Fotowoltaika Olsztyn - instalacje fotowoltaiczne w Olsztynie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Lider rynku fotowoltaiki

  kompleksowosc

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Panele fotowoltaiczne oznaczają dla inwestorów obniżenie rachunków za prąd, a tym samym uzyskanie sporych oszczędności. Jednocześnie przyczyniają się one do poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska naturalnego. Z tych przyczyn na montaż instalacji fotowoltaicznej decyduje się coraz więcej firm, właścicieli domów jednorodzinnych lub innych budynków, a także rolników.

  Na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego, w tym również Olsztyna i okolic, działa profesjonalny zespół instalatorów z firmy Hymon. Oferujemy usługę doboru i montażu paneli fotowoltaicznych najwyższej klasy. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Olsztyn

  Fotowoltaika korzysta z energii słonecznej w celu wytwarzania energii elektrycznej, która zasila urządzenia w domach, firmach czy gospodarstwach rolnych. Ze względu na fakt, że korzysta ona z darmowego zasobu, jakim jest promieniowanie słoneczne, również i prąd pozyskiwany za pomocą instalacji jest bezpłatny.

  Nowoczesne i wydajne panele fotowoltaiczne są w stanie pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną domu lub firmy właściwie w całości, co przyczynia się do obniżenia rachunków za prąd nawet o 90%! Tym samym inwestor zyskuje duże oszczędności w budżecie, sięgające od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy w skali roku.

  Rentowność inwestycji jest wysoka – szacuje się, że zwrotu z niej można spodziewać już po około 6-ciu latach. Z kolei żywotność paneli słonecznych jest bardzo długa, bowiem mogą one pracować wydajnie nawet przez 25-35 lat. Ten czas oznacza niezależność od rosnących cen prądu i jego dostaw z zewnątrz.

  Fotowoltaika to nie tylko mniejsze rachunki za prąd, lecz również czyste powietrze. Dzięki energii słonecznej środowisko naturalne nie jest zanieczyszczane, a to atmosfery nie trafiają szkodliwe gazy cieplarniane. To inwestycja mająca swój wymiar ekonomiczny, jak i ekologiczny.

  W województwie warmińsko-mazurskim panują bardzo dobre warunki do wytwarzania energii elektrycznej przez panele słoneczne. Dzięki temu możliwe jest generowanie dużych uzysków, a tym samym oszczędności.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat paneli fotowoltaicznych? Skontaktuj się z nami!

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Olsztynie

  Decydując się na instalację fotowoltaiczną do jej realizacji warto wybrać firmę z wieloletnim doświadczeniem. Podejmując współpracę z nami, możesz być pewien, że zyskasz solidnie wykonaną usługę na najwyższym poziomie.

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki. Po bezpłatnej konsultacji w miejscu inwestycji oceniającej jego nasłonecznienie i położenie, wykonujemy projekt instalacji o odpowiednio dobranej mocy i ilości ogniw. Zajmujemy się także montażem oraz uruchomieniem systemu. Nasi klienci mogą również liczyć na pomoc w uzyskaniu dofinansowania do fotowoltaiki.

  Fotowoltaika Olsztyn – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Dobra firma fotowoltaiczna Olsztyn

  Firma Hymon to lider rynku fotowoltaiki w Polsce. Działamy na terenie całego kraju, a na nasze wyspecjalizowane zespoły możesz liczyć również będąc mieszkańcem Warmii i Mazur. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką jakość świadczonych usług.

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prywatnych, jak i firm oraz gospodarstw rolnych. Każdy projekt instalacji wykonujemy indywidualnie, dobierając go do potrzeb klientów i nasłonecznienia oraz podłoża inwestycji.

  Instalacji paneli fotowoltaicznych możemy dokonać zarówno na dachu domu lub innego budynku, jak i na odpowiednio nasłonecznionym gruncie. Każda zamontowana przez nas instalacja fotowoltaiczna działa niezawodnie przez długie lata. Do jej wykonania używamy najlepszej jakości komponentów, na które dajemy wieloletnią gwarancję.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą – oprócz instalacji fotowoltaicznych wykonujemy również pompy ciepła.