Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Szczytno - instalacje fotowoltaiczne w Szczytnie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Popularność instalacji fotowoltaicznych z roku na rok rośnie, czego przyczyn upatrywać się można zarówno w podwyżkach cen energii elektrycznej, jak i wzroście świadomości społecznej co do konieczności ochrony środowiska naturalnego. Na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych decyduje się coraz większe grono osób prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych.

  Jeśli i Ty zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną i jesteś mieszkańcem Szczytna lub okolic, realizację inwestycji możesz powierzyć najlepszym specjalistom z branży – firmie Hymon.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Szczytno

  Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu domu bądź innego budynku albo na dobrze nasłonecznionym gruncie to gwarancja wieloletnich oszczędności wynikających z niższych rachunków za prąd. Do wydajnego działania i generowania energii elektrycznej fotowoltaika wykorzystuje bezpłatne promieniowanie słoneczne. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest również całkowicie darmowy – jedynym kosztem pozostaje w tym przypadku początkowy wydatek poniesiony na instalację fotowoltaiczną.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne o prawidłowo dobranej mocy są w stanie pokryć zapotrzebowanie energetyczne domu bądź firmy praktycznie w całości, co prowadzi do obniżenia wydatków na prąd nawet o 90%. Co więcej, korzyści finansowe z instalacji fotowoltaicznej można czerpać przez bardzo długi czas, gdyż panele słyną ze swej żywotności – mogą one działać nawet ponad trzydzieści lat!

  Na terenie Szczytna i okolic panują bardzo dobre warunki do wydajnej pracy paneli słonecznych – średnie nasłonecznienie w tym rejonie pozwala duże uzyski energii pokrywające zapotrzebowanie energetyczne gospodarstw domowych lub firm właściwie w całości.

  Masz pytania na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami!

  Żywotność paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Szczytnie

  Fotowoltaika pozwala znacząco obniżyć rachunki za prąd, jednak aby uzyskać maksymalną wydajność niezbędne jest jej prawidłowe wykonanie. W tej kwestii zaufać możesz ekspertom z firmy Hymon!

  Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi fotowoltaiczne. Na podstawie wykonanego w miejscu inwestycji audytu oceniającego jego nasłonecznienie i podłoże, a także potrzeby energetyczne, wykonywany jest projekt instalacji o odpowiedniej mocy. Następnie realizujemy montaż instalacji fotowoltaicznej i podpinamy ją do sieci energetycznej. Pomagamy także klientom w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  sprzedaż prądu z fotowoltaiki

  Dobra firma fotowoltaiczna Szczytno

  Firma Hymon tworzona jest przez doświadczonych instalatorów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaiki. Działamy w całej Polsce – nasze zespoły pracują również w województwie warmińsko-mazurskim.

  Specjalizujemy się w dostarczaniu najkorzystniejszych dla klienta rozwiązań i systemów wysokiej klasy. Projekt instalacji opracowujemy na bazie uprzednio wykonanego audytu – bierzemy pod uwagę zapotrzebowanie na prąd klientów oraz miejsce inwestycji. Panele fotowoltaiczne możemy zamontować w wybranym miejscu – czy to na dachu budynku czy na gruncie.

  Fotowoltaika dla domu, dla firmy czy dla gospodarstwa rolnego? Poradzimy sobie z wszelkiego rodzaju zadaniem! Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę