Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Płocku

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – innowacyjny system grzewczy

  Pompa ciepła do swojego działania wykorzystuje odnawialne źródła energii. Pobiera ona energię z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza (tzw. dolne źródło ciepła). Za pomocą czynnika chłodniczego oraz przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej ciepło kierowane jest do instalacji grzewczej.

  Do czego można wykorzystać pompę ciepła? Przede wszystkim zapewnia ona ogrzewanie, lecz równocześnie może przydać się do chłodzenia pomieszczeń latem. Rozwiązanie to służy również do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

  Wybór urządzenia, jakim jest pompa ciepła, powinien być dokonany pod względem uwarunkowań budowlanych w miejscu inwestycji oraz potrzeb inwestorów. Warto zlecić go specjalistom, którzy dobiorą rozwiązanie spośród dostępnych, do jakich zaliczane są: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym niezwykle popularne pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła powietrzne Płock
  pompy ciepła powietrze woda Płock

  Dowiedz się więcej o zaletach pompy ciepła

  Pompy ciepła w znacznym stopniu redukują koszty ogrzewania budynków, a tym samym przyczyniają się do powstawania oszczędności finansowych. Dodatkowe środki w budżetach to jedno, jednakże pompy ciepła uniezależniają również od podwyżek cen paliw opałowych. I to na długi okres czasu, bowiem system ten może działać niezawodnie i bezawaryjnie nawet przez kilkadziesiąt lat.

  Wśród zalet pomp ciepła znajduje się również wygoda ich użytkowania. Zakres prac przy tego rodzaju instalacji ogranicza się jedynie do ustawiania odpowiadającej nam temperatury. Dodatkowo, urządzenie działa cicho, jest bezpieczne, energooszczędne i praktycznie bezinwazyjne w montażu.

  Ekologiczny sposób ogrzewania domu? Tylko pompa ciepła! To urządzenie, które nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne (w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów grzewczych opartych na paliwach stałych).

  Masz pytania? Potrzebujesz dodatkowych informacji na temat pompy ciepła Płock? Skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Płock

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Płocku

  Nasza firma to lider branży odnawialnych źródeł energii w Polsce. Zajmujemy się doborem i montażem systemów grzewczych z użyciem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem, stawiając na wysoką jakość usług i profesjonalizm.

  Rozwiązania dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dbamy o to, aby montowane przez nas systemy działały z pełną wydajnością przez długie lata, dlatego realizacją inwestycji zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie pompy ciepła renomowanych producentów.

  Pompy ciepła Płock – tylko z firmą Hymon!

  Współpracuj z liderem rynku – skorzystaj z naszej oferty!

  Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie kompleksowej obsługi klientów, dlatego w ramach współpracy wykonujemy:

  • dobór urządzeń,
  • montaż pompy ciepła w profesjonalny, sprawny i dokładny sposób,
  • serwis w okresie gwarancyjny i pogwarancyjnym.

  Z naszych usług możesz również skorzystać rozważając montaż instalacji fotowoltaicznej, która jest idealnym uzupełnieniem działania pompy ciepła. Zapewnia ona darmową energię elektryczną, niezbędną do pracy systemu grzewczego.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Płocku i okolicach

   

  Pompy ciepła są coraz częściej wybieranym systemem grzewczych dla domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków przemysłowych, komercyjnych, instytucjonalnych. Nic w tym dziwnego – są one cenione ze względu na energooszczędność, ekologiczność, niskie koszty eksploatacji, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania.

  Firma Hymon oferuje w pełni kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu pompy ciepła w Płocku i okolicy. Gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość wykonania zlecenia oraz najwyższej klasy, wyróżniające się wysoką wydajnością urządzenia. Sprawdź naszą ofertę!