Zapoznaj się z ofertą
pomp ciepła
w Sopocie

  Chcesz poznać ofertę?

  Zostaw swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą.

  Czym jest pompa ciepła?

  Za pomocą nowoczesnych instalacji z użyciem pomp ciepła możliwe jest ogrzewanie budynku, a także przygotowanie ciepłej wody użytkowej, którą stosujemy do kąpieli, zmywania, mycia rąk czy prania, a także w basenach. Pompa ciepła może być również stosowana zamiast klimatyzacji do chłodzenia pomieszczeń w ciepłe dni lata.

  W jaki sposób działa pompa ciepła? Pobiera ona energię cieplną z otoczenia – z gruntu, z wody lub z powietrza i poprzez czynnik chłodniczy kieruje do instalacji grzewczych. Do jej prawidłowego działania potrzebna jest niewielka ilość energii elektrycznej, dlatego system ten idealnie współgra z zapewniającą bezpłatny prąd fotowoltaiką.

  Dostępne na rynku urządzenia podzielić można na: pompy ciepła powietrzne, pompy ciepła wodne oraz pompy ciepła gruntowe. Największą popularnością cieszą się aktualnie pompy ciepła powietrze-woda, gdyż są to systemy niewielkich rozmiarów, łatwe w montażu oraz niezwykle wydajne.

  pompy ciepła powietrzne Sopot
  pompy ciepła opinie Sopot

  Zyski z instalacji pompy ciepła

  Decyzja o montażu pompy ciepła zapada najczęściej przez wzgląd na oszczędności, jakie można dzięki niej zyskać. W realnym stopniu zmniejszają się wydatki ponoszone na ogrzewanie – zakup materiałów opałowych oraz opłaty licznikowe za gaz, przyczyniając się w ten sposób do pojawienia się dodatkowych środków finansowych w budżetach domowych lub firmowych.

  System oparty na pompie ciepła jest niemalże bezobsługowy, dlatego zapewnia użytkownikom wygodę korzystania. Czynności związane z uzupełnianiem paliw opałowych i czyszczeniem pieca idą w zapomnienie. Dodatkowo, pompa ciepłą jest urządzeniem cichym oraz zajmującym niewiele miejsca, zatem łatwo ją zainstalować praktycznie wszędzie, nawet przy braku specjalnych pomieszczeń w rodzaju kotłowni.

  Pompy ciepła to również urządzenia, które mają ogromne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego. Na rosnącej ilości inwestycji w te urządzenia grzewcze zyskujemy wszyscy, gdyż zmniejsza się emisja dwutlenku węgla do atmosfery, a co za tym idzie poprawia się jakość powietrza.

  Masz pytania dotyczące działania pomp ciepła oraz zysków, jakie może z niej czerpać? Zachęcamy do kontaktu – rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

  pompy ciepła powietrze woda Sopot

  Profesjonalny montaż pomp ciepła w Sopocie

  Firma Hymon działa na rynku od 2011 roku oferując najlepsze rozwiązania z zakresu odnawialnych źródeł energii – pomp ciepła oraz fotowoltaiki – dla klientów prywatnych oraz biznesowych.

  Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością, dobierając urządzenia do potrzeb klientów, biorąc jednocześnie pod uwagę wymogi techniczne i uwarunkowania budowlane. Oferujemy montaż i serwis urządzeń w wykonaniu najlepszych specjalistów od pomp ciepła, posiadających niezbędne doświadczenie i wiedzę, a także zaangażowanych w wykonywaną pracę.

  Z naszych usług skorzystać mogą mieszkańcy miast w całej Polsce, w tym również z obszaru Pomorza – obsługujemy miejscowości takie jak Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz wiele innych. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

  Pompy ciepła Sopot – skorzystaj z naszej oferty i czerp zyski dzięki odnawialnym źródłom energii.

  Szukasz najlepszej oferty? Skorzystaj z naszych usług!

  W ramach współpracy z klientami zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji w pompy ciepła. Będziesz mieć zapewniony:

  • dobór urządzeń do Twoich potrzeb oraz ulokowania instalacji,
  • montaż pompy ciepła,
  • serwis urządzeń grzewczych w trakcie trwania gwarancji oraz po okresie gwarancyjnym.

  Pompy ciepła to nie jedyne urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie. Doskonałym uzupełnieniem ich działania jest fotowoltaika, którą również możemy wykonać. Przygotujemy jej projekt oraz zajmiemy się montażem instalacji fotowoltaicznej.

  Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Nasze usługi świadczymy również na obszarze województwa pomorskiego, w miastach takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są wysokiej jakości usługi z zakresu doboru i montażu pomp ciepła.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na pompy ciepła Sopot!

  Pompy ciepła cena

  Pompy ciepła w Sopocie i okolicach

   

  Pompy ciepła to innowacyjne i ekologiczne systemy ogrzewania, które zapewniają użytkownikom niezwykły komfort korzystania z urządzenia. Ze względu na oszczędności, jakie gwarantują, a także ekologiczne profity, w tym lepszą jakość powietrza, na instalację pompy ciepła decyduje się coraz więcej inwestorów.

  W województwie pomorskim, w tym na terenie Sopotu i okolic, działa lider rynku instalacji fotowoltaicznych i systemów grzewczych bazujących na pompach ciepła – firma Hymon. Oferujemy kompleksowe i w pełni profesjonalne wykonanie powierzonych nam zadań w oparciu o urządzenia najwyższej klasy. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!