Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ciechanowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – jak działa?

  Działanie pompy ciepła polega na pobieraniu energii cieplnej z otoczenia budynku – z wody, z gruntu lub z powietrza. Pozyskane ciepło kierowane jest poprzez czynnik chłodniczy, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, do instalacji grzewczej (centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe).

  Ze względu na źródło ciepła wyróżnić można następujące rodzaje urządzeń: wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najbardziej popularnym rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda, co jest efektem ich niewielkich rozmiarów oraz wysokiej wydajności. Dobór pomp ciepła to zadanie dla ekspertów – możesz je powierzyć specjaliście z naszej firmy.

  pompy ciepła powietrze woda Ciechanów
  pompy ciepła opinie Ciechanów

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Pompa ciepła jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Może ona służyć do ogrzewania budynków, jak i chłodzenia pomieszczeń w upalne dni lata. Można z niej zatem korzystać zamiast klimatyzacji. Przydaje się ono również do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

  Systemy grzewcze oparte o pompę ciepła to oszczędności dla inwestorów. Koszty ogrzewania, w tym wydatki na zakup materiałów opałowych takich jak węgiel, pellet czy opłaty licznikowe za gaz, ulegają znacznemu obniżeniu. Wieloletnia żywotność pompy ciepła to z kolei gwarancja czerpania zysków przez naprawdę długi okres czasu.

  W odróżnieniu od tradycyjnych systemów grzewczych pompa ciepła jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska naturalnego. Nie emituje ona szkodliwych substancji odpowiedzialnych za efekt cieplarniany czy przyczyniających się do powstawania smogu, a także wykorzystuje odnawialną energię.

  Korzystanie z pomp ciepła jest również niezwykle komfortowe. To system niemal bezobsługowy – jedyną czynnością jest sterowanie temperaturą za pomocą specjalnego regulatora. Jest to również urządzenie ciche, bezpieczne, o niewielkich rozmiarach, więc można je zamontować praktycznie wszędzie.

  pompy ciepła powietrzne Ciechanów

  Montaż pomp ciepła w Ciechanowie

  Wieloletnia działalność w branży, tysiące zrealizowanych inwestycji z dbałością o wydajną pracę instalacji oraz zespół najlepszych specjalistów sprawiły, że cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów. Jeśli zatem szukasz rzetelnej firmy, która wykona usługę w kompleksowy sposób – skorzystaj z naszej oferty!

  Pompy ciepła Ciechanów – tylko z Hymon. Dzięki nam zyskasz gwarancję doskonale wykonanej usługi. Indywidualnie dobieramy najkorzystniejsze dla naszych klientów rozwiązanie, zajmujemy się montażem instalacji oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

  Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania, niezawodnością i wydajnością. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Poznaj naszą pełną ofertę!

  Jako firma stawiająca na profesjonalną obsługę klientów dokładamy starań, aby realizowane przez nas usługi były wykonywane w kompletny sposób. Właśnie dlatego w ramach współpracy zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru urządzeń, dostarczeniem ich do klientów, montażem pompy ciepła. Świadczymy również serwis systemów grzewczych opartych na pompach ciepła.

  Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ciechanowie i okolicach

   

  Popularność pomp ciepła z roku na rok rośnie. To systemy grzewcze, które są ekologiczne, energooszczędne i bezpieczne, a przy tym zapewniają oszczędności finansowe oraz wysoki komfort użytkowania.

  Na terenie miejscowości Ciechanów i w okolicy działa firma Hymon – lider branży rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz urządzenia najwyższej klasy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Ciechanów!