Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Mińsku Mazowieckim

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – zasada działania ekologicznego systemu grzewczego

  Pompa ciepła to innowacyjny i energooszczędny sposób na ogrzewanie budynku. Za jej pomocą możliwe jest również chłodzenie pomieszczeń – pompa ciepła może działać w zastępstwie klimatyzacji. Przydaje się również do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Wielofunkcyjność zastosowania pompy ciepła sprawia, że można z niej korzystać przez cały rok.

  Działanie pompy ciepła polega na pobieraniu energii cieplnej ze źródła naturalnego, znajdującego się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, a następne poprzez czynnik roboczy przekierowywanie jej do instalacji grzewczych.

  pompy ciepła powietrzne Mińsk Mazowiecki
  pompy ciepła opinie Mińsk Mazowiecki

  Jakie korzyści zapewniają pompy ciepła?

  System ogrzewania pompą ciepła jest przede wszystkim ekologiczny. Do swojego działania potrzebuje wyłącznie odnawialnych źródeł energii, nie wywiera również negatywnego wpływu na środowisko naturalne. To urządzenie, które zapewnia ciepło nie emitując szkodliwego dwutlenku węgla.

  Pompa ciepła to inwestycja, która pozwala na zaoszczędzenie sporych środków finansowych. Wynika to z faktu pobierania energii cieplnej z bezpłatnych, naturalnych zasobów. Długa żywotność systemu, niekiedy nawet kilkudziesięcioletnia, sprawia, że zyski finansowe czerpać można przez naprawdę długi okres czasu. Pompa ciepła uniezależnia również od podwyżek cen paliw stałych.

  Pompa ciepła to niemal całkowicie bezobsługowy system ogrzewania, co przekłada się na komfort korzystania przez użytkowników. Wystarczy ustawić temperaturę na specjalnym regulatorze – w niepamięć idą wszelkie prace związane z uzupełnianiem paliw opałowych czy czyszczeniem pieca.

  Oparty o pompę ciepła system grzewczy pracuje cicho, posiada niewielkie wymiary i jest całkowicie bezpieczny (w przeciwieństwie do np. kotłów gazowych). Można z niego korzystać przez cały rok: zapewnia przyjemne ciepło zimą, chłodzenie latem oraz ciepłą wodę użytkową.

  Jaką pompę ciepła możesz wybrać? Na rynku dostępne są aktualnie gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła, które różnią się działaniem oraz źródłem energii, z którego czerpią. Specjaliści z naszej firmy z całą pewnością pomogą w doborze najlepszego rozwiązania.

  pompy ciepła powietrze woda Mińsk Mazowiecki

  Montaż pomp ciepła w Mińsku Mazowieckim

  Szukasz sprawdzonego wykonawcy pompy ciepła? Firma Hymon to najlepszy wybór! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a w naszym zespole pracują wyłącznie eksperci od rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii. Nasze usługi realizujemy sprawnie i w pełni profesjonalnie, z dbałością o wydajną pracę systemów przez długie lata.

  Instalujemy pompy na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym również w Mińsku Mazowieckim i okolicy. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi – firmami, instytucjami, obiektami przemysłowymi, komercyjnymi.

  W naszej ofercie znajdują się pompy ciepła znanych firm, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Są to urządzenia energooszczędne, bezawaryjne, wydajne.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Sprawdź szczegóły naszej oferty na pompy ciepła Mińsk Mazowiecki!

  Nasza firma tworzona jest przez zespół specjalistów od pomp ciepła, którzy doradzą wybór pompy ciepła, dobierając najkorzystniejsze rozwiązanie. Zajmą się również profesjonalnym montażem systemu oraz jego konfiguracją. Zapewniamy serwis systemów grzewczych zarówno w trakcie, jak i po okresie gwarancyjnym.

  Postaw na rozwiązania sprzyjające środowisku naturalnemu i zyskaj oszczędności na długie lata!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Mińsku Mazowieckim i okolicach

   

  Zalety stosowania pomp ciepła, takie jak energooszczędność, niskie koszty eksploatacji, brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a także komfort użytkowania, sprawiają, że na instalację tą decyduje się coraz więcej inwestorów budujących nowe budynki lub modernizujących systemy grzewcze.

  Chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu lub w firmie? Powierz to zadanie najlepszym specjalistom na rynku – znajdziesz ich w naszej firmie Hymon. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji, poczynając od doboru urządzeń, poprzez montaż i uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Bazujemy najlepszej klasy urządzeniach o wysokiej wydajności. Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Mińsk Mazowiecki!