Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Giżycku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na czym opiera swoje działanie?

  Pompy ciepła to urządzenia, na których montaż decyduje się coraz więcej osób, wymieniając piece na węgiel czy kotły gazowe w swoich domach lub montując pompę w momencie budowy nowego budynku. Wynika to nie tylko z korzyści finansowych i profitów ekologicznych. Zapewniają one również możliwość całorocznej kontroli temperatury – zimą gwarantują ogrzewanie budynku, zaś latem możliwość chłodzenia pomieszczeń, zastępując klimatyzację.

  Pompa ciepła działa w oparciu o naturalne zasoby energii cieplnej, którą pobiera z otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza. Następnie, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, kieruje ciepło do instalacji grzewczych znajdujących w budynkach mieszkalnych, komercyjnych czy przemysłowych.

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompa ciepła powietrze-woda, czyli urządzenie obecnie najchętniej montowane w domach i firmach. Wybór urządzenia to zadanie dla specjalistów – powierz to zadanie naszym pracownikom, a zyskasz doskonale dobrane do potrzeb i możliwości rozwiązanie.

  pompy ciepła powietrzne Giżycko
  pompy ciepła powietrze woda Giżycko

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Decyzja o inwestycji w pompę ciepła wynika przede wszystkim z oszczędności, jakie może zapewnić. W znacznym stopniu redukuje koszty ponoszone na ogrzewanie: paliwa opałowe oraz z liczników gazowych. Zyski te inwestorzy czerpią latami, bo pompy ciepła to urządzenia niezwykle trwałe i odporne na eksploatację.

  Korzystanie z pompy ciepła jest również bardzo wygodne. To system łatwy w obsłudze – wystarczy regulacja temperatury – oraz czysty i bezpieczny. Nie ma mowy o konieczności czyszczenia urządzenia, o sadzy, dymie czy przymusie dorzucania materiałów opałowych do pieca, ani o ryzyku wybuchu. Ma również niewielkie rozmiary, zatem można zamontować go nie tylko w specjalnie do tego przeznaczonych pomieszczeniach.

  Pompa ciepła zapewnia ciepło w oparciu o odnawialne i niewyczerpalne zasoby naturalne, zatem nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Jest to urządzenie nieemisyjne, którego praca nie przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o pompie ciepła – jej działaniu, profitach, jakie zapewnia oraz poznać naszą ofertę? Wyślij swoje zapytanie lub zadzwoń – z naszej strony możesz liczyć na poradę najlepszych fachowców!

  pompy ciepła opinie Giżycko

  Profesjonalne doradztwo i montaż pomp ciepła w Giżycku

  Hymon jest jedną z wiodących firm na rynku rozwiązań korzystających z odnawialnych źródłach energii. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, dobierając dla nich najkorzystniejsze rozwiązania.

  Stawiamy na dokładne i sprawne wykonanie instalacji na podstawie uprzednio poznanych potrzeb klientów oraz warunków budowlanych z miejsca inwestycji. Do realizacji instalacji wykorzystujemy wyłącznie urządzenia najwyższej klasy od renomowanych producentów, które wyróżnia wysoka wydajność i niezawodność.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Postaw na kompleksową realizację usług

  Oferta naszej firmy obejmuje fachową pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Usługi świadczymy w pełni kompleksowy sposób, zajmując się zarówno doborem urządzeń do potrzeb klientów, montażem instalacji, jak i oferując profesjonalny serwis systemów.

  Montaż pompy ciepła Giżycko to usługa, której poszukujesz? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować – skontaktuj się z nami!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Giżycku i okolicach

   

  Pompa ciepła to nowoczesny, wydajny i ekologiczny sposób na ogrzewanie domu oraz przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Doskonale zastępuje systemy grzewcze bazujące na węglu, pellecie, gazie czy energii elektrycznej, jednocześnie zapewniając znaczne oszczędności inwestorom.

  Jeśli szukasz wykonawcy pompy ciepła Giżycko, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, indywidualny dobór urządzeń wysokiej klasy, profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!