Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Nowym Targu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompy ciepła – zasada działania

  Działanie systemów bazujących na pompach ciepła opiera się o odnawialne źródła energii. Wykorzystują one energię cieplną pozyskiwaną z gruntu, z wody lub z powietrza, kierując uzyskane ciepło do instalacji grzewczej. Do efektywnej produkcji ciepła przez pompę niezbędne jest niewielkie zastosowanie energii elektrycznej.

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które zapewnia ogrzewanie budynku zimą, a jednocześnie przyjemne obniżenie temperatury w pomieszczeniach latem. Z tego rozwiązania można korzystać w zastępstwie klimatyzacji. Co więcej, pompa ciepła służy do podgrzewania ciepłej wody użytkowej, którą używamy do kąpieli, zmywania, mycia rąk czy w basenach.

  Źródło ciepła, z którego korzysta instalacja, stanowi główny czynnik odróżniający od siebie różne rodzaje pomp ciepła. Wymienić można gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które stanowią obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie.

  pompy ciepła powietrze woda Nowy Targ
  pompy ciepła opinie Nowy Targ

  Zyski z inwestycji w pompę ciepła

  Pompa ciepła to sposób na ekologiczne, wygodne i opłacalne pod względem finansowym ogrzewanie domu. Ze względu na korzyści, jakie zapewniają, decyduje się na nie coraz więcej osób oraz firm.

  Inwestycja w pompę ciepła oznacza przede wszystkim oszczędności. Koszty ogrzewania domu lub innego budynku znaczenia maleją. Zyskuje się również niezależność od podwyżek cen paliw opałowych i to w długiej perspektywie czasowej, gdyż pompy ciepła mogą pracować w wydajny sposób nawet przez 50 lat.

  Użytkowanie pompy ciepła jest również bardzo wygodne. To system niemal bezobsługowy – nie wymaga magazynowania opału, ani jego uzupełniania, a także czyszczenia pieca. System działa także cicho i jest całkowicie bezpieczny.

  Systemy grzewcze oparte na pompach ciepła stanowią również krok w kierunku ochrony środowiska naturalnego. Nie emitują one szkodliwych substancji, nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  pompy ciepła powietrzne Nowy Targ

  Montaż pomp ciepła w Nowym Targu

  Nasza firma działa na rynku od 2011 roku. Świadczymy usługi z zakresu rozwiązań wykorzystujących odnawialne źródła energii – pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych – dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Działamy na skalę ogólnokrajową – nasze zespoły pracują również na terenie Małopolski, w tym w Nowym Targu i okolicy.

  Specjalizujemy się w ekologicznych rozwiązaniach. Instalację dobieramy do potrzeb naszych klientów, a pompę ciepła montują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi kwalifikacjami. To gwarancja perfekcyjnie wykonanej usługi oraz wydajnej i bezawaryjnej pracy systemu przez lata.

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów. Oferowane przez nas pompy ciepła spełniają wysokie standardy jakości, są odporne na proces eksploatacji oraz niezwykle wydajne.

  Pompy ciepła Nowy Targ – postaw na współpracę z firmą Hymon, liderem rynku systemów grzewczych z użyciem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych.

  Pompy ciepła Nowy Targ – postaw na współpracę z liderem branży

  Oferta naszej firmy obejmuje w pełni profesjonalne i kompleksowe wykonanie usług. Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w doborze urządzenia, wykonanie montażu pompy ciepła oraz przeprowadzenie serwisu instalacji w trakcie trwania gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym.

  Oprócz pomp ciepła zajmujemy się projektowaniem i montażem fotowoltaiki. Zapewnia ona bezpłatny prąd, niezbędny do pracy pompy ciepła – w ten sposób zapewniając dodatkowe oszczędności finansowe.

  Pompy ciepła w Nowym Targu – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Nowym Targu i okolicach

   

  Pompy ciepła wykorzystują ekologiczną energię do ogrzewania domu. Jednocześnie w widocznym stopniu obniżają koszty ponoszone na ten cel, a także gwarantują użytkownikom wysoki komfort korzystania z systemu grzewczego.

  Rozważasz montaż pompy ciepła w swoim domu lub w firmie na terenie Nowego Targu lub okolic? Skorzystaj z usług najlepszych specjalistów, których znajdziesz w firmie Hymon. Oferujemy profesjonalny dobór urządzeń wysokiej klasy oraz sprawny i staranny montaż zgodny z wymogami technicznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!