Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Ostróda - instalacje fotowoltaiczne w Ostródzie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Z roku na rok rośnie ilość montowanych na dachach budynków lub gruntach instalacji fotowoltaicznych. Dzieje się tak nie bez przyczyny – panele fotowoltaiczne oznaczają oszczędności i niezależność od rosnących cen prądu.

  Na terenie Ostródy i okolic działa lider rynku fotowoltaiki w Polsce – firma Hymon – oferująca profesjonalny dobór i montaż paneli słonecznych najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę!

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Ostróda

  W jaki sposób działa fotowoltaika? Ogniwa fotowoltaiczne do pozyskiwania energii elektrycznej wykorzystują darmowe i dostępne dla każdego promieniowanie słoneczne. Uzyskiwany tym sposobem prąd jest zatem także bezpłatny.

  Panele fotowoltaiczne wytwarzają prąd przez cały rok, pokrywając zapotrzebowanie energetyczne gospodarstw domowych lub firm praktycznie w całości. Przynosi to oszczędności na rachunkach sięgające nawet kilku-kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie.

  Województwo warmińsko – mazurskie, w tym także Ostróda, posiada optymalne warunki pod względem nasłonecznienia do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu może ona pokryć zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego bądź firmy praktycznie w całości.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy i pozostawiając swój numer telefonu – oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Ostródzie

  Podejmując decyzję o inwestycji w panele fotowoltaiczne, jej wykonanie warto powierzyć specjalistom. Firma Hymon tworzona jest przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, którzy zadbają o to, aby instalacje fotowoltaiczne działały wydajnie i bezawaryjnie przez długie lata.

  Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Oferujemy wykonanie projektu i doradztwo w zakresie doboru urządzeń, montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu lub gruncie, serwis systemów. Służymy również wsparciem w wypełnieniu formalności niezbędnych do otrzymania dofinansowania.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Ostróda

  Współpraca ze specjalistami z firmy Hymon to gwarancja usługi wykonanej na najwyższym poziomie. W naszych zespołach pracują eksperci z wieloletnim doświadczeniem, dla których fotowoltaika nie ma tajemnic. Powierzając nam realizację inwestycji możesz być pewien, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działać niezawodnie i wydajnie.

  Naszym klientom oferujemy wyłącznie panele słoneczne oraz inne komponenty najwyższej klasy. Jesteśmy pewni ich niezawodności, dlatego dajemy na na nie wieloletnią gwarancję.

  Każda wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna tworzona jest na podstawie indywidualnego projektu. Dobieramy jej moc i ilość paneli do zapotrzebowania na energię elektryczną klientów oraz do uwarunkowań terenowych i nasłonecznienia miejsca inwestycji.

  Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych. Bez problemu poradzimy sobie z montażem instalacji na dachu budynku, jak i na odpowiednio nasłonecznionym gruncie.

  Interesuje Cię fotowoltaika w Ostródzie? Powierz to zadanie najlepszej firmie w Polsce! Zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę