Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Piszu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, którego zasada działania opiera się o odnawialne źródła energii. Instalacja pobiera energię cieplną z naturalnych zasobów znajdujących się na zewnątrz budynku – z wody, z gruntu lub z powietrza – i kieruje ją do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  System ten zastąpić możne tradycyjne kotły na paliwa stałe czy kotły gazowe, zapewniając ciepło dla domu. Dzięki instalacji pompy ciepła istnieje możliwość ogrzewania domu bądź innego budynku, a także obniżania temperatury w pomieszczeniach. Tym samym pompa ciepła służyć może jako klimatyzacja. Co więcej, urządzenie to przydaje się do przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można ze względu na źródło ciepła, z którego korzystają, na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajdują się najczęściej montowane i polecane przez naszych fachowców pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła opinie Pisz
  pompy ciepła powietrzne Pisz

  Pompa ciepła – co możesz zyskać?

  Pompa ciepła może działać niezawodnie przez wiele lat, przynosząc w tym czasie znaczne oszczędności inwestorom. Wynikają one z obniżenia kosztów, jakie ponoszą na ogrzewanie – zakupu materiałów opałowych lub opłat licznikowych za gaz.

  Dzięki inwestycji w pompę ciepła zyskujemy również niezwykły komfort. W niepamięć idą obowiązki takie jak czyszczenie pieca, uzupełnianie czy składowanie materiałów grzewczych. To także urządzenie bezpieczne, ciche, a do tego niewielkich wymiarów, więc można je zamontować niemal wszędzie – nie są do tego celu niezbędne osobne pomieszczenia.

  Energia odnawialna stanowi przyszłość naszej planety. Korzystanie z niej sprawia, że nie niszczymy zasobów środowiska naturalnego i nie zanieczyszczamy go. Rozwiązania, takie jak pompy ciepła, przyczyniają się do redukcji emisji szkodliwych gazów cieplarnianych, co przekłada się na lepszą jakość powietrza, którym oddychamy.

  Masz pytania? Chcesz poznać naszą ofertę na pompy ciepła Pisz? Zapraszamy do kontaktu!

  pompy ciepła powietrze woda Pisz

  Montaż pomp ciepła w Piszu

  Firma Hymon specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu odnawialnych źródeł energii. Nasze wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że doskonale wiemy, w jaki sposób projektować i montować instalacje, aby służyły one klientowi przez długie lata w sposób wydajny i bezawaryjny.

  Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z zaangażowaniem. Specjaliści z naszej firmy, którzy zajmują się doborem oraz montażem pomp ciepła, to osoby z niezbędnymi kwalifikacjami, którzy wykonują zlecenia sprawnie i dokładnie.

  Dla naszych klientów – osób indywidualnych, jak i firm, instytucji czy gospodarstw rolnych, wybieramy zawsze najlepsze rozwiązanie w oparciu o wymagania techniczne, warunki budowlane z miejsca inwestycji oraz oczekiwania inwestorów.

  Obsługujemy całe województwo warmińsko-mazurskie, działając również na terenie miejscowości Pisz i w jej okolicy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – zdecyduj się na pompę ciepła, my zajmiemy się resztą!

  Pompy ciepła Pisz – skorzystaj z usług najlepszych specjalistów

  Nasza oferta obejmuje kompleksową realizację inwestycji w pompę ciepła. Pomagamy naszym klientom w wyborze systemów grzewczych, proponujemy dobrane na ich miarę rozwiązanie, przeprowadzamy montaż pompy ciepła oraz oferujemy profesjonalny serwis systemu.

  Z naszych usług może skorzystać każdy, kto szuka wykonawcy instalacji opartej na pompie ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznej. Obie inwestycje doskonale się uzupełniają, przynosząc największe korzyści finansowe oraz ekologiczne.

  Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania realnych oszczędności – skontaktuj się z nami i zapewnij tanie ciepło dla swojego domu lub firmy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Piszu i okolicach

   

  Pompy ciepła z roku na rok zyskują na popularności, co jest zasługą korzyści, jakie można dzięki nim zyskać. Są to ekologiczne urządzenia grzewcze, które w realnym stopniu obniżają koszty ogrzewania, zapewniając oszczędności, a jednocześnie są wygodne w obsłudze, ciche i bezpieczne.

  Jeśli postanowiłeś podjąć decyzję o instalacji pompy ciepła w Piszu, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku – firmy Hymon. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!