Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Kętach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompa ciepła jest urządzeniem, z którego korzystać można do ogrzewania domu bądź innego budynku. Służy ono również do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, a w upalne letnie dni może zapewniać przyjemne chłodzenie pomieszczeń, działając zamiast klimatyzacji. Wielofunkcyjność sprawia, że korzystać można z niej przez cały rok!

  W jaki sposób działają pompy ciepła? Czerpią one z odnawialnych źródeł energii znajdujących się na zewnątrz budynku – z gruntu, z wody lub z powietrza. Energia kierowana jest poprzez czynnik roboczy, przy niewielkim współudziale energii elektrycznej, do instalacji grzewczej, takiej jak centralne ogrzewanie czy ogrzewanie podłogowe.

  Rodzaj pompy ciepła powinien być dobrany do ulokowania instalacji. Dostępne systemy grzewcze to wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem są pompy ciepła powietrze-woda, które są stosunkowo nisko inwazyjne w montażu, za to niezwykle wydajne.

  pompy ciepła opinie Kęty
  pompy ciepła powietrze woda Kęty

  Jakie profity zapewnia instalacja pompy ciepła?

  Decydując się na inwestycję w pompę ciepła zyskujemy przede wszystkim realne zyski finansowe. Oszczędności wynikają ze znacznego obniżenia kosztów ogrzewania, w tym wydatków ponoszonych na zakup materiałów grzewczych czy opłaty licznikowe za gaz. Ponadto, inwestycja zwraca się już po kilku latach, a profity z niej czerpie się przez cały czas wydajnej pracy instalacji, czyli nawet 50 lat!

  Korzystanie z naturalnych źródeł, które dodatkowo są zasobami niewyczerpalnymi i odnawialnymi, sprzyja również środowisku naturalnemu. Pompy ciepła to także urządzenia nieemisyjne, czyli nie produkują szkodliwych substancji zanieczyszczających powietrze, wodę czy glebę. Rozwiązania ekologiczne są w cenie ze względu na postępujące zanieczyszczenia naszej planety.

  Posiadając pompę ciepła zyskuje się również wygodę korzystania z urządzenia. Jest to system niemal bezobsługowy – wystarczy jedynie ustawienie odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze. Ważnymi cechami, stanowiącymi zaletę pompy ciepła, jest również cichość jej działania i bezpieczeństwo, jakie zapewnia (w odróżnieniu od np. kotłów gazowych).

  pompy ciepła powietrzne Kęty

  Montaż pomp ciepła w Kętach

  Profesjonalizm, indywidualne podejście do klientów, terminowość oraz sprawna i kompleksowa obsługa – to zyskać można podejmując współpracę z firmą Hymon.

  Specjalizujemy się w doborze i montażu urządzeń opierających swoje działanie na ekologicznych zasobach – pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, dbając o to, aby montowany przez nas system działały niezawodnie przez lata, przynosząc naszym klientom maksymalne korzyści.

  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnokrajowym, działającą również w województwie małopolskim. Z naszej oferty skorzystać mogą klienci z miejscowości Kęty – zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, instytucje, obiekty przemysłowe.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej jakości, które cechuje odporność na eksploatację, energooszczędność, niewielkie wymiary oraz wysoka wydajność. Wykonaniem instalacji zajmują się nasze zespoły, w skład których wchodzą pracownicy z odpowiednim doświadczeniem, wiedzą oraz kompetencjami.

  Pompy ciepła Kęty – podejmuj współpracę z najlepszymi specjalistami w branży!

  Zaufaj ekspertom – skorzystaj z naszej oferty!

  Szukasz najlepszego rozwiązania w zakresie ogrzewania swojego domu? Z całą pewnością będą nim pompy ciepła! Powierz je w ręce ekspertów z Hymon, a zyskasz gwarancję doskonale wykonanej usługi. W jej ramach wykonujemy:

  • dobór urządzenia,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis systemów grzewczych z użyciem pompy ciepła.

  W celu poznania szczegółów oferty na pompy ciepła Kęty zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Kętach i okolicach

   

  Szukasz sposobu na ogrzewanie swojego domu lub firmy? Chcesz postawić na rozwiązanie innowacyjne, energooszczędne, ekologiczne, także przynoszące realne oszczędności? Pompa ciepła będzie dla Ciebie idealnym wyborem!

  Firma Hymon zajmuje się doborem i montażem pomp ciepła. W naszej ofercie systemów grzewczych znajdują się wyłącznie urządzenia wysokiej klasy cenionych producentów, a usługi realizujemy w kompleksowy i profesjonalny sposób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na pompy ciepła Kęty!