Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Wołominie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła wykorzystują do swojej pracy odnawialne źródła energii. Pobierają one energię cieplną z otoczenia budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie kierują do instalacji grzewczych (takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe), w celu zapewnienia ogrzewania.

  Rodzaj pompy ciepła zależy od źródła ciepła, z którego pobiera energię. Wyróżnić można zatem gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z rozwiązań, które w ostatnim czasie cieszą się największą popularnością, jest pompa ciepła powietrze-woda, która działa w wyjątkowo wydajny sposób, a także jest praktycznie bezinwazyjna w montażu.

  Działanie pomp ciepła wykorzystać można zarówno do ogrzewania domu lub firmy, jak i do obniżania temperatury w pomieszczeniach, co przydaje się w upalne dni lata. System ten z powodzeniem może zastąpić klimatyzację. Pompy ciepła służą także do przygotowania ciepłej wody użytkowej, z której korzystamy podczas kąpieli, zmywania, mycia rąk czy w basenach.

  pompy ciepła powietrze woda Wołomin
  pompy ciepła powietrzne Wołomin

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  Instalacja pompy ciepła to przede wszystkim doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy. Ogrzewanie budynku wiąże się z kosztami, zaś pompa ciepła, czerpiąca z odnawialnych i bezpłatnych źródeł w widocznym stopniu obniża wydatki ponoszone na ten cel. W portfelu inwestorów pozostają zatem dodatkowe środki finansowe.

  Korzystanie z instalacji wykorzystującej pompy ciepła to także sposób na zapewnienie ekologicznego ogrzewania. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów grzewczych wytwarzając ciepło pompy ciepła nie produkują spalin zanieczyszczających powietrze. To instalacje, które nie mają negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Na montaż pompy ciepła decydują się także wszyscy, którym zależy na własnej wygodzie. Są to systemy praktycznie bezobsługowe, przy których jedynym zadaniem jest ustalenie odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze. Działają również w cichy sposób, są bezpieczne (w porównaniu np. do kotłów gazowych), a do ich instalacji nie potrzeba wiele miejsca, ani specjalnych pomieszczeń.

  Dowiedz się więcej na temat pompy ciepła Wołomin – skontaktuj się z nami!

  pompy ciepła opinie Wołomin

  Montaż pomp ciepła w Wołominie

  Firma Hymon oferuje usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła. Każdą instalację dobieramy w indywidualny sposób, dbając o jej wydajną pracę przez długie lata. Stawiamy na profesjonalizm, terminowość oraz sprawne wykonanie zlecenia.

  Oferta naszych produktów obejmuje wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów, które wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością. Jesteśmy pewni ich doskonałej jakości, dlatego dajemy na nie naszą gwarancję!

  Nasza firma ma zasięg ogólnopolski – działamy również na terenie miast w województwie mazowieckim, w tym w miejscowości Wołomin i okolicy. Z naszych usług skorzystać mogą klienci indywidualni – właściciele domów jednorodzinnych i innych budynków mieszkalnych, jak i biznesowi – przedstawiciele firm, obiektów komercyjnych, przemysłowych czy instytucji.

  Pompy ciepła Wołomin – zapraszamy do kontaktu!

  Dowiedz się więcej na temat naszej oferty!

  Współpraca z naszą firmą to gwarancja wysokiej jakości obsługi. Dbamy o to, aby nasi klienci byli obsłużeni w kompleksowy sposób, dlatego oferujemy im:

  • fachowe doradztwo w zakresie doboru urządzenia,
  • profesjonalny montaż pompy ciepła,
  • serwis w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Podejmij decyzję o inwestycji w pompę ciepła – my zajmiemy się resztą!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Wołominie i okolicach

   

  Pompy ciepła są innowacyjnym, energooszczędnym i ekologicznym systemem grzewczym, na którego montaż decyduje się coraz więcej inwestorów prywatnych, jak i biznesowych. Inwestycja ta przynosi realne oszczędności, zapewnia użytkownikom wygodę korzystania z urządzenia, a także nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Szukasz sprawdzonej, rzetelnej firmy działającej na terenie Wołomina, która wykona usługę doboru i montażu pompy ciepła w staranny sposób, z dbałością o jej wydajną i bezawaryjną pracę przez długie lata? Powierz to zadanie ekspertom z firmy Hymon – to gwarancja profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi!