Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Trójmieście

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  W jaki sposób działa pompa ciepła?

  Pompa ciepła pobiera energię z dolnego źródła energii o niższej temperaturze – z gruntu, z wody lub z powietrza – znajdującego się na zewnątrz budynku i poprzez czynnik chłodniczy przekazuje ją do górnego źródła o temperaturze wyższej, czyli do instalacji grzewczych – centralnego ogrzewania lub ogrzewania podłogowego.

  System grzewczy oparty o pompę ciepła jest zasilany w niewielkim stopniu przez energię elektryczną. Idealnym rozwiązaniem jest zatem połączenie działania pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną, zapewniającą darmowy prąd.

  Ciepło wytworzone z użyciem pomp ciepła może zostać wykorzystane do ogrzewania budynków. Co więcej, pompa ciepła może działać również w sposób odwrotny, czyli do chłodzenia powietrza w pomieszczeniach, działając zamiast klimatyzacji. Zapewnia również podgrzewanie ciepłej wody użytkowej.

  Na rynku dostępne są różne urządzenia, które podzielić można ze względu na źródło, z którego czerpią. Istnieją gruntowe pompy ciepła, wodne pompy ciepła oraz powietrzne pompy ciepła. Aktualnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest pompa ciepła powietrzna typu powietrze-woda. Pompy ciepła powietrze-woda działają w nawet niskich temperaturach, są bezinwazyjne w montażu, a także bardzo wydajne.

  pompy ciepła opinie Trójmiasto
  pompy ciepła powietrze Trójmiasto

  Zalety instalacji pompy ciepła w domu lub w firmie

  W dzisiejszych czasach ochrona środowiska naturalnego jest niezwykle ważna. Pompy ciepła opierają się o ekologiczne źródło ciepła, korzystają z niewyczerpalnych zasobów, a także nie emitują szkodliwych substancji, które zanieczyszczają powietrze.

  Pompa ciepła to urządzenie wielofunkcyjne, które zapewnia nie tylko ogrzewanie budynków, lecz również ciepłą wodę użytkową. Instalację można ponadto wykorzystać do obniżania temperatury w pomieszczeniach, co szczególnie przydaje się w ciepłe dni lata.

  System bazujący na pompach ciepła to również komfort korzystania dla użytkowników. Jest to urządzenie ciche, niemal bezobsługowe i całkowicie bezpieczne.

  Oprócz troski o środowisko naturalne oraz zapewnienia wygody użytkowania, pompy ciepła gwarantują również wysokie oszczędności finansowe. Instalacja pompy ciepła przyczynia się do redukcji kosztów ogrzewania, a także uniezależnia od podwyżek cen materiałów grzewczych.

  pompy ciepła powietrzne Trójmiasto

  Montaż pomp ciepła w Trójmieście

  Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta, zespół specjalistów posiadających niezbędne kompetencje oraz doświadczenie, a także najlepszej jakości urządzenia – na to możesz liczyć decydując się na współpracę z firmą Hymon.

  Nasza firma ma zasięg ogólnopolski, a z naszych usług mogą skorzystać mieszkańcy całego województwa pomorskiego, w tym również Trójmiasta i miejscowości takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot.

  Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi, każdorazowo dobierając rozwiązania do ich potrzeb. Bazujemy na najwyższej klasy systemach, które działają wydajnie i niezawodnie przez długie lata.

  Pompy ciepła Trójmiasto – tylko z firmą Hymon!

  Dowiedz się więcej o naszej ofercie na pompy ciepła Trójmiasto!

  Firma Hymon specjalizuje się w rozwiązaniach wykorzystujących odnawialne źródła energii – pompach ciepła oraz instalacjach fotowoltaicznych. Każdą usługę realizujemy w sposób kompleksowy, zapewniając klientom:

  • profesjonalne doradztwo i dobór urządzeń do ich potrzeb,
  • montaż instalacji w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynkach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych czy gospodarstwach rolnych,
  • konfigurację systemów i ich uruchomienie,
  • serwis pomp ciepła w trakcie trwania gwarancji, jak i po tym okresie.

  Zapraszamy do kontaktu!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Trójmieście i okolicach

   

  Pompy ciepła to nowoczesne systemy grzewcze, które zapewniają oszczędności powstające w wyniku znacząco obniżonych kosztów ogrzewania. Jednak to nie wszystko! Są to również urządzenia ekologiczne, nie mające negatywnego wpływu na środowisko naturalne, a także zapewniające wysoki komfort użytkowania.

  Na terenie całego województwa pomorskiego, w tym również w Trójmieście: Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie, działa firma Hymon oferująca w pełni profesjonalne usługi z zakresu doboru i montażu pompy ciepła dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Stawiamy na nowoczesne i wydajne systemy, indywidualny dobór rozwiązań oraz profesjonalną i sprawną realizację usług. Zapraszamy do współpracy!