Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Olecko - instalacje fotowoltaiczne w Olecku

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Wydajna instalacja fotowoltaiczna to skuteczny sposób na ograniczenie wydatków na prąd. Profitem, jaki zyskujemy dzięki inwestycji w montaż fotowoltaiki, jest również uniezależnienie się od dostaw i rosnących cen energii elektrycznej. I to na długie lata!

  Na posiadanie instalacji fotowoltaicznej decyduje się coraz więcej mieszkańców Olecka, którzy zadanie to zlecają liderowi branży – firmie Hymon. Sprawdź naszą ofertę i czerp korzyści z paneli słonecznych!

  Panele fotowoltaiczne Olecko

  Widok instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków czy na gruntach nikogo już nie zaskakuje. Swoją popularność fotowoltaika zawdzięcza korzyściom, jakie przynosi. Przede wszystkim to gwarancja zysku wynikającego z oszczędnościach na rachunkach za prąd.

  Do pracy paneli fotowoltaicznych niezbędne jest promieniowanie słoneczne, które przekształcane jest na energię elektryczną zasilająca urządzenia na prąd w domach, firmach czy w rolnictwie. Odpowiednio dobrane i wydajne panele fotowoltaiczne są w stanie produkować taką ilość prądu, aby pokryła zapotrzebowanie energetyczne inwestora nawet w całości. W ten sposób koszty energii elektrycznej maleją niemalże do zera!

  Instalacje fotowoltaiczne to również ochrona środowiska naturalnego. Nie da się zaprzeczyć, że ekologia staje się ważnym elementem życia każdego z nas, a zanieczyszczenie powietrza to jedna z dziedzin, na którą powinniśmy zwracać szczególną uwagę. Fotowoltaika to gwarancja, że do atmosfery nie będą trafiać szkodliwe gazy cieplarniane, jak to ma miejsce w przypadku produkcji prądu przez tradycyjne elektrownie.

  Wymiar paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Olecku

  Nasze usługi świadczymy w pełni kompleksowy sposób. Nie omijamy żadnego etapu realizacji inwestycji – na nasze wsparcie możesz liczyć, podczas:

  • wykonania bezpłatnego audytu fotowoltaicznego w miejscu inwestycji, określającego nasłonecznienie, położenie względem stron świata oraz zapotrzebowanie energetyczne,
  • stworzenia projektu instalacji o właściwie dobranej mocy,
  • montażu instalacji – czy to na dachu, czy na gruncie,
  • zgłoszenia systemu do sieci energetycznej,
  • serwisu gwarancyjnego,
  • ubiegania się o dofinansowanie do fotowoltaiki z programów lokalnych oraz krajowych.

  Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Fotowoltaika Olecko – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Inwestycja w fotowoltaikę jest aktualnie jeszcze bardziej opłacalna, a zwrotu z niej można spodziewać się naprawdę szybko (już po około 6-ciu latach), co jest wynikiem działalności instytucji rządowych i samorządowych oferujących dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych.

  Koszt instalacji fotowoltaicznej można znacząco obniżyć korzystając z rządowego programu Mój Prąd, a także rozliczając zakup paneli fotowoltaicznych w zeznaniu podatkowym. Z rozwiązań tych mogą także skorzystać mieszkańcy miejscowości Olecko.

  Naszym klientom oferujemy nie tylko usługę doboru i montażu paneli fotowoltaicznych, lecz również pomoc w przebrnięciu przez proces uzyskiwania dopłaty do fotowoltaiki. Na nas możesz liczyć!

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Poznaj ofertę