Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Tarnowie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – czym jest?

  Systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła działają w oparciu o odnawialne źródła energii. Instalacja pobiera energię cieplną z otoczenia – z gruntu, wody lub powietrza, a następnie przekierowuje ciepło do instalacji grzewczych. Do pracy pompy ciepła potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie działania pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną.

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które służy przede wszystkim do ogrzewania domu lub innego budynku o przeznaczeniu mieszkalnym, komercyjnym czy przemysłowym. Zapewnia ono również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej stosowanej np. do kąpieli, zmywania, mycia rąk czy prania. Dzięki instalacji możliwe jest także chłodzenie w upalne dni lata. Działa ona niczym klimatyzacja, stanowiąc sposób na obniżenie temperatury w pomieszczeniach.

  Dostępne na rynku systemy podzielić można na gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Do najczęściej wybieranych urządzeń zaliczane są pompy ciepła powietrze-woda, które wyróżniają się wysoką wydajnością i niską inwazyjnością montażu.

  pompy ciepła powietrzne Tarnów
  pompy ciepła powietrze woda Tarnów

  Sprawdź, co możesz zyskać dzięki instalacji pompy ciepła!

  Pompa ciepła zapewnia inwestorom korzyści ekonomiczne. Wynikają one z redukcji kosztów ogrzewania ponoszonych na opłaty licznikowe czy materiały grzewcze. Oszczędności pozostają w portfelu inwestorów.

  Ogrzewanie domu lub innego budynku za pomocą pompy ciepła jest także bardzo ekologiczne. Są to urządzenia, których praca nie przyczynia się do produkcji szkodliwych substancji. Czerpią również ze źródeł odnawialnych i całkowicie naturalnych. Energia odnawialna to przyszłość naszej planety.

  Wygoda obsługi to kolejna z ogromnych zalet instalacji bazujących na pompach ciepła. Prace polegające na uzupełnianiu materiałów opałowych czy czyszczeniu pieca nie są już potrzebne – wystarczy ustawienie odpowiedniej temperatury na specjalnym regulatorze. Dodatkowo, urządzenia te działają w sposób cichy i zapewniają bezpieczeństwo nie grożąc wybuchem (jak to ma miejsce w przypadku instalacji gazowych).

  pompy ciepła opinie Tarnów

  Montaż pomp ciepła w Tarnowie

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku oferując rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii – pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne. Jesteśmy firmą, która działa na obszarze całej Polski, w tym również na terenie miast takich jak Tarnów. Nasi klienci to zarówno osoby indywidualne, jak i firmy oraz instytucje.

  W naszej działalności stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonywanych usług, terminowość, profesjonalizm. Prace wykonywane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów, którym oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania.

  Każdą instalację dobieramy biorąc pod uwagę oczekiwania inwestorów, wymagania techniczne oraz ulokowanie inwestycji. Bazujemy na urządzeniach najwyższej klasy pochodzących od renomowanych producentów, które są wyjątkowo trwałe i wydajne.

  Nasza kadra to zespół specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży oraz niezbędne kwalifikacje. Bez problemu poradzą sobie z realizacją nawet skomplikowanych projektów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty na pompy ciepła Tarnów? Skontaktuj się z nami!

  Skorzystaj z naszej oferty – pompy ciepła Tarnów

  Oferowane przez nas usługi świadczymy w kompleksowy sposób. W ramach współpracy z nami oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru urządzeń, przeprowadzamy montaż pompy ciepła, a także świadczymy serwis instalacji – gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.

  Aby zyskać jeszcze większe oszczędności, warto decydując się na pompę ciepła rozważyć montaż instalacji fotowoltaicznej, zapewniającej bezpłatny prąd. Połączenie obu inwestycji zapewnia najlepsze efekty pod względem finansowym.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Tarnowie i okolicach

   

  Wymiana systemów grzewczych na ekologiczne i energooszczędne pompy ciepła to gwarancja szeregu korzyści dla inwestorów. Zyskać można nie tylko pod względem finansowym, lecz również wygody użytkowania urządzenia. Jest ono niemal bezobsługowe, ciche, bezpieczne, a dodatkowo zajmuje niewiele miejsca.

  Jeśli szukasz sprawdzonej firmy działającej na terenie Tarnowa i okolic, która zajmuje się doborem, montażem oraz serwisem pompy ciepła, trafiłeś w dobre miejsce! Jesteśmy zespołem specjalistów od rozwiązań bazujących na odnawialnych źródłach energii. Nasza oferta obejmuje w pełni profesjonalne i kompleksowe wykonanie usług w oparciu o urządzenia najwyższej klasy.