Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Krakowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – co to takiego?

  Pompa ciepła to urządzenie, które działa w oparciu o naturalne źródła ciepła znajdujące się na zewnątrz budynku. Może ona pobierać energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy, przy niewielkiej pomocy energii elektrycznej, kieruje do instalacji grzewczej (takiej jak ogrzewanie podłogowe czy centralne ogrzewanie).

  Na rynku dostępne są różne rodzaje pomp ciepła. Wyróżnić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła, a także powietrzne pompy ciepła. Aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest pompa ciepła powietrze-woda, która jest łatwa w montażu, a także niezwykle wydajna, nawet w niskich temperaturach zewnętrznych.

  Pompa ciepła do przede wszystkim system ogrzewania domu. Służy ona również do przygotowania ciepłej wody użytkowej, którą stosujemy do kąpieli, zmywania, mycia rąk czy w basenach. Co więcej, nowoczesne technologie pozwalają również na korzystanie z pompy ciepła zamiast klimatyzacji. Zapewnia ona przyjemne chłodzenie pomieszczeń w upalne dni lata.

  pompy ciepła powietrze woda Kraków
  pompy ciepła opinie Kraków

  Jakie korzyści wiążą się z pompą ciepła?

  Z pompą ciepła wiążą się przede wszystkim oszczędności na inwestorów. W znacznym stopniu maleją koszty ogrzewania, w tym ponoszone na paliwa opałowe czy opłaty licznikowe. To również niezależność od podwyżek cen materiałów grzewczych.

  Inwestycja w pompę ciepła zwraca się bardzo szybko, a zyski z niej czerpać można przez bardzo długi okres czasu. To urządzenie o wysokiej odporności na eksploatację, które działać może nawet 50 lat zapewniając ciepło dla domu oraz ciepłą wodę użytkową.

  Wykorzystywana przez systemy grzewcze oparte na pompach ciepła energia odnawialna jest również niezwykle ekologiczna. Pompy ciepła to rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu – nie emitują one szkodliwych substancji i nie zanieczyszczają powietrza.

  Pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę. Jest to urządzenie praktycznie bezobsługowe – wystarczy jedynie ustawienie odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze. Działa w cichy sposób i gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o pompach ciepła? Interesują Cię pompy ciepła Kraków? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci niezbędnych informacji oraz odpowiemy na każde Twoje pytanie.

  pompy ciepła powietrzne Kraków

  Montaż pomp ciepła w Krakowie

  Firma Hymon to lider rynku rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży, posiadającą wieloletnie doświadczenie, a na naszym koncie znajduje się tysiące zrealizowanych inwestycji.

  Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, oferując wybór pompy ciepła, jej montaż, a także serwis. Realizacją usług zajmują się specjaliści posiadający wiedzę oraz niezbędne uprawnienia, co jest gwarancją właściwie wykonanej usługi.

  Nasza oferta pomp ciepła obejmuje wyłącznie urządzenia wysokiej klasy, które działają bezawaryjnie i z pełną efektywnością przez długie lata. Z całą pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów!

  Działamy na rzecz klientów prywatnych i biznesowych. Z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całego województwa małopolskiego, w tym z miasta Kraków i z okolic.

  Pompy ciepła Kraków – postaw na współpracę z najlepszymi

  Oferowane przez nas usługi świadczymy w pełni kompleksowy sposób. Współpracując z nami możesz liczyć na:

  • dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb oraz umiejscowienia inwestycji,
  • montaż pompy ciepła,
  • profesjonalny serwis w trakcie trwania gwarancji oraz po jej upływie.

  Idealnym sposobem na jeszcze większe oszczędności jest fotowoltaika, która wytwarza bezpłatną energię elektryczną, niezbędną do działania pompy ciepła. Dla inwestorów oznacza to jeszcze wyższe zyski finansowe z inwestycji.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Krakowie i okolicach

   

  Rosnąca popularność pomp ciepła to efekt korzyści, jakie zyskać można decydując się na to rozwiązanie. System grzewczy oparty o pompę ciepła zapewnia bowiem ogrzewanie budynku, możliwość chłodzenia pomieszczeń, a także podgrzewania wody użytkowej. Jednocześnie, jest to urządzenie ekologiczne, a inwestycja w nie przynosi realne oszczędności przez długie lata.

  Poszukujesz specjalistów, którzy zajmą się wykonaniem inwestycji w pompy ciepła, działających na terenie Krakowa i okolic? Skorzystaj z oferty lidera branży – firmy Hymon. Oferujemy w pełni profesjonalne usługi w wykonaniu doświadczonych pracowników bazując na urządzeniach najwyższej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!