Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ostródzie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Działanie pompy ciepła opiera się o odnawialne źródła energii. Pobiera ona energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza i kieruje do instalacji grzewczych. Do pracy potrzebne jest jej jedynie niewielkie wspomaganie energią elektryczną.

  Pompa zapewnia nie tylko ciepło dla domu, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczeń, działając niczym klimatyzacja. Nie ma zatem konieczności montażu dodatkowych urządzeń chłodzących – wystarczy pompa ciepła. Co więcej, służy ona również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, którą każdy z nas stosuje na co dzień.

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła. Wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajdują się niezwykle popularne i polecane pompy ciepła powietrze-woda, które są urządzeniami bardzo wydajnymi, jak i łatwymi w montażu.

  pompy ciepła opinie Ostróda
  pompy ciepła powietrze woda Ostróda

  Zalety pompy ciepła – poznaj je wszystkie!

  Ekologia powinna stać się naszym priorytetem – postępująca degradacja środowiska naturalnego jest niezaprzeczalnym faktem. Rozwiązania takie jak pompy ciepła stanowią krok ku ochronie naturalnych zasobów i poprawie jakości powietrza. Są to urządzenia bazujące na odnawialnych źródłach, a podczas pracy nie emitują szkodliwych substancji.

  Oprócz lepszej jakości powietrza, dzięki inwestycji w pompę ciepła zyskać można również znaczne oszczędności. Wynikają one z ograniczenia wydatków ponoszonych na ogrzewanie – zakupu materiałów grzewczych oraz opłat licznikowych za gaz. Zyski z inwestycji czerpie się przez długi czas, bowiem żywotność instalacji, szczególnie odpowiednio serwisowanej, może wynieść nawet kilkadziesiąt lat.

  Zaletą pompy ciepła jest także jej wielofunkcyjność. Zapewnia ona nie tylko ogrzewanie budynku, lecz również możliwość chłodzenia pomieszczenia w upalne, letnie dni. Służy również do podgrzewania wody użytkowej.

  Komfort użytkowania to kolejny z czynników, dla których inwestorzy podejmują decyzję o odejściu od tradycyjnych systemów grzewczych w kierunku pompy ciepła. Jest to instalacja niemal bezobsługowa – korzysta się jedynie ze specjalnego regulatora do ustawiania temperatury. Instalacja jest również niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można ją zamontować praktycznie wszędzie – nie potrzeba specjalnej kotłowni czy pomieszczenia gospodarczego.

  Potrzebne Ci są dodatkowe informacje? Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła, opłacalności inwestycji lub naszych usług? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła powietrzne Ostróda

  Dobór i montaż pomp ciepła w Ostródzie

  Pompa ciepła Ostróda – to zadanie dla najlepszych specjalistów, których znajdziesz w naszej firmie. Decydujemy się na współpracę wyłącznie z najlepszymi fachowcami na rynku, dzięki czemu możemy zagwarantować wykonanie usług w sposób sprawny, dokładny, zgodny z wymogami technicznymi.

  Nasza firma specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu odnawialnych źródeł energii – pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych. Do każdego zlecenia podchodzimy w zindywidualizowany sposób, dbając o potrzeby naszych klientów i opracowując projekt w oparciu o warunki zastane w miejscu inwestycji.

  Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, w tym również Mazur. Działamy również na terenie Ostródy i okolic. Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła Ostróda – sprawdź ofertę naszych usług!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe wykonanie inwestycji w system grzewczy oparty na pompie ciepła. Doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań, pomagamy uzyskać dofinansowanie, przeprowadzamy montaż pompy ciepła oraz oferujemy serwis systemów grzewczych.

  Aby działanie pompy ciepła było całkowicie bezpłatne, należy zadbać o zapewnienie darmowego prądu. Można go zyskać decydując się na rozwiązanie, jakim jest fotowoltaika. Połączenie obu inwestycji, które można powierzyć w nasze ręce, zapewnia najlepsze efekty zarówno pod względem finansowym, jak i ekologicznym.

  Skorzystaj z usług profesjonalistów i zapewnij tanie ciepło dla swojego domu bądź firmy. Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ostródzie i okolicach

   

  Pompa ciepła jest ekologicznym sposobem na ogrzewanie budynku. Ze względu na oszczędności, jakie zapewnia oraz niebywały komfort użytkowania, na jej montaż decyduje się coraz więcej osób prywatnych – właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków budowlanych, jak i przedstawicieli firm, obiektów komercyjnych czy przemysłowych.

  Jeśli i Ty rozważasz montaż pompy ciepła, do wykonania instalacji wybierz najlepszych ekspertów na rynku – firmę Hymon. Mamy do zaoferowania urządzenia najwyższej klasy, indywidualny dobór rozwiązań oraz realizację usług w kompleksowy i w pełni profesjonalny sposób. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować – poznaj ofertę na pompy ciepła Ostróda!