Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Bartoszyce - instalacje fotowoltaiczne w Bartoszycach

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika w Bartoszycach to wyjątkowo opłacalna inwestycja, szczególnie, jeśli jej realizacja zostanie powierzona w ręce najlepszych ekspertów – firmy Hymon. Gwarantujemy najlepszą jakość wykonania usługi doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej w oparciu o komponenty wysokiej klasy renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę!

  Odliczenie fotowoltaiki od podatku - ulga termomodernizacyjna

  Panele fotowoltaiczne Bartoszyce

  Do produkcji energii elektrycznej fotowoltaika wykorzystuje całkowicie darmowe promieniowanie słońca. Wytwarzana tym sposobem energia jest również bezpłatna, a odpowiednio dobrane i zamontowane panele słoneczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu, firmy czy gospodarstwa rolnego nawet w całości. Tym samym rachunki za prąd ulegają obniżeniu nawet o 90%!

  Instalacje fotowoltaiczne podłączane są do sieci energetycznej, gdzie można odprowadzać nadwyżkę energii i czerpać z niej w momencie mniejszego nasłonecznienia, czyli zimą. W ten sposób inwestorzy mają zapewniony prąd przez cały rok.

  Warto również wiedzieć, że fotowoltaika przynosi zyski i uniezależnia od podwyżek cen prądu przez długi czas. Jej żywotność może wynieść nawet 25-35 lat, podczas gdy zwrotu z inwestycji można spodziewać się już po około 6-ciu.

  Instalacje fotowoltaiczne są bardzo ekologiczne. Nie przyczyniają się one do zanieczyszczenia środowiska naturalnego, nie mają niekorzystnego wpływu na stan powietrza, wody, gleby. Korzystają również z odnawialnych i niewyczerpalnych zasobów.

  Potrzebujesz więcej informacji na temat instalacji fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i przekażemy niezbędne informacje!

  Ile energii produkuje panel fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Bartoszycach

  Wysoka wydajność i długoletnie, bezawaryjne działanie instalacji fotowoltaicznej – to zyskujesz decydując się na współpracę z firmą Hymon.

  Oprócz dużej efektywności i niezawodności montowanych przez nas paneli fotowoltaicznych, naszym klientom gwarantujemy także w pełni kompleksowe i profesjonalne usługi. Tworzymy projekt instalacji dopasowany do potrzeb klienta i zużycia energii w jego domu, firmie czy gospodarstwie rolnym, zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie, podpinamy system do sieci, świadczymy serwis urządzeń. Jesteśmy do dyspozycji przez cały czas!

  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Fotowoltaika Bartoszyce – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Dofinansowania do fotowoltaiki, jakie oferowane jest przez różne programy krajowe i samorządowe, to jedna z przyczyn jej rosnącej popularności. Dzięki nim można zyskać jeszcze większe oszczędności, a inwestycja zwraca się znacznie szybciej.

  Inwestorzy z Bartoszyc mogą obniżyć koszt instalacji fotowoltaicznej korzystając z programu Mój Prąd. Dopłata z niego może wynieść nawet 5000 zł! Co więcej, panele fotowoltaiczne można odliczyć od podatku dochodowego.

  Jak pozyskać dofinansowanie? Zostając naszym klientem zyskujesz pewność, że znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i pomożemy przebrnąć przez cały proces ubiegania się o dopłatę do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do współpracy!

  Poznaj ofertę