Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Kętrzyn - instalacje fotowoltaiczne w Kętrzynie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika stanowi ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych sposobów pozyskiwani energii elektrycznej. Instalacja fotowoltaiczna to także oszczędności dla gospodarstw domowych, rolnych oraz dla firm wynikające z niższych rachunków za prąd.

  Firma Hymon wiodąca firma w Polsce zajmująca się doborem i montażem wysokiej klasy instalacji fotowoltaicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Panele fotowoltaiczne Kętrzyn

  Fotowoltaika to doskonały sposób na oszczędności. Powoduje ona zmniejszenie rachunków za prąd niemal do zera, gdyż do produkcji energii elektrycznej wykorzystuje darmowy zasób, jakim jest promieniowanie słoneczne.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne pracują przez cały rok. Nie potrzebna jest im do tego ani wysoka temperatura, ani nawet bezchmurne niebo. Co więcej, nadmiar energii wygenerowany w okresach o dużym nasłonecznieniu może zostać odprowadzony do sieci energetycznej i pobrany w momencie, gdy słońca jest mniej, czyli np. zimą.

  Znane ze swojej długoletniej pracy panele fotowoltaiczne zapewniają darmowy prąd przez bardzo długi czas. Mogą one działać bezawaryjnie i przynosić dodatkowe środki do budżetu nawet przez ponad trzydzieści lat. W tym czasie chronią również inwestorów przed podwyżkami cen energii elektrycznej i zapewniają niezależność od jej dostaw.

  Województwo warmińsko-mazurskie, w tym także Kętrzyn i okolice posiadają bardzo dobre warunki do pracy instalacji fotowoltaicznych. Odpowiednie nasłonecznienie sprawia, że panele słoneczne generują duże uzyski, a fotowoltaika się opłaca.

  Zastanawiasz się nad montażem paneli fotowoltaicznych w swoim domu, firmie lub gospodarstwie rolnym, lecz masz pytania dotyczące ich działania? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde z nich!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Kętrzynie

  Inwestycja w instalację fotowoltaiczną jest bardzo opłacalna – przynosi oszczędności w postaci bliskich zeru rachunków za prąd, a także uniezależnia od jego podwyżek na długie lata. Jednakże instalacje fotowoltaiczne to zadanie wyłącznie dla specjalistów – najlepszych znajdziesz decydując się na współpracę z nami.

  W ramach naszych usług wykonujemy projekt instalacji dobierając odpowiednią moc i ilość paneli fotowoltaicznych, montaż fotowoltaiki na dachu budynku lub gruncie, a także serwis systemów. Służymy również wsparciem w zakresie uzyskania dofinansowania z programów rządowych, jak i samorządowych.

  Fotowoltaika Kętrzyn – tylko z firmą Hymon! Zapraszamy do współpracy!

  Dobra firma fotowoltaiczna Kętrzyn

  Firma Hymon to zespół doskonale wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób zaprojektować i zamontować instalację, aby zapewnić jej wydajną i bezawaryjną pracę przez długie lata.

  Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, oferując profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu doboru i montażu fotowoltaiki. Działamy na terenie całej Polski, a nasze zespoły montażowe znajdziesz również w Kętrzynie i okolicy. Nasza oferta skierowana jest do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych.

  Każdy schemat instalacji fotowoltaicznej tworzymy indywidualnie, o mocy odpowiadającej potrzebom inwestorów. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy od renomowanych producentów.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę