Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Iławie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym są pompy ciepła?

  Działanie pompy ciepła opiera się o odnawialne źródła energii. Pobiera ona energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza i za pomocą czynnika roboczego kieruje do instalacji grzewczej, zapewniając ogrzewanie budynku.

  Pompę ciepła stosować można zarówno do zapewniania ciepła w domach czy firmach, jak i do chłodzenia pomieszczeń. Dzięki instalacji niepotrzebne są dodatkowe urządzenia takie jak chociażby klimatyzacja. Co więcej, pompy ciepła służą również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Wyróżnić można następujące kategorie pomp ciepła: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Dobór urządzeń zależy od warunków budowlanych i konstrukcyjnych w miejscu inwestycji, jednakże najczęściej wybieranym rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda. To urządzenie niezwykle wydajne, a jednocześnie niemal bezinwazyjne w montażu.

  Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat działania pompy ciepła? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrze woda Iława
  pompy ciepła opinie Iława

  Pompa ciepła – dlaczego warto ją zainstalować?

  Pompy ciepła to przede wszystkim niezwykle opłacalna inwestycja. Korzystając z systemów grzewczych opartych na pompie ciepła w realnym stopniu zmniejszeniu ulegają koszty ogrzewania, zatem w portfelu inwestorów pozostają dodatkowe środki finansowe.

  Decydując się na instalację pompy ciepła zyskujemy nie tylko pod względem finansowym, lecz również pod kątem wygody użytkowania. Pompy ciepła to urządzenia niemalże bezobsługowe, ciche, bezpieczne i łatwe w montażu. Posiadają niewielkie rozmiary, dlatego do ich instalacji nie jest potrzebne specjalne pomieszczenie w rodzaju np. kotłowni.

  Nieocenioną korzyścią płynącą z rosnącej ilości inwestycji w pompy ciepła jest również lepsza jakość powietrza. W odróżnieniu od systemów grzewczych bazujących na paliwach kopalnych pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji i nie przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

  Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły naszej oferty oraz wycenę naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!

  pompy ciepła powietrzne Iława

  Montaż pomp ciepła w Iławie

  Firma Hymon działa na rynku rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii od 2011 roku. Z naszej oferty skorzystać mieszkańcy całej Polski – nasze zespoły pracują również w regionie Mazur, w tym na terenie miejscowości Iława oraz w okolicy.

  Działamy zarówno na rzecz klientów prywatnych, jak i biznesowych. Każdorazowo dobieramy najlepsze rozwiązania biorąc pod uwagę potrzeby inwestorów oraz uwarunkowania w miejscu instalacji. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy od renomowanych producentów, co jest gwarancją ich niezawodnej i efektywnej pracy przez długie lata.

  Usługi realizujemy w pełni profesjonalny sposób, dokładnie, terminowo i sprawnie. Doborem i montażem pomp ciepła zajmują się specjaliści o ugruntowanej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zawodowym, którzy do każdego zlecenia podchodzą z należytym zaangażowaniem.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Sprawdź naszą pełną ofertę – pompy ciepła Iława

  Stawiamy na kompleksowe rozwiązania, dlatego służymy naszym klientom pomocą na każdym etapie realizacji inwestycji. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem oraz doborem urządzeń, montażem pomp ciepła oraz serwisem gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Oferujemy również panele fotowoltaiczne stanowiące doskonałe uzupełnienie działania pompy ciepła.

  Poznaj szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Iława – wyślij zapytanie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Iławie i okolicach

   

  Coraz większe grono inwestorów decyduje się na posiadanie instalacji opartej na pompie ciepła. Zapewnia ona realne oszczędności wynikające z redukcji kosztów ogrzewania, niezwykły komfort użytkowania, a także jest krokiem w stronę ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości powietrza.

  Jeśli poszukujesz sprawdzonej firmy, która podejmie się doboru i montażu pompy ciepła w miejscowości Iława lub w okolicy, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!