Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Elbląg - instalacje fotowoltaiczne w Elblągu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Montaż nowoczesnych, wydajnych paneli fotowoltaicznych zapewnia możliwość oszczędności wynikających z niższych rachunków za energię elektryczną, a także uniezależnienie się od rosnących cen prądu przez długie lata. To również metoda na lepszą jakość powietrza dla całego społeczeństwa.

  Coraz większa liczba inwestorów prywatnych, firm, jak i gospodarstw rolnych decyduje się na posiadanie instalacji fotowoltaicznych. Mieszkańcy Elbląga i okolic, a także całego województwa warmińsko-mazurskiego, mogą skorzystać z profesjonalnej usługi doboru i montażu wysokiej klasy paneli fotowoltaicznych w wykonaniu specjalistów z firmy Hymon.

  Panele fotowoltaiczne Elbląg

  Fotowoltaika to rozwiązanie, które pozwala znacząco obniżyć rachunki za prąd i uzyskać spore oszczędności. Do produkcji energii elektrycznej ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują bowiem darmową energię słoneczną, która przekształcana jest w prąd stały. Trafia on następnie do inwertera, gdzie przekształcany jest w prąd zmienny, zasilający urządzenia elektryczne.

  Postęp technologiczny sprawił, że panele fotowoltaiczne mogą pracować wydajnie przez cały rok, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne domu lub przedsiębiorstwa praktycznie w całości, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia kosztów ponoszonych na prąd od zewnętrznych firm nawet o 90%. Dzięki temu w budżecie pozostają spore oszczędności!

  Oszczędnościami wynikającymi z działania instalacji fotowoltaicznej można cieszyć się przez długi czas, gdyż fotowoltaika oznacza się wieloletnią żywotnością. Właściwie zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna działa bezawaryjnie i z pełną wydajnością nawet przez 25-35 lat!

  Praca instalacji fotowoltaicznej i produkowanie energii elektrycznej nie jest uzależnione od wysokiej temperatury. Wystarczy promieniowanie słoneczne, aby ogniwa mogły pozyskiwać prąd. W przypadku dużej dostępności słońca uzyski są większe, a nadwyżkę można odprowadzić do Zakładu Energetycznego, skąd pobrana może zostać w przypadku mniejszego nasłonecznienia (czyli np. zimą).

  Chcesz wiedzieć więcej na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania!

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Elblągu

  W województwie warmińsko-mazurskim działa zespół specjalistów z firmy Hymon, oferujący kompleksową realizację usług fotowoltaicznych. W ich ramach wykonujemy:

  • audyt fotowoltaiczny oceniający położenie inwestycji i jej nasłonecznienie,
  • projekt instalacji o odpowiedniej mocy,
  • montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie,
  • podłączenie do sieci energetycznej,
  • serwis urządzeń,
  • pomoc w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie do fotowoltaiki.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Dobra firma fotowoltaiczna Elbląg

  Firma Hymon oferuje usługę doboru i montażu instalacji fotowoltaicznej, którą świadczymy na najwyższym poziomie, terminowo i sprawnie. Posiadamy zespół doświadczonych instalatorów, którzy wykonują instalacje z dbałością o ich wydajność i trwałość.

  Montażem fotowoltaiki zajmujemy się od 2011 roku, dostarczając naszym klientom wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Panele fotowoltaiczne, które oferujemy, to produkty najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Pewni ich niezawodności, dajemy na nie wieloletnią gwarancję!

  Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe!

  Poznaj ofertę