Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Ostrołęce

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – poznaj zasadę jej działania

  Pompy ciepła jest systemem grzewczym, który do swojego działania wykorzystuje naturalne zasoby, pochodzące ze źródeł znajdujących się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody gruntowej lub z powietrza zewnętrznego. Następnie, poprzez czynnik chłodniczy, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, kieruje ciepło do instalacji grzewczych.

  Pompę ciepła wykorzystać można nie tylko do ogrzewania budynku. Zapewnia ona również możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także chłodzenia pomieszczeń latem, działając zamiast klimatyzacji.

  Wybór pompy ciepła zależy od potrzeb klientów oraz uwarunkowań z miejsca inwestycji. Dostępne urządzenia to gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajduje się rozwiązanie obecnie najbardziej popularne, czyli pompy ciepła powietrze-woda. Jest ono cenione ze względu na wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach oraz niską inwazyjność montażu.

  pompy ciepła powietrzne Ostrołęka
  pompy ciepła opinie Ostrołęka

  Jakie korzyści zapewnia instalacja pompy ciepła?

  Innowacyjne pompy ciepła to przede wszystkim gwarancja wysokiej efektywności. Zapewniają one ogrzewanie domów przez długie lata, będąc systemem wyjątkowo tanim w eksploatacji. W ten sposób inwestorzy zyskują realne oszczędności wynikające z mniejszych kosztów ponoszonych na zapewnianie ciepła w swoim budynku.

  Pompy ciepła wyróżniają się wyjątkową łatwością montażu – do instalacji urządzeń nie są potrzebne specjalne pomieszczenia w domu, w rodzaju np. kotłowni. To także system bezobsługowy, który działa w cichy sposób i jest całkowicie bezpieczny.

  Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa przekłada się na poszukiwanie rozwiązań, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Pompy ciepła to właśnie ekologia – są urządzeniami nieemisyjnymi, zatem nie zatruwają powietrza, wody ani gleby.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci uzyskać odpowiedź na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła powietrze woda Ostrołęka

  Montaż pomp ciepła w Ostrołęka

  Firma Hymon to lider branży rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Stawiamy na profesjonalizm, terminowość, zadowolenie klientów.

  Nasze zespoły dostępne są na terenie całego kraju – działamy również na obszarze województwa mazowieckiego, w tym Ostrołęki i okolic. Dobieramy i montujemy systemy grzewcze dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Do każdego zlecenia pochodzimy w indywidualny sposób, aby zapewnić maksymalne zyski z działania instalacji.

  Znajdujące się w naszej ofercie produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wydajnością, bezawaryjnością oraz energooszczędnością.

  Pompy ciepła Ostrołęka – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Ostrołęka!

  Szukasz firmy, która zrealizuje inwestycję w pompę ciepła w sposób kompleksowy, abyś nie musiał o nic się troszczyć? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

  Współpracując z klientami zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru urządzeń, w oparciu o ich potrzeby oraz ulokowanie inwestycji. Dostarczamy również urządzenie w wyznaczone miejsce i przeprowadzamy montaż pompy ciepła w sposób sprawny i staranny, zgodny z wymogami technicznymi. Oferujemy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp ciepła.

  Aby wytworzyć ciepło dla domu lub firmy, pompa ciepła wykorzystuje nie tylko energię pochodzącą ze środowiska, lecz również energię elektryczną. Najlepsze efekty zapewnia zatem połączenie inwestycji w pompę ciepła z instalacją fotowoltaiczną, która pozwala na uzyskanie darmowego prądu z energii słonecznej. Korzystając z naszej oferty możesz liczyć na wykonanie obu instalacji przez naszych pracowników.

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Ostrołęce i okolicach

   

  Pompy ciepła cieszą się rosnącym zainteresowaniem inwestorów. Jest to wynik niskich kosztów ich eksploatacji, które przyczyniają się do powstawania realnych oszczędności finansowych. To również wybór każdego, kto chce podejmować kroki na rzecz ochrony środowiska naturalnego, bowiem zaliczane są one do rozwiązań ekologicznych.

  Inwestycję w pompę ciepła warto powierzyć profesjonalistom – to gwarancja wysokiej jakości jej wykonania oraz niezawodnej pracy przez długie lata. Najlepszych ekspertów z branży znajdziesz w naszej firmie – zajmą się doborem urządzenia oraz sprawnie, a przy tym w pełni profesjonalnie przeprowadzą montaż urządzenia oraz jego serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!