Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Zakopane

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Jak działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła to system, który umożliwia ogrzewanie budynku. Może być również stosowany zamiast klimatyzacji do chłodzenia pomieszczeń, co jest niezwykle przydatne w okresie letnim. Korzystanie z tego systemu daje również możliwość podgrzewania wody użytkowej, której każdy z nas na co dzień używa.

  W jaki sposób działa pompa ciepła? Jej działanie opiera się o naturalne zasoby pobierane z otoczenia budynku, czyli z tzw. dolnego źródła energii. Pobiera ona energię cieplną z gruntu, z wody lub z powietrza, a następnie poprzez czynnik roboczy kieruje do instalacji centralnego ogrzewania lub do ogrzewania podłogowego.

  Pompy ciepłą można podzielić na różne rodzaje, w zależności od źródła ciepła, z którego korzysta instalacja. Na rynku dostępne są gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Najczęściej montowanym urządzeniem, ze względu na wysoką wydajność nawet w niskich temperaturach oraz małą inwazyjność montażu, jest pompa ciepła powietrze-woda.

  pompy ciepła powietrzne Zakopane
  pompy ciepła powietrze woda Zakopane

  Zyski z instalacji pompy ciepła

  Pompa ciepła to oszczędności dla inwestorów. Koszty ogrzewania maleją w widoczny sposób, a dodatkowo zyskuje się niezależność od podwyżek cen materiałów grzewczych. Co więcej, inwestycja zwraca się naprawdę szybko, a zyski z niej można czerpać latami!

  Pod względem ekologii pompy ciepła nie mają sobie równych. Do ogrzewania domu wykorzystują one odnawialne źródła energii, czyli zasoby niewyczerpalne, a podczas pracy nie emitują szkodliwych substancji, zanieczyszczających powietrze.

  Obsługując pompę ciepła nie musimy wykonywać zbyt wielu czynności – wystarczy ustawić odpowiadającą nam temperaturę na regulatorze. Obowiązki takie jak uzupełnianie opału czy czyszczenie pieca przechodzą do przeszłości.

  Bezpieczeństwo, jakie zapewnia pompa ciepła, to kolejna z jej zalet. W przeciwieństwie do kotłów gazowych nie grozi wybuchem. Co więcej, jest to system cichy oraz o niskiej inwazyjności montażu. Niewielkie rozmiary sprawiają, że można go zainstalować niemal wszędzie – nie są w tym celu potrzebne specjalne pomieszczenia w rodzaju kotłowni.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji – z chęcią opowiemy o tym, jaka jest zasada działania pompy ciepła, jakie korzyści zapewnia inwestycja w montaż instalacji oraz przedstawimy naszą ofertę.

  pompy ciepła opinie Zakopane

  Kompleksowy dobór i montaż pomp ciepła w Zakopanem

  Firma Hymon działa na rynku odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych, oferując najlepsze rozwiązania dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Nasza oferta obejmuje kompleksową i w pełni profesjonalną realizację inwestycji.

  Każdą usługę wykonujemy w maksymalnie sprawny sposób, dbając o wydajne i niezawodne działanie instalacji przez długie lata. Do realizacji zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, jak i ulokowanie inwestycji oraz wymagania techniczne.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia wysokiej klasy renomowanych producentów. Wybraną pompę ciepła montują specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie i niezbędne umiejętności.

  Zainteresowany pompą ciepła? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Zakopane!

  Poznaj naszą pełną ofertę!

  Oferta naszej firmy obejmuje kompleksową i profesjonalną realizację inwestycji. Zajmujemy się doborem oraz montażem pomp ciepła, a także ich serwisem w okresie gwarancyjnym, jak i pogwarancyjnym. Zawsze możesz liczyć na nasza fachową pomoc!

  Inwestując w wymianę systemu grzewczego na bardziej ekologiczny, warto również rozważyć instalację fotowoltaiki. Panele fotowoltaiczne produkują ilość prądu niezbędną do pokrycia zapotrzebowania na energię elektryczną pompy ciepła, podnosząc tym samym rentowność inwestycji. Specjalistom z naszej firmy możesz powierzyć zarówno wykonanie usługi doboru i montażu pompy ciepła, jak i instalacji fotowoltaicznej.

  Zapraszamy do współpracy – pompy ciepła Zakopane!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Zakopanem i okolicach

   

  Pompy ciepła są skutecznym sposobem na obniżenie wydatków ponoszonych na ogrzewanie. To również ekologiczna alternatywa dla systemów grzewczych opartych na paliwach opałowych, a także wygoda korzystania dla użytkowników. System ten jest bezpieczny, cichy, energooszczędny, wydajny i ekologiczny.

  Montaż pompy ciepła w Zakopanem zlecić możesz specjalistom z wiodącej firmy w branży odnawialnych źródeł energii – Hymon. W zakres naszych usług wchodzi dobór, montaż oraz serwis pomp ciepła, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie urządzenia wysokiej klasy renomowanych producentów.