Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Otwocku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – na czym opiera swoje działanie?

  Pompy ciepła to urządzenia, które mogą służyć zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach. Ich działanie przydatne jest również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, stosowanej m.in. do kąpieli, zmywania czy w basenach.

  W jaki sposób działają pompy ciepła? Bazują one na energii cieplnej pobieranej z otoczenia o niższej temperaturze – z gruntu, z wody lub z powietrza (tzw. dolne źródło ciepła), którą kierują do instalacji grzewczej, czyli górnego źródła ciepła.

  Wybierając urządzenie, które zapewni ciepło dla domu oraz ciepłą wodę użytkową, zdecydować możemy się na wodną, gruntową lub powietrzną pompę ciepła. Dobór powinien być podyktowany potrzebami oraz możliwościami montażu instalacji i najlepiej powierzyć go w ręce specjalisty, który weźmie pod uwagę wszelkie parametry techniczne.

  pompy ciepła powietrzne Otwock
  pompy ciepła opinie Otwock

  Jakie korzyści przynosi inwestycja w pompę ciepła?

  Pompa ciepła jest systemem grzewczym, który wykorzystuje energię odnawialną, a zatem nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To także urządzenie, którego praca nie powoduje emisji szkodliwych substancji. Tego rodzaju ekologiczne rozwiązania, w dobie rosnącego zanieczyszczenia środowiska, są jak najbardziej w cenie!

  Pompy ciepła są stosunkowo łatwe w montażu – nie trzeba specjalnych pomieszczeń, aby posiadać instalację. Systemy grzewcze oparte na pompach ciepła są również bardzo proste w obsłudze, czyste, ciche, energooszczędne i bezpieczne.

  Nie da się również pominąć aspektu ekonomicznego. Ceny paliw opałowych z roku na rok rosną, a pompa ciepła zapewnia niezależność od tych podwyżek. To realne oszczędności, które pozostają w budżetach inwestorów!

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

  pompy ciepła powietrze woda Otwock

  Powierz montaż pompy ciepła w Otwocku najlepszym specjalistom!

  Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz tysiące wykonanych instalacji pomp ciepła połączonych z pozytywnymi opiniami naszych klientów pozwoliło nam zyskać miano lidera branży rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii.

  Specjaliści z naszej firmy do każdego zadanie podchodzą w indywidualny sposób. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego dobieramy rozwiązania do ich potrzeb. Usługi realizujemy całościowo, nie pozostawiając inwestorów samych sobie na żadnym etapie prac. Dbamy o to, aby montowane przez nas systemy, które bazują na urządzeniach wysokiej klasy, działały niezawodnie i z pełną efektywnością przez długie lata.

  Pompa ciepła Otwock – skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku!

  Pompy ciepła Otwock – sprawdź naszą ofertę

  Dla naszych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, świadczymy usługi w pełni kompleksowy sposób. Współpraca z nami oznacza profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń, montaż pompy ciepła w sprawny sposób, z troską o wydajną i bezawaryjną pracę instalacji oraz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Nasza oferta obejmuje również wykonanie projektu i montażu instalacji fotowoltaicznej, która doskonale uzupełnia działanie pompy ciepła, dostarczając niezbędny do jej działania, bezpłatny prąd.

  Chcesz poznać pełną ofertę naszych usług? Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Otwocku i okolicach

   

  Nowoczesne pompy ciepła są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem wybieranym do ogrzewania domu lub firmy. Popularność zawdzięczają swoim zaletom – energooszczędności, ekologiczności, generowaniem oszczędności dla inwestorów, wygodzie użytkowania.

  Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji w pompę ciepła – od doboru urządzenia, poprzez jego montaż, na serwisie w trakcie trwania, jak i po upływie gwarancji kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na pompy ciepła Otwock!