Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gorlicach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działają pompy ciepła?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które wykorzystuje do swojej pracy odnawialne źródła energii. Pobiera ono energię cieplną z otoczenia, czyli z dolnego źródła – z gruntu, z wody lub z powietrza. Następnie, poprzez czynnik roboczy, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, ciepło kierowane jest do instalacji grzewczej (centralne ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe).

  Pompy ciepła zapewniają przede wszystkim ogrzewanie w budynkach. Mogą jednak również służyć do chłodzenia pomieszczeń, działając w zastępstwie klimatyzacji w upalne dni lata. Co więcej, przydatne są do przygotowania ciepłej wody użytkowej, z której na co dzień korzystamy.

  Wśród urządzeń dostępnych na rynku wymienić można gruntowe, wodne oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybieraną instalacją jest pompa ciepła powietrze-woda, której montaż jest praktycznie bezinwazyjny, a wydajność bardzo wysoka, nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych.

  pompy ciepła powietrze woda Gorlice
  pompy ciepła powietrzne Gorlice

  Pompa ciepła – poznaj zalety instalacji

  Pompa ciepła jest doskonałą inwestycją finansową. W realnym stopniu obniża ona koszty ogrzewania – inwestorzy są wolni od konieczności ponoszenia wydatków na paliwa opałowe, a także zyskują niezależność od podwyżek ich cen. I to przez długi czas, bowiem pompy ciepła mogą pracować wydajnie nawet przez 50 lat.

  Nowoczesne technologie coraz częściej bazują na rozwiązaniach proekologicznych. Nie inaczej jest w przypadku systemów opartych o pompy ciepła, które do swojego działania potrzebują naturalnych i niewyczerpalnych zasobów środowiska. Są to urządzenia nieemisyjne, zatem nie wytwarzają szkodliwych spalin.

  Z pompami ciepła wiąże się również wygoda użytkowania, gdyż system ten jest niemalże bezobsługowy. Nie trzeba go uzupełniać w materiały grzewcze, pamiętać o uruchomieniu czy czyszczeniu. W odróżnieniu od instalacji takich jak kotły gazowe zapewnia ono również duże bezpieczeństwo.

  Chcesz postawić na innowacyjne, energiooszczędne, wydajne i ekologiczne ogrzewanie domu? Zdecyduj się na pompę ciepła!

  pompy ciepła opinie Gorlice

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Gorlicach

  Szukasz sprawdzonego wykonawcy pompy ciepła w Gorlicach lub w okolicy? Trafiłeś w dobre miejsce! Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży oraz grono zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii – pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych.

  Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, dobierając najkorzystniejsze dla klientów rozwiązania. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję usługi wykonanej w profesjonalny sposób przez fachowców z odpowiednimi kwalifikacjami.

  W naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia najlepszej jakości, wyróżniające się wysoką wydajnością, energooszczędnością oraz niezawodnością. Jesteśmy przekonani, że będą zapewniać zyski inwestorom przez długie lata.

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Skorzystaj z naszych usług!

  Stawiamy na kompleksową realizację usług. Na naszą fachową pomoc możesz liczyć na każdym etapie realizacji inwestycji. Zajmujemy się doborem urządzenia do potrzeb klientów oraz uwarunkowań budowlanych i wymogów technicznych, montażem pompy ciepła, a także serwisem systemu w trakcie trwania gwarancji, jak i po jej upływie.

  Skorzystaj z naszej oferty na pompy ciepła Gorlice i zapewnij komfort cieplny dla swojego domu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Gorlicach i okolicach

   

  Pompy ciepła z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Grono osób i firm, które podejmują decyzje o ich montażu rośnie, co jest wynikiem korzyści, jakie zyskać można dzięki inwestycji w to rozwiązanie – to oszczędności, ekologia oraz komfort użytkowania.

  Jeśli zastanawiasz się nad montażem systemu grzewczego bazującego na pompie ciepła, skorzystaj z oferty najlepszych specjalistów na rynku – firmy Hymon. Oferujemy profesjonalne i w pełni kompleksowe usługi oraz urządzenia najwyżej klasy renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Gorlice!