Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Chojnicach

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Pompa ciepła – zasada działania

  Pompa ciepła to urządzenie, które opiera swoje działanie o naturalne i odnawialne zasoby. Urządzenie to pobiera energię cieplną z otoczenia: z gruntu, z wody lub z powietrza i kieruje do instalacji grzewczych. Do swojej pracy potrzebuje jedynie niewielkiej ilości energii elektrycznej.

  System grzewczy oparty na pompie ciepłą zapewnia nie tylko ogrzewanie budynku, lecz również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej. Może on również zastępować działanie klimatyzacji, służąc do obniżania temperatury w pomieszczeniach.

  Wśród dostępnych na rynku urządzeń wymienić można następujące: gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła, w tym pompy ciepła powietrze-woda, które są aktualnie najczęściej polecanym rozwiązaniem.

  pompy ciepła opinie Chojnice
  pompy ciepła powietrzne Chojnice

  Instalacja pompy ciepła – to się opłaca!

  Wielu inwestorów w związku z budową domu lub chęcią modernizacji systemu grzewczego poszukuje najkorzystniejszego rozwiązania. Pompa ciepła to urządzenie zapewniające ciepło w domu lub innym budynku, które jednocześnie przyczynia się do powstawania oszczędności. W związku z inwestycją w pompę ciepła w realnym stopniu maleją koszty ponoszone na ogrzewanie – zakup materiałów grzewczych czy opłaty licznikowe za gaz.

  Pompa ciepła zapewnia także wygodę użytkownikom. Jest to bowiem system niemal bezobsługowy, czysty, cichy. Można go również zamontować niemal wszędzie, gdyż posiada niewielkie wymiary. Nie jest potrzebne żadne specjalne pomieszczenie gospodarcze czy kotłownia.

  Zaletą korzystania z pomp ciepła jest również brak negatywnego wpływu na środowisko naturalne. W odróżnieniu od systemów opartych na paliwach kopalnych, pompa ciepła nie produkuje spalin i nie zanieczyszcza powietrza. Korzysta również z niewyczerpalnych i naturalnych zasobów.

  Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat działania pompy ciepła, korzyści z inwestycji oraz szczegółów naszej oferty!

  pompy ciepła powietrze woda Chojnice

  Montaż pomp ciepła w Chojnice

  Firma Hymon posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji usług doboru i montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Wszystkie zlecenia powierzone naszej firmie wykonywane są przez profesjonalistów o niezbędnym doświadczeniu zawodowym i odpowiednim przeszkoleniu. Dbamy o to, aby były one realizowane starannie, sprawnie i z dbałością o wydajną i niezawodną pracę systemów.

  W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie urządzenia najlepszej klasy, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Służą one niezawodnie i efektywnie przez długie lata.

  Pompy ciepła Chojnice – powierz inwestycję w ręce najlepszych specjalistów na rynku z firmy Hymon.

  Pompy ciepła Chojnice – poznaj naszą ofertę!

  Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych, których interesuje wykonanie inwestycji w pompy ciepła Chojnice. Nasze usługi realizujemy w pełni kompleksowy sposób – wśród naszych zadań znajdują się:

  • dobór pomp ciepła do potrzeb klientów i ulokowania inwestycji,
  • montaż pompy ciepła w wyznaczonym miejscu,
  • serwis w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Chojnicach i okolicach

   

  Pompy ciepła to wydajne i nowoczesne instalacje grzewcze, które swoje działanie opierają na odnawialnych źródłach energii. Zapewniają zatem korzyści ekologiczne dla naszej planety, jak i przynoszą zyski finansowe inwestorom.

  Poszukujesz firmy, która zajmie się doborem i montażem pompy ciepła w Chojnicach lub okolicy? Skorzystaj z oferty lidera branży – firmy Hymon. Oferujemy w pełni kompleksowe i profesjonalne usługi w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!