczych. Do działania potrzebna jest im jedynie niewielka ilość energii elektrycznej.

  System grzewczy bazujący na pompie ciepła zapewnia ogrzewanie domu lub innego budynku mieszkalnego. To jednak nie wszystko! Może również chłodzić powietrze, działając zamiast klimatyzacji, a także zapewniać ogrzewanie wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy do kąpieli, zmywania, mycia rąk czy w przydomowych basenach.

  Na rynku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła, które różnią się źródłem uzyskania energii. Istnieją zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, wśród których znajdują się pompy ciepła powietrze-woda. Ostatni rodzaj jest obecnie najczęściej montowany, jak również polecany przez specjalistów z naszej firmy.

  pompy ciepła opinie Mrągowo
  pompy ciepła powietrzne Mrągowo

  Pompy ciepła – korzyści z instalacji

  Pompa ciepła jest tania w eksploatacji. W odróżnieniu od systemów ogrzewania na paliwa opałowe – węgiel, pellet czy gaz ziemny, zapewnia niemal bezpłatne ciepło dla domu bądź firmy, co przekłada się na znaczne oszczędności dla inwestorów.

  Inwestycja w pompę ciepła jest nie tylko opłacalna, lecz również stanowi krok w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Urządzenie nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych, a rosnąca ilość ekologicznych systemów grzewczych przyczynia się do poprawy jakości powietrza, którym oddychamy.

  Kolejną zaletą pomp ciepła jest wygoda użytkowania. Systemy te działają automatycznie i praktycznie bezobsługowo – jedyną czynnością, jaką należy wykonać jest regulacja temperatury. Nie ma mowy o czyszczeniu systemu czy uzupełnianiu materiałów grzewczych. To urządzenia bezpieczne i ciche.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat działania pomp ciepła? Skontaktuj się z nami, a udzielimy niezbędnych porad, odpowiedzi na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości!

  pompy ciepła powietrze woda Mrągowo

  Montaż pomp ciepła w Mrągowie

  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która posiada zespoły specjalistów w całym kraju. Działamy również w regionie Mazur, obsługując zlecenia z miejscowości Mrągowo i okolic. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i biznesowymi.

  Usługi realizujemy w profesjonalny sposób, dobierając rozwiązania do potrzeb inwestorów oraz warunków, jakie zastajemy w miejscu inwestycji. W naszym zespole pracują wyłącznie eksperci, którzy służą pomocą na każdym etapie wykonywania zlecenia.

  Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów, którzy stawiają na wysoką jakość wykonania instalacji. Możemy zagwarantować, że montowane przez nas pompy będą zapewniać ciepło przez wiele lat i działać w niezawodny oraz bezawaryjny sposób.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Poznaj pełną ofertę naszych usług!

  Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – w jej ramach oferujemy kompleksowe wykonanie inwestycji, w tym:

  • dobór urządzenia w oparciu o potrzeby inwestorów oraz uwarunkowania z miejsca instalacji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis systemu w trakcie trwania gwarancji, jak i po niej.

  Dodatkowo, jeśli chcesz połączyć działanie pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, zapewniającą darmowy prąd, możesz postawić na nasze usługi. Doskonale znamy się na obu tych dziedzinach!

  Pompy ciepła Mrągowo – poznaj naszą ofertę – czekamy na Twoje zapytanie!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Mrągowie i okolicach

   

  Coraz więcej osób prywatnych oraz przedstawicieli firm decyduje się na korzystanie z pompy ciepła jako taniego, bezpiecznego i ekologicznego systemu grzewczego. To sposób na ochronę środowiska naturalnego oraz zyskanie znacznych oszczędności, a także wysoki komfort użytkowania systemu.

  Rozważasz inwestycję w pompy ciepła Mrągowo? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Jesteśmy liderem branży z zakresu odnawialnych źródeł energii. Stawiamy na profesjonalizm, wysokiej klasy urządzenia oraz indywidualny dobór rozwiązań.