Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Olkuszu

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – w jaki sposób działa?

  Pompa ciepła jest urządzeniem, które zapewnia możliwość ogrzewania budynków, a także chłodzenia pomieszczeń. Można je stosować w zastępstwie klimatyzacji. Umożliwiają również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  System grzewczy bazujący na pompie ciepła pracuje w oparciu o odnawialne zasoby środowiska. Pobiera on energię cieplną z otoczenia – gruntu, wody lub z powietrza, a następnie kieruje do instalacji grzewczych w budynkach.

  Jakie są rodzaje pomp ciepła? Oferta jest naprawdę bogata, jednak główny podział obejmuje wodne pompy ciepła, gruntowe pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. W ostatniej kategorii znajdują się pompy ciepła typu powietrze-woda, aktualnie najczęściej polecane inwestorom ze względu na wysoką wydajność i niewielkie rozmiary.

  pompy ciepła powietrzne Olkusz
  pompy ciepła powietrze woda Olkusz

  Korzyści z instalacji pompy ciepła

  Pompy ciepła to przede wszystkim korzyści ekonomiczne. Instalacja pozwala w widocznym stopniu zmniejszyć koszty ponoszone na ogrzewanie. Ponadto, inwestycja zwraca się niebywale szybko, bo już po kilku latach, zaś zyski z niej czerpać można nawet przez 50 lat!

  Z pompami ciepła wiążą się również korzyści ekologiczne. Urządzenia te są nieemisyjne, zatem nie wykazują negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Użytkownicy pomp ciepła zyskują również niezwykły komfort korzystania, gdyż nie muszą obsługiwać urządzenia – uzupełniać w paliwa opałowe, czyścić, składować materiałów grzewczych. To również system bezpieczny, cichy, energooszczędny, o niewielkich wymiarach.

  Chcesz uzyskać więcej informacji na temat pomp ciepła? Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, a także przedstawimy naszą ofertę na pompy ciepła Olkusz!

  pompy ciepła opinie Olkusz

  Montaż pomp ciepła w Olkuszu

  Jesteśmy firmą działającą w branży odnawialnych źródeł energii od lat. Specjalizujemy się w doborze i montażu pomp ciepła dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Z naszej oferty mogą skorzystać mieszkańcy całej Małopolski, w tym również miasta Olkusz oraz z jego okolic.

  Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz tysiące zadowolonych klientów to potwierdzenie najwyższej jakości usług. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dobierane indywidualnie do potrzeb inwestorów. Montażem instalacji zajmują się kompetentni specjaliści, którzy do każdego zadania podchodzą z należytym zaangażowaniem.

  Znajdujące się w naszej ofercie urządzenia pochodzą od renomowanych producentów. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, wydajność, niezawodność. Sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

  Potrzebujesz usługi doboru i montażu pompy ciepła w Olkuszu? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Sprawdź naszą ofertę na pompy ciepła Olkusz!

  W ramach naszych usług zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji. Naszym klientom oferujemy:

  • profesjonalne doradztwo i dobór urządzeń do potrzeb,
  • montaż pompy ciepła w sprawny i staranny sposób,
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

  Nasze zespoły działające na terenie Olkusza i okolic oferują również instalacje fotowoltaiczne, które są doskonałą inwestycją. Zmniejszają do zera koszty ponoszone na energię elektryczną niezbędną do działania pompy ciepła, zapewniając jeszcze większe oszczędności.

  Zapraszamy do współpracy!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Olkuszu i okolicach

   

  Pompy ciepła to sposób na energooszczędne, ekologiczne i wydajne ogrzewanie budynków. Zapewnia również oszczędności oraz wysoki komfort korzystania z urządzenia.

  Planujesz inwestycję w pompę ciepła w Olkuszu lub okolicy? Jej realizację powierz najlepszym ekspertom na rynku, których znajdziesz w naszej firmie. Gwarantujemy indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do każdego zlecenia, oferując najlepsze rozwiązania bazujące na urządzeniach wysokiej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.