Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Gdyni

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Do czego służy i jak działa pompa ciepła?

  Działanie pompy opiera się o ekologiczne źródło ciepła znajdujące się na zewnątrz budynku. Może ona czerpać energię cieplną zarówno z gruntu (gruntowa pompa ciepła), z wód gruntowych (wodna pompa ciepła), jak i z powietrza (powietrzna pompa ciepła). Wytworzone ciepło jest kierowane poprzez czynnik chłodniczy do instalacji grzewczych w budynku.

  Pompa ciepła zapewnia ogrzewanie w domach, budynkach mieszkalnych, firmach lub obiektach przemysłowych, a także ciepłą wodę użytkową. Może również służyć do chłodzenia pomieszczeń, co jest szczególnie przydatne w upalne dni lata.

  Gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła – takie rozwiązania oferuje rynek. Urządzenia te różnią się sposobem instalacji oraz ze względu na źródła ciepła, których używają do zapewniania ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem są obecnie pompy ciepła powietrze-woda. Pompa ciepła powietrze-woda posiada niewielkie rozmiary, jest niemal bezinwazyjna w montażu, a także niezwykle wydajna.

  Do pracy pompy ciepła potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego idealnym rozwiązaniem jest połączenie jej działania z instalacją fotowoltaiczną.

  pompy ciepła powietrze woda Gdynia
  pompy ciepła opinie Gdynia

  Poznaj zalety instalacji pompy ciepła

  Pompy ciepła opierają swoje działanie o odnawialne źródła energii. Korzystanie z zasobów naturalnych i niewyczerpalnych nie przyczynia się do pogarszania stanu środowiska naturalnego. Są to również urządzenia bezemisyjne, zatem wymiana systemów grzewczych opartych na zanieczyszczające powietrze paliwach opałowych jest krokiem w dobrym kierunku.

  Korzystanie z systemów grzewczych bazujących na pompach ciepła oznacza również duże oszczędności dla inwestorów. Nie ma konieczności zakupu materiałów grzewczych ani wydatków na opłaty licznikowe za gaz. Pompy ciepła zapewniają zyski przez długie lata, gdyż są to urządzenia odporne na eksploatację i niemal bezawaryjne.

  Instalacja pompy ciepła oznacza również niezwykły komfort użytkowania. W niepamięć idą obowiązki takie jak zakup i uzupełnianie materiałów grzewczych czy czyszczenie systemu oraz rozpalanie w piecu. Do ustawienia odpowiedniej temperatury wystarczy tylko skorzystanie z regulatora. Co więcej, rozmiary pomp ciepła są na tyle małe, że bez problemu można zamontować je praktycznie wszędzie. Nie ma potrzeby wydzielania specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni.

  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła? Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na każde Twoje pytanie!

  pompy ciepła powietrzne Gdynia

  Montaż pomp ciepła w Gdyni

  Poszukujesz firmy, która podejmie się montażu pompy ciepła w Twoim nowo wybudowanym domu lub chcesz zmodernizować system grzewczy na bardziej ekologiczny i energooszczędny? Powierz to zadanie w ręce specjalistów od pomp ciepła – najlepszych na rynku znajdziesz w firmie Hymon.

  Oferta naszej firmy skierowana jest do klientów prywatnych, jak i biznesowych. Oferujemy możliwość zamontowania pomp ciepłą w domach jednorodzinnych, jak i innych budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym, a także w firmach, przedsiębiorstwach przemysłowych, instytucjach czy gospodarstwach rolnych.

  Zapewniamy najwyższą jakość usług, profesjonalizm i sprawną realizację zlecenia. Montażem pomp ciepła zajmują się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy są zaangażowani w wykonywaną pracę.

  Pompy ciepła Gdynia – dowiedz się, co możesz zyskać – skontaktuj się z nami!

  Poznaj naszą pełną ofertę!

  W naszej ofercie znajdują się urządzenia najwyższej klasy, pochodzące od renomowanych producentów. Zajmujemy się zarówno ich doborem, doradzając naszym klientom najlepsze rozwiązania, dobrane do ich potrzeb oraz ulokowania inwestycji, jak i montażem. Oferujemy również profesjonalny serwis pomp ciepła.

  Połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła daje najlepsze efekty pod względem oszczędności, jak i zapewnia najlepsze korzyści dla środowiska naturalnego. Jako specjaliści od odnawialnych źródeł energii możemy zająć się zarówno wykonaniem systemu grzewczego opartego na pompie ciepła, jak i wykonaniem instalacji fotowoltaicznej.

  Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych inwestycją, jaką są pompy ciepła Gdynia!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Gdyni i okolicach

   

  Pompy ciepła są systemami grzewczymi zapewniającymi komfort użytkowania, bezpieczeństwo oraz oszczędności powstające w wyniku znacznie obniżonych wydatków ponoszonych na ogrzewanie. Instalacja pompy ciepła wiąże się również z korzyściami dla całego społeczeństwa – zapewnia redukcję emisji dwutlenku węgla oraz ochronę środowiska naturalnego.

  Decydując się na pompę ciepła, wykonanie inwestycji warto powietrzyć w ręce specjalistów, którzy zajmą się doborem urządzenia i montażem w profesjonalny sposób. Na terenie Gdyni działa lider branży odnawialnych źródeł energii – firma Hymon. Oferujemy kompleksowe usługi, które realizujemy sprawnie i terminowo. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie pompy ciepła wysokiej klasy.