Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Pisz - instalacje fotowoltaiczne w Piszu

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Korzystny wpływ na środowisko naturalne oraz oszczędności na rachunkach za prąd – to możesz zyskać decydując się na inwestycję w fotowoltaikę. To rozwiązanie, które się opłaca!

  Projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, w tym również Pisza i okolic, zajmuje się profesjonalny zespół z firmy Hymon. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, jak i firmy oraz gospodarstwa rolne!

  z czego składa się zestaw fotowoltaiczny

  Panele fotowoltaiczne Pisz

  Główną przyczyną, dla której inwestorzy decydują się na posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej są oszczędności na rachunkach za prąd, które wynikają ze sposobu działania paneli fotowoltaicznych. Do produkcji energii elektrycznej wykorzystują one bowiem całkowicie darmowe promieniowanie słoneczne.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne o prawidłowo dobranej mocy są w stanie wyprodukować ilość prądu, która pokryje zapotrzebowanie gospodarstwa domowego czy firmy nawet w całości, co powoduje zmniejszenie rachunków za energię elektryczną nawet o 90%! Te środki finansowe pozostają w budżecie inwestorów.

  Województwo warmińsko-mazurskie posiada doskonałe warunki do wydajnej pracy ogniw fotowoltaicznych, dzięki czemu możliwe jest generowanie wysokich uzysków energii elektrycznej. Dodatkowo, istnieje możliwość odprowadzenia nadwyżki energii wyprodukowanej latem do sieci energetycznej i pobrania jej w momencie mniejszej efektywności paneli słonecznych, czyli zimą. To gwarancja całkowicie darmowego prądu przez cały rok!

  Własna instalacja fotowoltaiczna to korzyści finansowe, a także niezależność od dostaw i podwyżek cen energii elektrycznej, lecz również ukłon w kierunku środowiska naturalnego. Podczas pracy paneli fotowoltaicznych nie są emitowane szkodliwe substancje, które zanieczyszczają powietrze.

  Inwerter fotowoltaiczny

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Piszu

  Fotowoltaika to darmowy i ekologiczny prąd dla domu, firmy czy dla rolnictwa. Największe profity z niej można czerpać wtedy, gdy zdecydujemy się powierzyć jej wykonanie w ręce specjalistów, a najlepsi eksperci od fotowoltaiki pracują w firmie Hymon.

  Oferujemy kompleksowe usługi, aby nasi klienci nie musieli przejmować się żadnym etapem realizacji inwestycji. Przeprowadzamy bezpłatny audyt oceniający miejsce inwestycji: nasłonecznienie, położenie względem stron świata, zużycie prądu. Na tej podstawie tworzymy projekt instalacji fotowoltaicznej i zajmujemy się jej montażem oraz uruchomieniem. Na naszą pomoc możesz także liczyć w momencie ubiegania się o dofinansowanie do fotowoltaiki.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty!

  Fotowoltaika Pisz – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Im więcej instalacji fotowoltaicznych, tym mniejsze zanieczyszczenie powietrza.

  Ze względu na ekologiczne profity fotowoltaika jest promowana przez wiele instytucji krajowych i lokalnych, które oferują różne programy dopłat i innych sposobów finansowania paneli słonecznych.

  Z jakich metod finansowania fotowoltaiki mogą skorzystać mieszkańcy Pisza? Przede wszystkim z programu Mój Prąd, a ramach którego uzyskać można do 5000 zł dopłaty. Zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej można także odliczyć od podatku dochodowego.

  Nie wiesz, z którego programu skorzystać i jak wypełnić formalności? Powierz to nam – w ramach współpracy zajmiemy się tym zadaniem za Ciebie!

  Poznaj ofertę