Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Piasecznie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Podejmując decyzję o wymianie systemu grzewczego warto zdawać sobie sprawę z uniwersalności rozwiązania, jakim jest pompa ciepła. Daje ona nie tylko możliwość ogrzewania, lecz również chłodzenia pomieszczeń, z powodzeniem zastępując działanie klimatyzacji. Dzięki pompie ciepła możliwe jest także ogrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Pompa ciepła jest uznawana za system ekologiczny, gdyż czerpie ona energię cieplną z odnawialnych źródeł energii. Pobiera ją z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie za pomocą czynnika roboczego przenosi ciepło do instalacji grzewczych w budynkach, czyli do centralnego ogrzewania lub do ogrzewania podłogowego.

  pompy ciepła opinie Piaseczno
  pompy ciepła powietrze woda Piaseczno

  Profity z inwestycji w pompę ciepła

  Inwestując w pompę ciepła należy spodziewać się stosunkowo szybkiego zwrotu poniesionych kosztów i pojawienia się zysków – następuje to już po kilku latach. Żywotność pompy ciepła może z kolei wynieść nawet 50 lat, co przekłada się na długi czas czerpania korzyści ekonomicznych przez inwestorów wynikających z niższych kosztów ogrzewania budynków.

  Wyzwaniem, z jakim mierzy się nasze społeczeństwo, jest postępujące zanieczyszczenie środowiska naturalnego. Pompa ciepła, korzystająca z odnawialnych źródeł energii i nie emitująca spalin, jest sposobem na walkę ze zjawiskami takimi jak smog czy efekt cieplarniany. To lepsza jakość powietrza dla każdego z nas.

  Prace polegające na obsłudze tradycyjnego systemu grzewczego (czyszczenie, składowanie, uzupełnianie materiałów opałowych) utrudniają Ci życie i zabierają mnóstwo czasu? Dzięki pompie ciepła o nich zapomnisz! Jest to system bezobsługowy, a do tego zapewniający spokój użytkownikom – działa cicho i jest całkowicie bezpieczny.

  pompy ciepła powietrzne Piaseczno

  Pompy ciepła Piaseczno – wybierz najlepszych specjalistów

  Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz wysoka jakość wykonywanych usług uczyniły naszą firmę jednym z liderów branży odnawialnych źródeł energii. Decydując się na współpracę z nami klienci zyskują pewność, że system grzewczy zostanie zamontowany w prawidłowy sposób, a inwestycja przynosić będzie profity przez długie lata.

  Działamy w całej Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego, w lokalizacjach takich jak: Warszawa, Radom, Siedlce, Góra Kalwaria, Tarczyn, Konstancin Jeziorna. Oferujemy także pompy ciepła Piaseczno – z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, właściciele domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, a także przedstawiciele firm czy obiektów przemysłowych. Poradzimy sobie z każdym zadaniem!

  Fachowe doradztwo i sprawny montaż pompy ciepła

  Celem naszej firmy jest pełna obsługa klientów, dlatego realizując każde zlecenie staramy się wykonać je w sposób całkowicie kompleksowy. Dobieramy urządzenie w oparciu o potrzeby naszych klientów oraz warunki w miejscu inwestycji, odpowiadamy na wszelkie pytania, przeprowadzamy montaż instalacji, a także oferujemy serwis systemu grzewczego opartego o pompy ciepła. Możesz na nas liczyć zawsze, gdy potrzebujesz profesjonalnej pomocy w zakresie pomp ciepła!

  Chcesz zyskać jeszcze więcej? Zainwestuj w nowoczesne i wydajne instalacje fotowoltaiczne, które zapewniają dostęp do bezpłatnej energii elektrycznej! Specjaliści z Hymon mogą wykonać zarówno instalację z pompą ciepła, jak i zaprojektować oraz zamontować system fotowoltaiczny.

  Poznaj naszą pełną ofertę – skontaktuj się z nami – zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Piasecznie i okolicach

   

  Pompa ciepła jest systemem grzewczym, którego montaż jest możliwy zarówno w nowopowstałych budynkach, jak i podczas modernizacji instalacji grzewczej. Warto zdecydować się na niego ze względu na korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne, jakie gwarantuje, a także niebywały komfort użytkowania.

  Na terenie Piaseczna i okolic działa zespół specjalistów od pomp ciepła – firma Hymon. W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, które dobieramy do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się również montażem i serwisem pomp ciepła, działając w sposób sprawny, dokładny i w pełni profesjonalny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!