Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Radomiu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Działanie i zastosowanie pompy ciepła

  Pompa ciepła z powodzeniem może zastąpić tradycyjne systemy grzewcze, które zapewniają ogrzewanie w oparciu o paliwo stałe, takie jak węgiel, pellet, olej opałowy czy gaz płynny. Jej działanie opiera się na energii zgromadzonej w środowisku naturalnym – w pokładach wody, gruntu lub powietrza. Pobiera ją, a następnie poprzez czynnik roboczy kieruje do instalacji grzewczej.

  Poza ogrzewaniem budynku, pompa ciepła może zostać również zapewniać chłodzenie pomieszczeń. Urządzenie to działa wtedy w zastępstwie klimatyzacji. Jego zadaniem jest również przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

  Rodzaje pomp ciepła, jakie są dostępne na rynku, to wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest pompa ciepła powietrze-woda, która słynie z wysokiej efektywności i niewielkiej inwazyjności montażu.

  pompy ciepła opinie Radom
  pompy ciepła powietrze woda Radom

  Co zyskujesz dzięki instalacji pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest efektywnym sposobem na optymalizację kosztów ogrzewania budynku. Energia cieplna pochodząca z naturalnych zasobów jest bezpłatna, a jedynym wydatkiem jest koszt ponoszony na niewielką ilość energii elektrycznej niezbędnej do pracy systemu.

  Korzystanie z urządzenia to również komfort dla każdego użytkownika. Wszelkie prace związane z uzupełnianiem materiałów opałowych czy czyszczeniem pieca idą w zapomnienie. Pompa ciepła to system niemal bezobsługowy. Dodatkowo, jest urządzeniem cichym, bezpiecznym, bezawaryjnym oraz o niewielkich rozmiarach, dlatego można zamontować ją praktycznie wszędzie – nie trzeba do tego celu pomieszczeń w rodzaju kotłowni.

  Brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne to kolejna z ogromnych zalet pompy ciepła. Jest to system nieemisyjny, który nie przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby.

  Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat działania urządzeń, jakimi są pompy ciepła, korzyści, jakie przynoszą oraz szczegółów naszej oferty!

  pompy ciepła powietrzne Radom

  Montaż pomp ciepła w Radomiu

  Nasza firma zajmuje się realizacją inwestycji w pompy ciepła. Oferujemy w pełni profesjonalne usługi, które wykonujemy terminowo, sprawnie, z dbałością o wydajną i niezawodną pracę systemów przez długie lata.

  Oferowane przez nas produkty pochodzą od renomowanych producentów. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, energooszczędność, bezawaryjność. Sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Radom i zyskaj oszczędności przez długie lata!

  Poznaj szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Radom

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową obsługę inwestycji w pompę ciepła. Po konsultacji z klientem dobieramy system do jego potrzeb oraz ulokowania instalacji. Zajmujemy się również montażem pompy ciepła i jej konfiguracją, a także serwisem w okresie trwania gwarancji, jak i po jej upływie.

  Działamy na skalę ogólnopolską, w tym również na terenie Radomia i okolic. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, którzy chcą zamontować pompę ciepła w nowym budynku lub zmodernizować system grzewczy. W naszej ofercie znajduje się również fotowoltaika.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Radomiu i okolicach

   

  Wszyscy, którzy poszukują wygodnego w użytkowaniu, a jednocześnie taniego w eksploatacji i przyjaznego środowisku naturalnemu sposobu ogrzewania, powinni zainteresować się rozwiązaniem, jakim są pompy ciepła. To innowacyjny, wydajny i przyjazny środowisku naturalnemu system grzewczy, który może działać bezawaryjnie nawet kilkadziesiąt lat.

  Chcesz zamontować pompę ciepła w swoim domu lub w firmie znajdującym się na terenie Radomia lub okolic? Skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów w branży – firmy Hymon. Oferujemy kompleksowe usługi dopasowując system do indywidualnych potrzeb klientów, dbając o wysoką jakość usług oraz ich sprawne i terminowe wykonanie.