Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Ełk - instalacje fotowoltaiczne w Ełku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Na panele fotowoltaiczne decyduje się coraz większa ilość inwestorów, którym zależy na zmniejszeniu rachunków za energię elektryczną i uzyskaniu niezależności od rosnących cen prądu, a także na ochronie środowiska naturalnego i lepszej jakości powietrza.

  Firma Hymon oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a każda zamontowana przez nich instalacja wyróżnia się trwałością i wysoką wydajnością.

  Przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do sieci

  Panele fotowoltaiczne Ełk

  Panele fotowoltaiczne do wydajnej pracy potrzebują energii słonecznej. To dzięki niej mogą produkować prąd, który następnie płynie do gniazdek, zasilając urządzenia elektryczne w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych.

  Wydajna praca instalacji fotowoltaicznych sprawia, że pokrywają one zapotrzebowanie na energię elektryczną nawet w 90%. Ze względu na fakt, że promieniowanie słoneczne jest darmowe, również i prąd uzyskiwany za pomocą instalacji jest bezpłatny, a co za tym idzie obniżeniu ulegają rachunki na ten cel. Tym samym w budżecie inwestorów pozostają spore oszczędności.

  Niezależność od rosnących cen energii elektrycznej oraz od jej dostaw od zewnętrznych elektrowni to kolejna z korzyści, jaką zapewniają panele słoneczne. Klienci prywatni, jak i firmy, które zdecydowały się na własną instalację fotowoltaiczną, nie muszą się nimi przejmować przez naprawdę długi czas, gdyż żywotność paneli może wynosić nawet kilkadziesiąt lat.

  Korzyścią dla całego społeczeństwa, jaka płynie z paneli słonecznych, jest lepsza jakość powietrza. W przeciwieństwie do tradycyjnych elektrowni, fotowoltaika nie zanieczyszcza atmosfery szkodliwymi substancjami.

  W całym województwie warmińsko-mazurskim, w tym również w Ełku i okolicach, panują bardzo dobre warunki do pracy paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu możliwe jest zaspokojenie zapotrzebowania na prąd domu lub firmy praktycznie w całości.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Ełku

  Poszukujesz sprawdzonego zespołu specjalistów, którzy właściwie zaprojektują i zamontują system fotowoltaiczny w Twoim domu, firmie lub gospodarstwie? Specjaliści z Hymon to najlepszy wybór!

  Nasza firma oferuje klientom wykonanie inwestycji w instalacje fotowoltaiczne w sposób kompleksowy. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy audyt fotowoltaiczny, oceniający położenie miejsca inwestycji i jego nasłonecznienie. Następnie tworzymy projekt, dobierając moc instalacji do potrzeb klientów oraz wykonujemy montaż paneli fotowoltaicznych na dachu lub gruncie i podłączamy system do sieci energetycznej. Świadczymy także serwis urządzeń. Dodatkowo, naszym klientom pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych z programów rządowych i samorządowych.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  elementy instalacji fotowoltaicznej

  Dobra firma fotowoltaiczna Ełk

  Fotowoltaika może działać wydajnie i niezawodnie przez bardzo długi czas – warunkiem jest jednak wykonanie jej projektu i montażu w odpowiedni sposób.

  Firma Hymon działa na rynku fotowoltaiki od wielu lat, świadcząc usługi z zakresu fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, dokładność. Montaż instalacji fotowoltaicznej realizowany jest przez wykwalifikowanych specjalistów.

  Każdy projekt instalacji wykonywany jest indywidualnie, o mocy odpowiadającej zapotrzebowaniu na prąd. Pracujemy na komponentach najwyższej klady, na które dajemy wieloletnią gwarancję, gdyż jesteśmy przekonani o ich niezawodności.

  Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Poradzimy sobie z każdym zadaniem, gdyż fotowoltaika nie ma przed nami żadnych tajemnic!

  Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

  Poznaj ofertę