Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Szczytnie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompa ciepła to urządzenie, które bazuje na odnawialnych źródłach energii. Pobiera ono energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie, przy współudziale energii elektrycznej, kieruje do instalacji grzewczych. W ten sposób zapewnia ciepło w domu lub innym budynku.

  Polski rynek odnawialnych źródeł energii oferuje kilka rodzajów pomp ciepła. Wyróżnić można wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Pompa powietrzna, w szczególności pompa ciepła powietrze-woda, jest aktualnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem ze względu na niską inwazyjność montażu oraz wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach zewnętrznych.

  pompy ciepła powietrzne Szczytno
  pompy ciepła opinie Szczytno

  Jakie profity zapewnia instalacja pompy ciepła?

  Decydując się na pompę ciepła zyskujemy urządzenie, które działa w wielofunkcyjny sposób. Zapewnia ono ogrzewanie budynku, jak i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo, daje możliwość obniżania temperatury w pomieszczeniach w domu lub w firmie, działając niczym klimatyzacja.

  Pompy ciepła są również rozwiązaniem bezpiecznym (w przeciwieństwie do np. kotłów gazowych). Są również wygodniejsze w użytkowaniu od systemów grzewczych bazujących na materiałach opałowych, które trzeba regularnie uzupełniać. Są czyste, ciche i niemal bezobsługowe.

  Na inwestycję w pompę ciepła warto zdecydować się ze względu na oszczędności, jakie można dzięki niej zyskać. To realnie niższe koszty ogrzewania oraz niezależność od rosnących cen materiałów opałowych przez wiele lat.

  Korzystanie z odnawialnych źródeł energii oznacza również działanie na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Praca pompy ciepła nie powoduje emisji szkodliwych gazów cieplarnianych, a tym samym przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrze woda Szczytno

  Montaż pomp ciepła w Szczytnie

  Firma Hymon działa na rynku od wielu lat, oferując w pełni profesjonalne usługi z zakresu systemów grzewczych opartych na pompie ciepła.

  Zapewniamy indywidualny dobór rozwiązań w oparciu o oczekiwania klientów, ich potrzeby oraz warunki z miejsca inwestycji. Montażem zajmują się profesjonaliści z niezbędnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, przeprowadzając usługę w dokładny i sprawny sposób.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia najwyższej klasy renomowanych producentów. Charakteryzuje je wysoka trwałość i wydajność, dzięki czemu zapewniają profity inwestorom przez długie lata.

  Pompy ciepła Szczytno – to zadanie dla specjalistów z firmy Hymon!

  Skorzystaj z naszej oferty!

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – w ramach współpracy świadczymy kompleksowe usługi z zakresu doboru, montażu i serwisu pompy ciepła. Na naszą fachową pomoc można liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Działamy w całej Polsce, w tym również na terenie Mazur – Szczytna i okolic. Dojedziemy wszędzie, gdzie będziemy potrzebni!

  Doskonałym uzupełnieniem działania pompy ciepła jest fotowoltaika, która zapewnia darmowy prąd niezbędny do pracy pompy ciepła. Decydując się na współpracę z nami, możesz również skorzystać z usługi wykonania projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej.

  Naszą ofertę na pompy ciepła Szczytno możesz sprawdzić kontaktując się z nami – wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Szczytnie i okolicach

   

  Pompa ciepła to bezpieczny i ekologiczny system ogrzewania pomieszczeń, który opiera swoje działanie na odnawialnych źródłach energii. Inwestorzy zyskują jednocześnie oszczędności wynikające z niższych kosztów ogrzewania na długie lata, wygodę użytkowania oraz działają na rzecz środowiska naturalnego.

  Nasza firma oferuje dobór i montaż pompy ciepła w Szczytnie i okolicy. Stawiamy na profesjonalne i kompleksowe usługi, indywidualny dobór rozwiązań do potrzeb klientów oraz urządzenia najwyższej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!