Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. podanych przeze mnie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysłania i obsługi zapytania przez formularz kontaktowy. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi i udzielenia odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest zgoda wyrażona przez osobę, której dane dotyczą. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  *Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hymon Fotowoltaika sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną.

  Hymon Fotowoltaika sp. z o.o., ul. Dojazd 16A, 33-100 Tarnów, e-mail: biuro@hymon.pl, jako administrator danych osobowych, informuje, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest ono niezbędne do wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłania zamówionych informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych, tj. imienia, adresu e-mail, numeru telefonu, jest uzasadniony interes Administratora w postaci marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych wobec przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  Zobacz więcej...

  Fotowoltaika Iława - instalacje fotowoltaiczne w Iławie

  Lider rynku fotowoltaiki

  Kompleksowość wykonania

  100 własnych ekip monterskich

  Własny dział projektowy

  Fotowoltaika to oszczędności na rachunkach za prąd oraz niezależność energetyczna, a także czyste powietrze i ochrona środowiska naturalnego. Z tych względów decyduje się na nią coraz więcej inwestorów prywatnych oraz firmowych. Dodatkowo, dostęp do fotowoltaiki stał się znacznie łatwiejszy dzięki programom dofinansowań takich jak Mój Prąd.

  Na terenie Iławy i okolic działa zespół specjalistów z firmy Hymon – lidera rynku fotowoltaiki w Polsce. Oferujemy montaż wysokiej klasy systemów fotowoltaicznych od renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę!

  Panele fotowoltaiczne Iława

  Fotowoltaika to technologia, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej. Promienie słońca są zasobem niewyczerpalnym, a także dostępnym za darmo, zatem prąd pozyskiwany przez panele fotowoltaiczne także jest darmowy. Jedynym wydatkiem jest w tym przypadku koszt instalacji, jednakże zwraca się on bardzo szybko, bo już nawet po 6-ciu latach!

  Ekologia to po dużych oszczędnościach na rachunkach za prąd kolejna z korzyści, jakie zapewnia fotowoltaika. Działanie paneli fotowoltaicznych nie przyczynia się do wydzielania szkodliwych gazów cieplarnianych, ani nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

  Województwo warmińsko-mazurskie posiada bardzo korzystne warunki do wydajnej pracy instalacji fotowoltaicznych. Odpowiednia ilość słońca sprawia, że zapotrzebowanie na prąd może zostać pokryte praktycznie w całości, obniżając rachunki na ten cel nawet o 90%.

  Zastanawiasz się, czy panele fotowoltaiczne to opłacalna inwestycja? Skontaktuj się z naszymi ekspertami wypełniając formularz kontaktowy, a oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, udzielając odpowiedzi na wszelkie zadane przez Ciebie pytania!

  Montaż paneli fotowoltaicznych

  Montaż paneli fotowoltaicznych w Iławie

  Wykonanie instalacji fotowoltaicznej to zadanie dla ekspertów z firmy Hymon. W naszym zespole pracują wyłącznie doświadczeni i odpowiednio przygotowani do wykonywania swojego zawodu instalatorzy, którzy każdą realizację wykonują na najwyższym poziomie.

  Instalacje fotowoltaiczne wykonujemy kompleksowo, poczynając od bezpłatnej konsultacji, podczas której oceniamy nasłonecznienie w miejscu inwestycji oraz zapotrzebowanie domu lub firmy na energię elektryczną, poprzez projekt o odpowiedniej mocy, montaż instalacji, zgłoszenie do Zakładu Energetycznego i serwis urządzeń. Służymy także wsparciem w wypełnieniu wniosków potrzebnych do otrzymania dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  Fotowoltaika Iława – dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

  Instalacja fotowoltaiczna jest skutecznym sposobem na obniżeniem rachunków za prąd i uniezależnienie się od podwyżek cen energii elektrycznej. Jednak nie tylko! To także metoda na lepszą jakość powietrza.

  Ze względów ekologicznych fotowoltaika jest popularyzowana przez instytucje rządowe, samorządowe i unijne. Pojawiają się programy, które oferują dofinansowania do fotowoltaiki zmniejszające jej koszt i czyniące ją osiągalną dla większego grona osób.

  Aktualnie mieszkańcy Iławy oraz okolic mogą skorzystać z dopłaty do paneli słonecznych z programu Mój Prąd w kwocie do 5000 zł. Dodatkowo, fotowoltaikę można odliczyć od podatku dochodowego.

  Skorzystaj z naszych usług, a uzyskasz profesjonalne wsparcie w zakresie pozyskania dofinansowania – zapraszamy do kontaktu!

  Poznaj ofertę