Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Markach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – co to takiego?

  Pompa ciepła to urządzenie ekologiczne, energooszczędne i uniwersalne. Zapewnia ogrzewanie w budynku, a także może służyć do chłodzenia powietrza w pomieszczeniach, działając zamiast klimatyzacji. Przydatne jest również do ogrzewania wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy.

  W jaki sposób działają pompy ciepła? Pobierają one energię cieplną z naturalnych zasobów znajdujących się na zewnątrz budynku – z wody, z powietrza lub z gruntu, a następnie kierują do instalacji grzewczych, zapewniając ciepło w budynkach oraz ogrzewanie wody użytkowej.

  Ze względu na źródło ciepła, z którego korzysta pompa ciepła, wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są pompy ciepła powietrze-woda, która posiadają niewielkie wymiary, łatwo je zamontować niemalże wszędzie, a także wyróżniają się wysoką wydajnością.

  pompy ciepła powietrzne Marki
  pompy ciepła powietrze woda Marki

  Ekonomiczne i ekologiczne profity z instalacji pompy ciepła

  Inwestując w pompę ciepła zyskuje się przede wszystkim oszczędności, bowiem korzystanie z tego systemu grzewczego zapewnia niskie koszty eksploatacji. Uniezależnia również od podwyżek cen materiałów grzewczych i to przez długi okres czasu, gdyż pompy ciepła mogą z powodzeniem działać nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Pompy ciepła są systemami uniwersalnymi, które stosować można zarówno do ogrzewania pomieszczeń, jak i obniżania temperatury oraz podgrzewania wody użytkowej. Zapewniają również użytkownikom wysoką wygodę korzystania z urządzeń. Są ciche, bezpieczne, energooszczędne, bezawaryjne.

  Wykorzystanie nowoczesnych technologii bazujących na odnawialnych źródłach energii sprzyja środowisku naturalnemu. Systemy oparte o pompę ciepła podczas pracy nie emitują szkodliwych substancji, a więc nie wywierają negatywnego wpływu na jakość powietrza.

  Chcesz uzyskać więcej informacji o pompach ciepła? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie, a także przedstawimy szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Marki.

  pompy ciepła opinie Marki

  Pompy ciepła Marki – profesjonalny dobór i montaż instalacji

  Wieloletnie doświadczenie na rynku odnawialnych źródeł energii, zespół sprawdzonych specjalistów, najlepszej jakości urządzenia oraz terminowe wykonanie usługi zgodne z wymogami technicznymi – tak w skrócie opisać można naszą firmę.

  Jesteśmy jedną z wiodących firm w branży, działającą na skalę ogólnopolską, w tym również w miejscowości Marki i w okolicy. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy poszukują najwyższej jakości usług.

  Dbamy o to, aby montowane przez nas pompy ciepła działały wydajnie i bezawaryjnie przez długie lata, dlatego dobieramy urządzenia do ich oczekiwań oraz umiejscowienia instalacji, a montaż przeprowadzany jest przez doświadczonych ekspertów.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Gwarancja najwyżej jakości wykonania usługi

  Decydując się na współpracę z naszą firmą zyskuje się gwarancję usługi wykonanej w profesjonalny sposób. Co więcej, dokładamy starań, aby nasi klienci obsługiwani byli kompleksowo, co oznacza, że z naszej strony mogą liczyć na:

  • fachową poradę w zakresie doboru urządzeń do ich potrzeb i ulokowania inwestycji,
  • staranny i sprawny montaż pompy ciepła,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Markach i okolicach

   

  Wybór systemu ogrzewania to jedna z ważnych decyzji, jakie należy podjąć podczas budowy domu lub modernizacji systemu grzewczego w budynku. Rozwiązaniem, które jest zarazem opłacalne ekonomicznie, wygodne w użytkowaniu, jak i korzystne pod względem ochrony środowiska naturalnego, jest pompa ciepła.

  Skorzystaj z oferty firmy Hymon – lidera branży odnawialnych źródeł energii, a zyskasz gwarancję wykonania usługi doboru, montażu i serwisu pompy ciepła w sposób profesjonalny, kompleksowy, staranny i sprawny. Zapraszamy do współpracy mieszkańców miejscowości Marki oraz okolic!