Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Siedlcach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Do czego służy pompa ciepła?

  Zasada działania pomp ciepła opiera się o wykorzystanie źródeł energii odnawialnej. Pompa ciepła korzysta z energii cieplnej pochodzącej z zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza, którą następnie kieruje do instalacji grzewczych, takich jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Pompę ciepła wykorzystać można zarówno do zapewniania ogrzewania budynku, jak i do chłodzenia pomieszczeń – działa zamiast klimatyzacji. Znajduje ona również zastosowanie w przygotowaniu ciepłej wody użytkowej, z której korzystamy do kąpieli, zmywania, prania, mycia rąk czy w przydomowych basenach.

  Istnieją różne rodzaje pomp ciepła, które podzielić można ze względu na źródło ciepła, z którego czerpią. Wyróżniamy zatem gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Szczególną popularnością cieszą się aktualnie pompy ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła opinie Siedlce
  pompy ciepła powietrzne Siedlce

  Zalety korzystania z pompy ciepła

  Pompy ciepła to przede wszystkim rozwiązanie niezwykle ekologiczne. Wykorzystuje ono naturalne i niewyczerpalne zasoby, a podczas pracy nie emituje szkodliwych gazów cieplarnianych.

  Rozwiązania techniczne bazujące na odnawialnych źródłach energii, które są całkowicie darmowe, przyczyniają się również do pojawiania się dodatkowych środków finansowych w budżecie inwestora. Oszczędności te, a także niezależność od podwyżek cen materiałów opałowych, zyskać można na długi czas, bowiem system działa bezawaryjnie i z pełną wydajnością nawet przez kilkadziesiąt lat.

  System grzewczy oparty na pompie ciepła to również komfort użytkowania. Obsługa pompy ciepła ogranicza się jedynie do ustawienia odpowiedniej temperatury, przy czym można zapewnić zarówno ciepło, jak i chłodzenie pomieszczeń. Pompa ciepła to także gwarancja bezpieczeństwa, w odróżnieniu od systemów opartych na gazie, a także cichej, niezawodnej i energooszczędnej pracy instalacji.

  Oszczędność energii, brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne, tanie ogrzewanie, komfort użytkowania – to zyski, jakie zapewnia pompa ciepła. Przekonaj się o tym i Ty – zapraszamy do kontaktu!

  pompy ciepła powietrze woda Siedlce

  Postaw na profesjonalny montaż pomp ciepła w Siedlcach

  Firma Hymon to ogólnopolski lider branży rozwiązań korzystających z odnawialnych źródeł energii, oferujący usługi na najwyższym poziomie.

  Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie – oferujemy dobór urządzeń do potrzeb klientów oraz ulokowania instalacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką wydajność pompy ciepła, generującej maksymalne zyski dla inwestorów.

  Montaż instalacji przeprowadzany jest specjalistów posiadających ogromne doświadczenie zawodowe oraz niezbędne kwalifikacje zawodowe. Specjalizują się oni w doborze urządzeń oraz wykonaniu instalacji i jej serwisie. Każdą usługę realizują sprawnie i dokładnie.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, które wyróżnia doskonała jakość wykonania, energooszczędność, wydajność, bezpieczeństwo. Udzielamy gwarancji na ich bezawaryjną pracę!

  Poznaj naszą szczegółową ofertę na pompy ciepła Siedlce

  Powierzone nam inwestycje realizujemy kompleksowo i w pełni profesjonalnie. Prowadzimy doradztwo techniczne dobierając odpowiednie dla klientów urządzenia, przeprowadzamy montaż pompy ciepła, oferujemy jej uruchomienie i konfigurację, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Pompa ciepła jest systemem grzewczym, który do swojej pracy wykorzystuje energię elektryczną w niewielkiej ilości. Doskonałym uzupełnieniem działania tego urządzenia są instalacje fotowoltaiczne, zaopatrujące w bezpłatny i ekologiczny prąd. Inwestycje w zakresie pompy ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznych mogą zrealizować nasi specjaliści.

  Pompy ciepła Siedlce to zadanie dla najlepszych ekspertów – znajdziesz ich w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Siedlcach i okolicach

   

  Pompy ciepła to coraz częściej wybierany sposób ogrzewania budynków. Jest on doceniany ze względu na efektywność, energooszczędność, bezawaryjność, brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a także niskie koszty eksploatacji.

  Na terenie województwa mazowieckiego, w tym również w Siedlcach i okolicy, działa zespół specjalistów oferujący profesjonalny dobór i montaż pompy ciepła. Świadczymy nasze usługi terminowo, sprawnie, profesjonalnie, zgodnie z wymogami technicznymi i w oparciu o oczekiwania klientów, dbając o pełną satysfakcję inwestorów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!